Ana Menü

Neler oluyor? Yine mi ayni seyler..

Başlatan [KralKartal], Ekim 01, 2007, 13:59:29

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

[KralKartal]

Yillardir, basarisizliklardan sonra gönderilen her teknik direktörün yerine gelen
yeni teknik direktörümüz icin, herzaman bir SöZ verilir, forumlarda ve TVlerde...
"Hocamizin arkasinda ne olursa olsun durmaliyiz..."
"Hocamiza güveniyoruz"!
"Basinin yalanlarina inanmayalim"!
"Türk hocalarina destek verelim"!

Ve buna benzer bir cok seyleri duyduk, okuduk, gördük...

Nedense, Del Bosqueye veya Tiganaya gösterilen sabir,
Ne Riza Calimbaya nede simdi Ertugrul Saglama gösterildi/gösteriliyor...
Bende dahil olmak üzere...
Simdi teknik direktor yabanci olunca, ornek fenerbahceden Zico,
insanlar katlaniyor, fenerbahcenin durumu ligde belli...
Besiktastan daha kötü... Puan olarak...
Simdi tam tersi olsaydi, ve Fenerbahcede ornek OGUZ veya RIDVAN
gorev yapsaydi, istifa seslerini hem medyada hemde taraftarlar istifa demezlermiydi..
Ayni bizim suanki durumumuz gibi...

Hani sezon basinda INADINA SAGLAM diyorduk... Guveniyorduk...
Hatta hep DESTEKLIYECEKTIK artik...cunki bikmistik herzaman degisik hocalardan..

Kac hoca geldi...ve durum belki ayni... Sorun acaba hocalarda mi,
yonetimin futbol anlayisinda mi?? kac kisi yonetimden istifa etti..
Istifa ettikce BESIKTAS kaybetti...Besiktas kötüye gitti...
Kac kere MENEJER degisti... Ve sözde futboldan anlayan Sinan Engin menejer oldu..
Sinan Engin geldi geleli, takimda HUZURda kalmadi, yani izlenimlerim o sekilde...

Isin kisasi... Yabanci olunca, YA BIRAZ SABIR, BIRAZ DESTEK, BIRAZ BEKLEYIN
diyebiliyorsak, bu hocamiz TURK ise ve ERTUGRUL hoca ise, ki gelmesini en cok
istedigimiz turk hocaydi... Ona neden aynisini yapamiyoruz???

Sabirsizmiyiz? Tahamülsüz mu olduk? Yoksa aliskanlik mi oldu?

Bu yazimin, Ertugrul hocayi ELESTIRMEYIN anlamina gelmez...
Elestirin..hatta herzaman elestirin ki daha iyi olabilsin..
Sinirle herkes kizabiliyor... Bende kiziyorum ertugrul hocaya..
Bir cok yanlislari var... Lig daha yeni basladi... Ve henuz hicbirsey bitmis degil...
ama elestirirken, ertugrul hocanin efendiligini göze alarak elestirin...

saygilarimla
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

C@Rsİ_MaNiA_11

kalbinizle oynayın kalbimizi kırmayın
Oram Buram MEŞALE koksun,Bazen Pınarbaşı, Bazen Gözyaşı OLSUN...!!!!!

banumansiz

herkes yanlış yapar ama yanlışlardan ders çıkarılarak bulunur doğrular umarım bizim doğrularımız hocamızın çok uzağında değildir..
ve gülümse şimdi... ;)

carlito1903

Ertuğrula olan desteğimiz bitmedi sürüyor ancak onunda hatalarından ders çıkarması lazım....

MeLo

Lige süper başladı ama inişe geçti normal bence
bJk'm hAyAt sEnsiN ! ...

gözzde_bjk

ertugrul saglama destegımız herzaman devam etmelı ama su bır gercekkı her maca farklı bır 11le cıkmak hem basında hemde bız taraftarların arasında krıze neden oluyor,mac sonucu yenıldıysek ya da berabere kaldıysak acıklamalar hep karsı takımın oyunundan yana.Efendılıgınden, hak edene hakkını verdıgımınden suphem yok ama ben her basın toplantısında'' bızden daha isteklı oynadılar puanı hakettıler''gıbı cumleler duymak ıstemıyorum.eger takım ısteklı oynamıyorsa takımı motıve etmek teknık adamın ısıdır ya da o takımda gorev yapan menajerın.Ama bu ınsanlar gorevını tam yaptıklarını soylerken takım hala ıyı sonuclar elde edemıyorsa herkes elını tasın altına koymak zorund[kufur otomatik editlenmistir-uyarildiniz]esınlıkle ertugrul saglam yonetıme olan TAVRINDAN DA futbolcularına olan DISIPLININDEN DE TAVIZ VERMEMELI.Ve takımı toparlamak ıcın daha fazla caba gostermelı,RAKIBIN BUYUKLUGUNE KUCUKLUGUNE GORE DEGIL BESIKTASA YAKISAN BI SEKILDE TAKIM OLUSTURMALI!
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

rebellious

şu mantığa her zaman için gülmüşümdür "ne olursa olsun destek verelim!" yok ya!! bu adamı ben o pozisyona layık görmüyorsam allahın oğlu olsa vermem o desteği! türkmüş, yabancıymış, efendiymiş, şuymuş, buymuş beni bağlamaz. bu adam sinan engin geldikten sonra neden korkak futbol oynatmaya başladı? çünkü sinan engine karşı gücü yok!

