Ana Menü

"Bizi hiçbir güç durduramaz" [Sayın Demirören !]

Başlatan CHEm !, Ekim 02, 2007, 12:52:39

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

banumansiz

ve gülümse şimdi... ;)

blackeagle.3

sayın başkan bu işler sana göre değilmiş anlamadın mı? hala senin işin TÜPCÜLÜK bunu kabullenlen ve biraz onurun varsa istifa et artık. başkan olduğun günden beri olumlu tek hareketin yok.100 yılı geçmiş koca bi kulübün gelirine bile haciz geldi senin sayende. Başkanlık şirketleri üzerinden kulübe para getirerek yapılmaz kendi içinde külübü borçlandırmadan harcamaları düzgün ve iyi yerlerde harcamak

ONURUNLA
                                                   İSTİFA ET ARTIK BAŞKAN
                                                          TABİ VARSA!!!!!!!!

carsi52

Bölünür senin için uykular!

Kartalizmatik

{a,b,c,ç,d,e,f,g,ğ,h,ı,i,j,k,l,m,n,o,ö,p,r,s,ş,t,u,ü,v,y,z}

TÜRKÇE KONUŞ!

Çirkin kadın yoktur,boş tribün vardır!

naanreelburn

beşiktaşın tarihine onurlu bir başkan olarak geçmek istiyorsan başkan borçları kendi üstüne alıp istifa edersin futbolcular senin olur beşiktaş nefes alır

alper_1903

hic bir güc durduramaz ha????...

yapma baskanimm gercekler ortada yavas yavas duruyoruz yine ayni 3-4 sene önce trikir tikir isliyen takimi bozdular yine yaparlar

bu ligin sampiyonu belli olmus
yoksa MHK ve TFF nin mi diyelim
Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...

serseriii

Alıntı yapılan: naanreelburn - Ekim 04, 2007, 18:18:30
beşiktaşın tarihine onurlu bir başkan olarak geçmek istiyorsan başkan borçları kendi üstüne alıp istifa edersin futbolcular senin olur beşiktaş nefes alır
başkan kulubü borçlandırdı kimse aday olamıyor bence hiç istifa etmez istifa etse bile yeni yönetimin yoluna taş koyar

M34

3 milyon dollari ödemiyor UEFA, Del Bosque davasi nedeniyle. Önümüzdeki islem ise Türkiye Liginde puan silinme ve Sampiyonlar Ligi'nden men edinme. Gerci onu yapmazlar, Besiktas'in halini gördükden sonra.

Baskanimiza bu kadar yüklenmeyin. Hak etmiyor. Ne yani Tüp-Imparatorlugunun basina mi gecseydi? Bosuna mi genc yasta sirketin basina degilde Besiktas'in basina gecti?

Bundan sonra önümüzdeki 10 yil icin yeniden yapilanma söz konusu degildir. Günlük basaridan baska bir hedefi olamaz Besiktasin. Batakligin en dibine inmis durumda. Vahim olani ise tümüyle en dibe vurmasi (Ertugrulu saymiyorum, haksizlik olur): yönetim, futbolcular ve taraftarlari ile.

Ben Besiktasin maclarindan uzun zamandir keyif almiyorum. Inönüdeki taraftarin sesini duydukca birsey hissetmiyorum, cünkü samimiligine inanmiyorum ve bu yönetime cok ama cok gec kalinmis tepkiyi vermedikden sonra da inanmayacagim. 

MeLo

Söyleyecek bir söz bile bırakmadın sayın BAŞKAN !
Sen bu takımın başında oldukça,bu takım iflah olmaz !
bJk'm hAyAt sEnsiN ! ...

holig@n

Söylenecek Çok söz var ama sayın başkan
Size söyleyip ziyan etmek istemiyorum.