Ana Menü

20 bin $ ceza

Başlatan CHEm !, Eylül 25, 2007, 13:15:29

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CHEm !

Denizli maçında iki sarı karttan kırmızı ile atılan ve derbide cezalı duruma düşen Cisse'ye ağır ceza geldi.

UZATMALARDA KIZARDI
İnönü Stadı'nda oynanan Denizlispor maçında kırmızı kart gören Cisse'ye 20 bin dolar ceza verildi. Beşiktaş yönetimi, Denizli maçının uzatma dakikalarında hakeme itiraz ettiği için önce sarı, ardından ikinci sarıdan kırmızı kart gören Cisse'ye; 20 bin dolarlık para cezası vermeyi uygun buldu.

TRİBÜNDE YER ALACAK

Beşiktaş yönetiminin, teknik heyetin Cisse hakkındaki raporunu değerlendirdikten sonra ağır para cezasına karar verdiği öğrenildi. Cumartesi günü oynanacak G.Saray derbisinde cezalı duruma düşen Cisse, böylece Türkiye'deki ilk derbi maçında arkadaşlarına tribünden destek olabilecek.
Allah kitap Beşiktaş

carlito1903

gördüğü ilk sarı kart yanlıştı ancak alkışlaması hiç iyi olmadı derbide ona çok ihtiyacımız olucak eğer derbiye orta sahanın ortasında Koray-Cisse ikilisiyle çıkabilseydik daha iyi olacaktı....

[KralKartal]

hala besiktasin aradigi oyuncu oldugunu dusunmuyorum..

ahmed hassan nerdesin ??? nasil futbolculara kaldik?
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

keskinli

ben cisseyi begeniyorum
son mactada cok dinamikti
a.hassanin mevkisiyle karsilastirmak yanlis olur
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

[KralKartal]

ahmed hassan her yerde oynadigi icin,
libero, kanat forvet defans.. ;)
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

ist.hatirasi/3-4

masaya yumruk nerde? cisse çok kolay atıldı denizlili bir oyuncu neden atılmadı
YÖNETİM İSTİFA !!!

freedom forever

Paris'te 72 gün boyunca fabrikalar çalıştı, atölyeler üretti, fırınlar yiğit Parislilere ekmek yetiştirdi. Paris'te 72 gün boyunca ücretin, sermayenin, karın, paranın olmadığı bir dünya kuruldu.

siyah

cissenin yaptığı hareket profosyonelliğine yakışmadı
istifa istifa istifa yönetim İSTİFA

carsi52

Her ne kadar hoca yamuk yapsada.Cissenin o hareketi yapmaması gerekirdi.
Bölünür senin için uykular!