Ana Menü

Teşekkürler İnönü [Toroğlu]

Başlatan CHEm !, Ekim 25, 2007, 13:43:20

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CHEm !

DÜN gece Eindhoven'da F.Bahçe maçını izledim. Sonra bindim uçağa geldim İnönü Stadı'na. Beşiktaş, Liverpol'u yendi. Bravo. İyi oynadılar iyi mücadele ettiler ve kazandılar. Ama bu beni hiç ilgilendirmiyor.

Niye mi? Anlatayım. Dün 70 milyonluk Türkiye'nin her ferdinin İnönü Stadı'nda olmasını isterdim. Beşiktaş seyircisini zaman zaman eleştirdim. Çok yanlış yaptılar. Ama dün gece İnönü Stadı'nda onları tüylerim diken diken olarak izledim.

Beşiktaş'ın nasıl oynadığı ve Liverpool'un ne yaptığı hiç önemli değil. İnönü Stadı'ndaki seyirci Türkiye'deki insanın ne hissettiğini, neye, niçin tepki gösterdiğini, isyan ettiğini ve ne istediğini o kadar güzel anlattı ki... Keşke Cumhurbaşkanı dahil, en alt kademedeki bürokratlar dahil, Türkiye Büyük Millet Meclisi'ne kadar herkes akşam orada olsaydı, Türkiye'nin geleceğini ve gerçeğini çözerdi.

Türkiye gerçeği

Beşiktaş, 4-4-2 oynamış, ya da Liverpool Şampiyonlar Ligi Şampiyonu olmuş hiç önemli değil... Dün gece bu maçı statta seyretmeyenler, televizyondan yorum yapanlar ne demek istediğimi anlayamazsınız. Bu satırları o tribünlerde olup, o havayı koklayanlar anlayabilir ancak.

Beşiktaş dün gece Liverpol'u yenemeyebilirdi, berabere kalırdı. Hiç önemli değil. Çünkü dün gece İnönü Stadı, Türkiye Cumhuriyeti'ydi. Ve Türkiye Cumhuriyeti'nin öyle veya böyle ne olduğunu Beşiktaş seyircisi dibine kadar herkese gösterdi.

Kusura bakmayın. Dün gecenin özeti buydu.

Teşekkürler İnönü Stadyumu...

Siz böyle olduğunuz müddetçe Türkiye Cumhuriyeti sonsuza kadar yaşayacaktır.

NOT: Her şeyi sansür edebilirsiniz. Hadi yapabilsenize İnönü Stadı'na sansürü. İşte halkın sesi.

toroğlu bile böyle şeyler söylüyorsa :)
kolpa basın nerdesin ?
Allah kitap Beşiktaş

yuNuS1903

vay ilk defa doğru duzgun yazı yazmış :)

eRe

www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

eyup1903

Her şeyi sansür edebilirsiniz. Hadi yapabilsenize İnönü Stadı'na sansürü. İşte halkın sesi

herşeyin özeti
helal sana toroğlu

Anarchy*

TorogLundan bekLenmeyecek sozLer..
Ama heLaL oLsun!

Brestgerfich

Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

carlito1903

sonunda oda anladı en büyük kim...

osi_bjk

sonunda toroğlunun ağzından güzel sözler duydum.
Şampiyon Ol Beşiktaş'ım Mesut Et Bizi

banumansiz

evet çok duygulandim..özellikle bu sözleri toroglu dan duydugum icin...

ve gülümse şimdi... ;)

carsi52

Vay toroğLundan böyLe sözLer bekLemezdim açıkçası :)

Çok doğru şeyLer söyLemiş..;)
Bölünür senin için uykular!

besiktask

ılk defa bu adamdan BESIKTAS ıcın olumlu seyler duydum..ama yıne de helal olsun demıyecem bu adama..daha once soledıleklerının yanında..

[KralKartal]

ne derse desin bu adam asena gibi oynuyor

sevmiyorum sevmeyecegimde bir yorumla
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

siyah

ilk ve son defa toroğlu doğru bişey yazmış bi daha zaten böyle şeyler yaznmaz
istifa istifa istifa yönetim İSTİFA

karizwa_006

bu adamın kafasına saksı düşmüş:D
ŞEHİTLER ÖLMEZ VATAN BÖLÜNMEZ

Tassadar

Kapatsın çenesini...Unutmadık Galatasaray maçını.Ha Vahab Beyaz, ha Ahmet Çakar, ha Bu.Aynı bokun soyu.
Onun övgüsüne ihtiyacımız yok bizim.Kimseninkine yok ya...
Şehitlerimiz oralardan birazcık gülümedilerse o bizlere yeter...
Bu sene BJK şampiyon.