Ana Menü

bole yorumcu olmaz olsun

Başlatan besiktask, Eylül 24, 2007, 02:45:02

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

besiktask

bugun ole gazetelerı okurken erman toroglu denen kendını yorumcu sanan aslında sadece bızı delırten sahsın  yorumunu okudum..bu kadar olmaz dedırtıyo artık..

Beşiktaş şanslıydı
BEŞİKTAŞ dün gece şanslıydı... Rakibi Denizlispor'du... Üstüne üstlük yeşil siyahlıların her şeyi Yusuf sakatlanarak çıktı. Zaten Yusuf çıkana kadar maç 2-0'dan 2-1 olmuştu
Beşiktaş haftaya Galatasaray'la oynayacak. Cisse Avrupa'da top oynamış, tecrübeli bir oyuncu. Dün gece de fena değildi. Ama, sen olmayacak bir pozisyonda sarı kart görüp kaşınıyorsun, bu sefer hakemi alkışlıyorsun. Hakem de seni tam kaşıyor, kese yapıyor. Bütün Beşiktaş seyircisi de Cisse'yi alkışlıyor. İşte bizim futbol mantığımız... Üst düzey bir Avrupa kulübünde Cisse böyle atılsa, protestolarla soyunma odasına gider. Türkiye'de bu tip futbolcular kahraman gibi gidiyorlar. Hoş burası Türkiye... Ne cinayet zanlıları kahraman muamelesi gördü, uğruna şarkılar türküler besteleniyor. O ayrı.
Hakem Yunus Yıldırım elinden geldiği kadar iyi maç yönetti. Böyle bir karşılaşmada bile futbolcular art niyetliler. Mesela İbrahim Toraman... Rakibinin ayağına basıyor, o da tepki gösteriyor, üstelik abartılı da değil. Ama İbrahim Toraman sanki kendisine vurulmuş gibi, takla atarak kendini yere bırakıyor. Hedef rakibi attırmak. Ve bu futbolcu milli takım forması giyiyor. Enteresandır, bizde hep milli takıma giden futbolcular bozuluyor, dünyanın tersine. Havasından mıdır, suyundan mıdır, acep nedendir?
86. dakikada Nobre kambura yatıyor; Santos sıçrayıp üzerinden kafayı çakıyor, hakem de Nobre'nin lehine faul veriyor. Sonra da Güvenç Kurtar itiraz ediyor diye, ona kızıyor. Hakem kardeşim, bu ikili pozisyonları Güvenç senden daha iyi bilir. Çünkü bin sene futbol oynadı. Bari hatanı kabul et, başını eğ git.

cok agır konusacam ama burda olmuyo.yeter artık ya.buna cok sey solenır ama....sonra dıyo kı bana neden kufur edıyorlar???bır dusun bakalım neden???

allen ıverson

Bütün basın traş FORZA BEŞİKTAŞ..

iverzan

sallayin arkadaslar kaale almayin bile

ulukartal

86. dakikada Nobre kambura yatıyor; Santos sıçrayıp üzerinden kafayı çakıyor, hakem de Nobre'nin lehine faul veriyor. buna sadece gülünür...ermanla aynı maçımı izledik acaba..başka pozisyonu yorumlamasın sakın..topiki açan arkadaş bu haftanın yorumumu bu..ayl erman seni dağda kowalıyım ben.

nobre uçan tekme atan santosa tekvandoda bile kırmızı kart verirlerdi.

carlito1903

bu yaratığı adam yerine kyup yorumunu buraya taşımak bile hata ama yinede iyi olmuş bu konuyu açtığınız millet görsün basının taraflılığını....

naanreelburn

asıl yorumun en kralını rıdvan yaptı tüm yorum boyunca denizlinin nasıl maçı kaybettiğini anlattı durdu ezik herif alayı ezik

allen ıverson

Bunlardan hiç bişe olmaz ya,tamam biz nefis top oynamıyoruz ama gelecegi olan takım biziz kaçtane genç oyuncuyla oynuyoruz kimse bunları söylemiyo kötü falan oynarınız hakeme ne buzz gibi golü vermiyo adamlar yorum yapıyo beşiktaşda bişe oynamıyodu. Zaten eziklere olsaydı böle bişe yer yerinden oynardı ben burdan birazdan yönetime bişeyler söylemek istiyorum.Yaptıgınız açıklamalar bizi antipatik bi klup durumuna düşürüyo yumrugu masaya vururum diye açıklama yapmıyacaksın böle bişe yapacaksan basına açıklama yaparak degil icraatınla göstereceksiz...Türkiyenin en iyi hocası olacak herkez görecek fenerbahçeli oldugu için şişirilen ersun yanal gibi olmayacak..1 numara olacak türkiyede Alayına  İnat  FORZA SAGLAM.......

pAscAliAnUmut

Alıntı yapılan: ulukartal - Eylül 24, 2007, 04:24:31

nobre uçan tekme atan santosa tekvandoda bile kırmızı kart verirlerdi.

Adam öldürmeye teşebbüs ya
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

Guti ORÇ.

delgadoo_10_

ya arkadaşlar adam kabzımal kızmayın normal yaniii

Kartalizmatik

kabzıMAL desek daha doğru olur
{a,b,c,ç,d,e,f,g,ğ,h,ı,i,j,k,l,m,n,o,ö,p,r,s,ş,t,u,ü,v,y,z}

TÜRKÇE KONUŞ!

Çirkin kadın yoktur,boş tribün vardır!

sentinel

bbunlar bilgdignden sasmazlar öle gelmisler öle giderler...yiyemiyolar yediremiyolar adamlar iste
Dark TranquilliTy

carsi52

Bu yorumun üstüne erman beye çok güzeL bir söz söLenir ama ceza aLırım.
Bölünür senin için uykular!

Elerosse

Böyle insafsızları takmıcaz arkadaşlar.Kesiyorlar önümüzü.
Forever \m/ Metallica \m/ || Sinanı'da AL GİT

BeşiktAŞK

keskinli

Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin