Ana Menü

#26# İLHAN MANSIZ

Başlatan poacher, Kasım 20, 2006, 22:41:54

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

erdibatmaz

bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

eyup1903

alabilmek için az valvarmadım maçtan sonra

sahaya atlamıştık valvar yakar aldım şimdi en güzel yerde çocuklarıma bırakacağım hatıra olarak duruyor

carsi1903

oooo ilhan mansız oooo ilhan mansız

denisco

buzda kayacağına gel de fenere kay be usta!

banumansiz

eyüp abi o formadan benim neden haberim yoktu :(

ve gülümse şimdi... ;)

eyup1903

herkeze sölemem işte o forma benim için çok önemli :D

yns.mr

nobre yerine ilhan oynasaydı şimdiye kadar gol kralı olurdu.Eşsiz bir futbolcu hayatında başarılar...

dgkn1903

arkadaslar sıze ıyı haberım var tabı nekadar dogruysa kartalhaber de yayımlandı

İlhan Mansız geri mi dönüyor?
Beşiktaşlı eski futbolcu İlhan Mansız, futbola dönme konusunda karar aşamasında olduğunu açıkladı

Ünlü futbolcu, Lig TV'de katıldığı bir programda, 4 aydır buz pateni sporuyla uğraştığını belirterek, ''Bu sporda da ağır idmanlar yapıyoruz. Yaptığımız antrenmanlarda dizimde hiç bir sorun yaşamadım. Bu nedenle futbola geri dönmeyi düşünmeye başladım'' dedi.

İlhan Mansız, şu anda karar verme aşamasında olduğunu da dile getirerek, futbola geri dönememesi halinde ise en azından bir jübile maçı yapmayı istediğini söyledi.

Henüz 32 yaşında olduğunu dile getiren ünlü futbolcu, ''Avrupa'da 32 yaş futbol için geç değil. Futbolcular 35-36, hatta daha yukarı yaşlarda üst seviyede futbol oynayabiliyorlar. Türkiye'de de futbol oynama yaşı yükseldi. Ben de sakatlıklar nedeniyle ayrı kaldığım futbola dönmek istiyorum. Karar verme aşamasındayım'' diyerek sözlerini tamamladı.

http://www.kartalhaber.com/haber/13004754/İlhan-Mansız-geri-mi-donuiorg-.html
yeteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer
yeter ulaN

banumansiz

Alıntı yapılan: dgkn1903 - Kasım 19, 2007, 09:18:15
arkadaslar sıze ıyı haberım var tabı nekadar dogruysa kartalhaber de yayımlandı

İlhan Mansız geri mi dönüyor?
Beşiktaşlı eski futbolcu İlhan Mansız, futbola dönme konusunda karar aşamasında olduğunu açıkladı

Ünlü futbolcu, Lig TV'de katıldığı bir programda, 4 aydır buz pateni sporuyla uğraştığını belirterek, ''Bu sporda da ağır idmanlar yapıyoruz. Yaptığımız antrenmanlarda dizimde hiç bir sorun yaşamadım. Bu nedenle futbola geri dönmeyi düşünmeye başladım'' dedi.

İlhan Mansız, şu anda karar verme aşamasında olduğunu da dile getirerek, futbola geri dönememesi halinde ise en azından bir jübile maçı yapmayı istediğini söyledi.

Henüz 32 yaşında olduğunu dile getiren ünlü futbolcu, ''Avrupa'da 32 yaş futbol için geç değil. Futbolcular 35-36, hatta daha yukarı yaşlarda üst seviyede futbol oynayabiliyorlar. Türkiye'de de futbol oynama yaşı yükseldi. Ben de sakatlıklar nedeniyle ayrı kaldığım futbola dönmek istiyorum. Karar verme aşamasındayım'' diyerek sözlerini tamamladı.

http://www.kartalhaber.com/haber/13004754/İlhan-Mansız-geri-mi-donuiorg-.html

http://kralcarsimedia.com/forum/index.php/topic,10924.0/topicseen.html

ve gülümse şimdi... ;)

[KralKartal]

dun ilhan buzda dansta oyle birsey demedi
o sekilde aciklamada yapilmadi
sorulmadida...
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

banumansiz

geri dönüşüm yapacağı heryerde yazıyor ama kendi ağzından duymadım bende daha
ağzından duyduğum tek şey ninayla tekrar barışmış olması :(
ve gülümse şimdi... ;)

Carsi_34

10 dakka önce dedi buzda dansda
futbola geri dönecek o kesin
bide dediki : gönlümdeki takim belli .... yani BESIKTAS...

insallah aliriz da bobonun yaninda oynar ;p

banumansiz

evet bende dinledim
akşam akşam sevindim mutlu oldum gerçekten..
umarım yine yeniden be ilhan...
ve gülümse şimdi... ;)

melankolizm

Bekliyoruz Seni Mansız
Taraftar Ruha Aç..!

alper_1903

insallah gelir ilhan mansiz
buzda dans ta dedi geri dönecegini ve o formanin hakkini verecektir eger geirse ki gelmeli
100.Yil ruhu geri dönmeli genclere örnek lazim alin size I.MANSIZ
Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...