Ana Menü

Liverpool Forumunda Beşiktaş Taraftarı Başlığı

Başlatan yuNuS1903, Ekim 25, 2007, 13:50:46

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

yuNuS1903

Maçın ardından taraftara dair başlık açılmış ve işte ilk mesaj

Hands up to Beşiktaş Fans. I was overwhelmed watching you guys, even from the comfort of my sofa! Unbelievable atmosphere, which for those who were there must have been a pleasure to take part in. Does this go on every week? The coordination of the chanting and the support for the team was just incredible... Non stop for 4 hours. As a Red all my life, and for someone who has travelled to many Stadiums in my life, that was awsome, and undoubtedly the best. I wish I had gone...blew my opportunity. Did anyone see the whole Stadium bowing considtently for ages!? Incredible.

As I said on another thread... If that was at Anfield, our Main Stand would have walked out.

Well done Beşiktaş Fans... Hats off to you.

Beşiktaş taraftarını alkışlıyorum.Sizi izlerken kanepemde bile kendimden geçtim.İnanılmaz atmosfer ve orda olanlarınız için çok buyuk bir keyif olmalı.Bu her hafta oluyor mu?Koorinasyon tezaruhatlar ve destek inanılmazdı.Durmadan 4 saat.Hayatım boyunca Kop taraftarı olarak ve hayatımda boyunca birçok stadyum dolaşarak diyebilirim ki bu muhteşemdi ve en iyisiydi.keşke gitseydim.. fırsat gitti.Tribunleri boyle yaylanırken gormusmuydunuz?inanılmazdı

Daha onceden dediğim gibi eğer bu anfielde olsaydı bizim tribun çıkar giderdi

Bravo beşiktaş taraftarı...Size şapka çıkarıyorum

Belkide son yıllarda boyle bir taraftar oluşumu hiçbir yerde gorulmemiştir. Ozellikle organizasyon oyle bir saglanmış ki herşey tek kelime ile dort dortluktu. Bide buna guzel oyun ve galibiyet de eklenince bu gece unutulmaz gecelerden biri haline getirdi. Ve bunun yanında sanırım en buyuk mutluluk ise bu taraftarın butun avrupa da izlenip ve tartışılması.

"Beşiktaş taraftarını alkıslıyorum. inanılmaz atmosfer. bu toplulugun içinde bulunmak ne buyuk bir mutluluk olurdu. tezahuratlardaki koordinasyon muhtesemdi. bircok stada gittim boylesini gormedim. 4 saat durmadan destek.inanılmazdı. tebrikler Beşiktaş taraftarı. sapka cıkarıyorum.."

" gercekten inanılmaz bir destek"

"bütün oyun boyunca takım nasıl desteklenir, nasıl tezahurat yapılır gosterdiniz. bazı liverpool taraftarı sizden ornek almalı"

"mükemmel destek. hele bir de bundan once sampiyonlar ligindeki basarısız sonuclara ragmen. ayrıca takımınızın da yurekten oynadıgını hatırlatmak isterim"

"takıma ve buyuk taraftara sapka çıkarıyorın"

"inanılmaz bir destek. ses düzeyi inanılmazdı. butun stad hep bir agızdan farklı farklı tezahurat yaptılar. kesinlikle bundan sonra gitmek isteyecegim stadlar arasında."

"gercekotesi atmosfer. daha once boyle bir sey gordugumden emin degilim. bu işin nasıl yapılması gerektigini gosterdiler."

"gecenin en iyi performansıydı. anfield'ta da gormesini istedigimiz atmosfer."

"mükemmel bir kalabalık. maçı orada izleyen taraftarımız kendilerini 300 filmindeki gibi hissetmiş olmalılar. sanırım efes birası acıyı azaltmaya yardımcı olur" 

buyuk taraftar buyuklugunu birkez daha gosterdi. insallah ileriki maclarda takımın da iyi oyunuyla beraber yükseklerden uçarız.