sayın engin, al teknik direktörden bozmayı da yanına git.
[I]kara sevda adı...[/I]

carsi52

HakemLere İnat ! Federasyona İnat ! Herşeye İnat ! Beşiktaş uLan !..
Bölünür senin için uykular!

yigit_izmitli

ertuğrul sağlam her maçta aynı hatayı tekrarlıyor korkak oynatıyor

insan normal olarak hatalarından ders çıkarır ve bunu düzeltir ama hocamızda bu durum tam tersi

artık taraftarlar  desteğini çekiyor hocadan ben de dahil , çünkü sezon başında bize verdiği vaatlerden çok farklı takım görüyoruz sahada

artık hep destek tam destek laflarını da geçelim lütfen , çünkü böyle lafların arkasına sığınarak kötü sonuçları görmeyerek bu hallere düştük

[KralKartal]

Neden Tiganaya 2 yil sabrettik??
Ilk senesinde YENI takim kurdu dedik..
ama Tiganadan suan ertugrul hoca daha basarili
Zicodanda basarili..

ama zicoda durumlar guzel... bizde niye kotu?
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Elerosse

Forumda'da aynı olaylar oluyor.Maç kazanıyoruz arkandayız Hocam,maç kaybediyoruz yok hatalıydı yok bunla olmıyacak,umutlu değilim hocadan falan..

Yapmayın arkadaşlar..
Forever \m/ Metallica \m/ || Sinanı'da AL GİT

BeşiktAŞK

keskinli

egri oturup dogru konusmakta yarar var
zico örnegi yanlis olmus
her ne kadar fener puan olarak bizden geri olsada bizden cok iyi oynuyorlar
yani yarinlara umutla bakabiliyorlar
gerci türkiye liginde bizden kötü oynayan bi takim var oda rizespor
Allah askina bi bakin geride kalan 6 macimiz[kufur otomatik degistirilmistir]ac tane gol pozisyonumuz var?
birakin gol atmayi gol pozisyonuna giremiyoruz
zürih macinin kahramani kizaga cekilmis ödül olarak
bu nasil bi hocalik anlayisidir?
yeni bi forvet almissiniz hemde isteyerek son 5 dakika oynatiyorsunuz ancak,bu nasil bi anlayis
oyun sistemini hep baska takimlara göre ayarliyorsun,bu nasil büyük takim hocasi olmak?
acikca söylemek gerekirse sayin saglam bu isten pek anlamiyor,yada sinan engin baskisi ters tepki yapiyor
kötü gidisattan ilk planda hoca sorumludur,herkes sorumlulugunu bilecek,hangi takimida hoca oldugunu hatirlayacak
sayin saglamin cok iyi bir insan olmasi hic bi seyi degistirmez
kara gözümüze,kara kasimiza gelmedi
parasini aliyor,sorumluluguda alacak ve takimi motive edecek,iyi oynatacak
kim olursa olsun,besiktasi bu kadar aciz oynatamaz
yönetim en büyük hatasini sinan engini geri getirmekle yapti,ve kendi sonlarinin baslangicini yaptilar
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

__H@5@N__

ya arkadaşlar bizim bi tek istediğimiz sanırım atak futbol bunuda ertuğrul yapamıyo keşke ertuğrul sağlam bu foruma gelse :dil

bjkclub

sorun ve kanyağı bellidir..'' ya 2004'ün hesabını ver ya huzur ver ''

Ebubekir

Alıntı yapılan: rebellious - Ekim 01, 2007, 14:41:52
şu mantığa her zaman için gülmüşümdür "ne olursa olsun destek verelim!" yok ya!! bu adamı ben o pozisyona layık görmüyorsam allahın oğlu olsa vermem o desteği! türkmüş, yabancıymış, efendiymiş, şuymuş, buymuş beni bağlamaz. bu adam sinan engin geldikten sonra neden korkak futbol oynatmaya başladı? çünkü sinan engine karşı gücü yok!

sayın engin, al teknik direktörden bozmayı da yanına git.

haddini asma bu Adam dedigin insan onca sene besiktas formasini terletmis layikiyle isini yapmis bütün gücünü ortaya koymus. aglaya aglaya gitti ve simdi geri döndü basarisiz olsun hic  farketmez bizim icin Tigana yada baska bi yabanci Td ye katlanacagima  ERTUGRUL a katlanirim besiktas i bilen besiktasin cocuguna katlanirim Besiktaslinin bir durusu vardir ve Ertugrul onu cok iyi gösteriyor
bizler inandik . Lig ve Kupa sampiyonu Besiktas.