Ana Menü

Başkana Mektup [Destek Verelim]

Başlatan CHEm !, Ekim 16, 2007, 10:35:22

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CHEm !

Turgay Demir sayın başkana bir açık mektup yazmış
bu fikre destek olalım
bu işi de ilklerin takımı olan beşiktaşımız becerir
işte yazı:

BAŞKAN'A ÇAĞRI / Turgay Demir

Bir kısım yurdum insanı vur patlasın, çal oynasın hayatın tadını çıkarmaya devam ederken, futbol camiası şanlı hilal uğruna batan güneşlerin anılarını yaşatmak, geride kalanları için bir şeyler yapmak adına çırpınıyor.

Bir çok gazete ve televizyonda gündeme getirilen yardım kampanyalarını karınca kararınca biz de bu köşeden haykırdık. Emekler karşılıksız kalmadı. 35 trilyonun üzerinde yardım toplandı ve toplanıyor. Eminim bu rakamlar çok daha büyüyecektir. İşin maddi tarafını hallediyoruz milletçe ama bir taraf eksik kaldı gibi geliyor bana...

Bu eksikliği Beşiktaş'ın gidermesi gerektiğine inanıyorum. Bu şehitlerin isimleri, eksiksiz yaşatılmalı. Hem de, hiç kimsenin unutmayacağı şekilde. Ne olabilir diye düşünürken aklıma, Beşiktaş'ın 100. yılda giydiği ve üzerinde bugüne kadar formasını giyen tüm futbolcuların isimlerinin yazdığı forması geldi. Aynı şeyi taraftarları için de yapmıştı Kartal. Şimdi en anlamlısını yapmak da boynunun borcudur bana göre...

Armasında Ay-Yıldızı gururla taşıyan, kurtuluş savaşında bir çok oyuncusu şehitlik mertebesine erişen Kara Kartal, binlerce şehidimizin isimlerini 18 formasının üzerine yazmalı. Beşiktaş, şehitlerimizin anısına çok özel bir forma yaptırmalı. Bir kez daha tarihe yazılmalı vatan evlatlarının isimleri. Böyle bir forma sadece Beşiktaşlılar'ın değil, tüm futbolseverlerin evlerinin en güzel köşelerini süsleyecektir hiç kuşkusuz.

İşte bu açık mektubu bu nedenle yazıyorum size Sayın Demirören. Lütfen bir saniye beklemeden gereğini yapın. Bu formaların satışından elde edilecek gelirin Şehit Aileleri'ne bağışlayacağınızı da ilan edin. Türk futbol tarihine altın bir sayfa açın. Bunu yaptığınızda kendi adınızı da unutulmazlar arasına yazdıracağınızı da unutmayın...
Allah kitap Beşiktaş

eyup1903

Elerosse

Güzel bir proje.Bence hayata geçirilmesi lazım.

%100 katılıyorum.
Forever \m/ Metallica \m/ || Sinanı'da AL GİT

BeşiktAŞK

Kartalizmatik

{a,b,c,ç,d,e,f,g,ğ,h,ı,i,j,k,l,m,n,o,ö,p,r,s,ş,t,u,ü,v,y,z}

TÜRKÇE KONUŞ!

Çirkin kadın yoktur,boş tribün vardır!

Kartalizmatik

{a,b,c,ç,d,e,f,g,ğ,h,ı,i,j,k,l,m,n,o,ö,p,r,s,ş,t,u,ü,v,y,z}

TÜRKÇE KONUŞ!

Çirkin kadın yoktur,boş tribün vardır!

keskinli

Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

[KralKartal]

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

gürol

ezikler harbiden bu fikride calar ve agiz ailskanligi bunu yaptiktan sonra "bizim bestemiz" derler ama bence de harika fikir.
Bir insanın zekası verdiği cevaplardan değil, sorduğu sorulardan anlaşılır.
http://gurolbjk.blogcu.com/

banumansiz

ve gülümse şimdi... ;)

Delirdik

Bu Beşiktaşa düşmez bence
Bu fikrin bizim 100. yıL formamızdan aLınması biLe yeterLi bana

Federasyon miLLi takımın formaLarını bu şekiLde yaptırabiLse ve maçLarda bu formaLarLa ter döküLse muhteşem ötesi oLurdu.
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

carlito1903

bizim yönetimin bu olaydan haberdar dahi olduğunu zannetmiyorum

k@rt@l

utanın be utanın ruhsuzlar sürüsü