Ana Menü

Neler oluyor? Yine mi ayni seyler..

Başlatan [KralKartal], Ekim 01, 2007, 13:59:29

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hAlil21

Sabrederiz Elbet.

Tiganaydı Bosque'ydi.. vs. 2 Yıl sabredildi Doğrudur ve Ertuğrul Hoca'nın Beşiktaşlılığının Yanında Sıfırı Tüketir Onlar.

Yalnız Bu Demek Değildir Ki Hoca'mız Özgür Kararlar Veriyor.

''Bi of çeksem karşıki dağlar yıkılacak gibi de susuyorum...'' der ananem.

http://happygrasshopper.blogspot.com ' behind this mask there is an idea and ideas are bulletproof.

ktübjk1903

her takımın muhtesem gırıslerı  cıksıları aynı skılde super dususlerı olmustur bu kotu bır zamana denk geldı derbıler samp ligi bunların hepsı asılacak..dıkkat edıyorsanız basının ustundekı cenabetlık futbolcularada yansıyor onlarda gergınler bırseyler yapmalı futbolculara bosver demelı basını bızlere bakın demelı bızler arknızdayız demelı !!
oleyy saldir Besiktasim oleyyyy saldir Besiktasimmmm

allen ıverson

Aynı bazı arkadaşlar ezikbahçe taraftarı  gibi davranmaya başladı sinir olmaya başladım biraz sabırlı olun ya biz beşiktaş taraftarıyız kendi evlatlarınıza sahip çıkın.... :oklava

keskinli

iyiye gidis var
ofansif oyun sistemiyle besiktasin nelere yapabilecegini gördük
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

sinan türker

Alıntı yapılan: rebellious - Ekim 01, 2007, 14:41:52
şu mantığa her zaman için gülmüşümdür "ne olursa olsun destek verelim!" yok ya!! bu adamı ben o pozisyona layık görmüyorsam allahın oğlu olsa vermem o desteği! türkmüş, yabancıymış, efendiymiş, şuymuş, buymuş beni bağlamaz. bu adam sinan engin geldikten sonra neden korkak futbol oynatmaya başladı? çünkü sinan engine karşı gücü yok!
sayın engin, al teknik direktörden bozmayı da yanına git.

Arkadaşım eleştiri yaparken daha yapıcı olalım.Sinan Engin de Ertuğrul Sağlam'da Beşiktaş için yıllardır emek veren değerli insanlar.Ertuğrul evet hatalar yapıyor ama bu futbolcu guruhuda hocalarına biraz olsun yardımcı oluyorlarmı.Bu sene şampiyon olacaksak Sinan ile Ertuğrul ile şampiyon olacaz.Zaten bu saatten sonra Ertuğrul Sağlam değil Sinan Engin değil giderse başkan gider.

alfred_james

Ertuğrul Sağlam desteği hakediyor.

rebellious

Alıntı yapılan: sinan türker - Ekim 04, 2007, 20:31:45
Arkadaşım eleştiri yaparken daha yapıcı olalım.Sinan Engin de Ertuğrul Sağlam'da Beşiktaş için yıllardır emek veren değerli insanlar.Ertuğrul evet hatalar yapıyor ama bu futbolcu guruhuda hocalarına biraz olsun yardımcı oluyorlarmı.Bu sene şampiyon olacaksak Sinan ile Ertuğrul ile şampiyon olacaz.Zaten bu saatten sonra Ertuğrul Sağlam değil Sinan Engin değil giderse başkan gider.

herkes neden her şeyi istediği gibi algılıyor? ben ertuğrul'un Beşiktaşlılığına, futbolculuk dönemine tek bir laf ettim mi? etmedim, ama "teknik direktörden bozma" lafım yüzünden nopost almışım. şunu söyleyim sayın forum kurulu Türkçe'yi doğru kullandırtmaya çalışırken bazı terimleri aslından farklı olarak algılamanız yanlış. "...'dan bozma" o konuda zerre kadar bilgisi, becerisi olmayan anlamına gelir. haa siz buna hakaret diyorsanız ben tekrar söyleyim, ertuğrul sağlam teknik direktörlükten anlamıyor !

ayrıca bazı sivri akıllı arkadaşlar benim haddimi belirlemeye çalışmış. onlar da komik olmayı bırakırlarsa sevinirim.
[I]kara sevda adı...[/I]

levent1903

Ilk geldigi günlerde ATAK futbol oynatacagim dedi, ve genelde 2 forvet oynatiyor, ama yinede hücumda cok kötüyüz. Gecen senelerden  bir fark göremiyorum acikcasi. Buna bir care bulsun--- geregini yapsin..........

Dost vurulunca değil unutulunca kahrından ölürmüş.
Biz dostlarımızı kır çiçekleri gibi avucumuzda değil, kurşun yarası gibi yüreğimizde saklarız.

Batuhan

Alıntı yapılan: KRaL'KaRTaL - Ekim 01, 2007, 17:53:01
Neden Tiganaya 2 yil sabrettik??
Ilk senesinde YENI takim kurdu dedik..
ama Tiganadan suan ertugrul hoca daha basarili
Zicodanda basarili..

ama zicoda durumlar guzel... bizde niye kotu?

Biraz bütçe lazım arı bizim oyuncu izleme kurulunda hiç iş yok.

Ezikbahçe-CSKA  maçını izleyenler yada Fm.   oyununu oynayanlar mutlaka Vagner Lowe!i bilir.
Eğer körse bile maçtaki spikerin söylediği adı duyardı ya...
Ya bizde rakibi analiz eden bir insan yok,yyada takımın tamamı  maymun oyunu oynuyor  ( görmedim-duymadım-bilmiyorum)

Ayrıca ertuğrul hoca da sinan engin gelidi geleli biraz pısırık top oynatıyor...
Koca hestiy aya bedenem ?

k@rt@l

bencede ertuğrul hoca desteği hak ediyor ancak transfer döneminde kendisine çokj daha iyi futbolcular önerildi ancak o gidip vasat oyuncuları aldı bu konuyu ben pek anlamadım
utanın be utanın ruhsuzlar sürüsü

CHEm !

ofansif oynayın canımızı verelim !
Allah kitap Beşiktaş

martins43

saglam kalmalı 2 günde basarı olmaz

Rammos

FANATİK GAZETESİ ALMA ALDIRMA!!   Black/white

ulukartal

ertuğrul hocamızın sonuna kadar arkasındayız..

MuRaT_1903

yenı takımız yavas yavas oturuyoruz acelecı davranmanın bı ankamı yok.hatası oldugu zaman elestırı tabı olcak ama DESTEK hıc bıtmez bızde.sonuna kadar BJK.
Beşiktaş CANDIR,HAYATTIR...