I fancy a can of Cola Turka right now....

canim cola turka istedi simdi

-Taraftar sıradışı.Eğer yenilselerdi ben utanırdım

-Türkçe bilen var mı?
söyledikler şarkıların bazıları ne acaba.melodileri hem akılda kalıcı hem de uzun süre tekrar ediebilir

-bizim stadımızda atmosfer neden böyle olamıyo? sorusuna cevap olarak
Bizde yeteri kadar Türk yok 

-Bu adamlar nasıl tezahürat yapılır çok iyi biliyolar.hele penant'a yabancı madde atmalarına bayıldım

-Higuain Beşiktaş'ta
bu adam ne zaman madrid'den Beşiktaş' a geldi??
(YERLERDEYİM  )
(sonra birisi düzeltmiş "bu başka" diye)

Real Football Factories de roma-lazio maçının incelemesini izledim.tezahüratlar filan süperdi.

ama bugece Beşiktaş taraftarını izleyince depresyona girdim.

bir ruanda takımı olan rapidshare fortuna sittard takımının taraftar forumundan bazı satırlar

- hutaraka muando tomanda falabada?

yani : lan o nası taraftar?

- mulamada tontbalamadi sonopalado hara hara liverpool!!!

yani : adamlar liverpoola gider yaptılar, staja gidelim yanlarına!!!

"Said it in another thread, but their fans were a different class tonight. Must have been amazing to be at the game.

A lesson in how to support your team, singing and jumping for the whole game

A few Liverpool fans could learn from you"

Başka topiktede söyledim, ama onların taraftarları başka bir klasdı bu akşam. Maçta olmak harika olmalıdır.

Takımını nasıl desteklemekte bir ders, bütün maç marşlarla ve zıplayarak.

Bir kaç liverpool taraftarı sizden ders alabilir.

"unbelievable support. the volume was unreal. great variety of songs with the whole ground joining in.
definitely now on my list of grounds to go to"

İnanılmaz destek. Ses düzeyi inanılmazdı. Harika çeşit tezahuratlarla bütün stad katılıyor.
Kesinlikle gideceğim stadlar listesinde artık.

Liverpool Formu

http://www.redandwhitekop.com/forum/...topic=197107.0

Resmi British Futbol Formu

http://forum.football.co.uk/about33003.html

Ve Dunyaca Unlu Manchester United Formu

http://www.redcafe.net/showthread.php?t=174459&page=11

CHEm !

artık dünyanın en büyük taraftarı biziz
inkar edemezler !
Allah kitap Beşiktaş

1110

Zaten En Büyük Bizdik.Ama onlar bilmiyorlardı.ÖĞRETTİK.

eyup1903

eRe

manu forum sıtesını bastan sona okudum adamlar atmosferın ınanılmaz oldugunu soleyıp durdular.

manu sponsor olarak cola turca yla anlassın lafıysa harıka :D
cola turca yı ıngılterede meshur ettık forumlarda fotolarını koymuslar :D
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

rebellious

Alıntı YapOriginally Posted by Spoonez el Grande 
Why can;t we have atmosphere like that at our grounds?

we don't have enough Turkish supporters.

Man utd. forumundan bire bir alıntı:

"neden bizim sahamızda böyle bi atmosfer olmuyor?"

"çünkü yeterince Türk taraftarımız yok!"

bu gururu yaşatan kardeşlerime canı gönülden teşekkür ediyorum. ağzınıza sağlık :)
[I]kara sevda adı...[/I]

rebellious

şu linkte sayfanın aşağılarına doğru inip büsbüyük amblemimizi görmenizi istiyorum :)

http://www.redcafe.net/showthread.php?t=174459&page=7
[I]kara sevda adı...[/I]

Anarchy*

HeLaL oLsun be kartaL yurekLıLere!
TeLevızyon basında agLattıLar ya bızı ne dıyım soyLenecek ne kaLdı kı!
çArşı uLan!

Brestgerfich

Alıntı yapılan: LiverPool Taraftarı
Bravo beşiktaş taraftarı...Size şapka çıkarıyorum

Eyvallah canım benim :)
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

carlito1903

zaten en büyük bizdik ancak dünya yeterince bilmiyordu bunu dün gece öğrendi herkes biz en büyüğüz yaaa

erkann

Biz en büyük olduğumuzu zaten söylüyorduk dün akşam ispat ettik
dünyaya işte en muhteşem taraftar biziz bizzzzzzzz
En büyük BEŞİKTAŞ
gerisi traşşş

osi_bjk

Şampiyon Ol Beşiktaş'ım Mesut Et Bizi

mdc

HAYATTA BEŞİKTAŞ

Non Mollare Mai

edit

martins43