Ana Menü

Tribünlerdeki Kartalları Sahada ne zaman göreceğiz ?

Başlatan tcenk, Eylül 21, 2007, 11:10:54

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

tcenk

Tüm Beşiktaşlı arkadaşlarıma Merhaba.

Herşeyden önce yazdıklarımız bazı konuları eksik görmemizdendir.

Beşiktaş tribünleri takıma verdiği olumlu ve muhteşem destekle Dünyada adından söz ettirir oldu.
Ama takımımız buna bir türlü ayak uyduramıyor.Biz televizyon karşısında takımı seyrederken tribünle takımın bir türlü
uyuşamadığını görüyoruz yani tribündeki kartallar saldırırken sahada ki kartallar aynı oranda saldıramıyor.
Bunun sebebi hala takım geriye yaslanarak oynuyor.Hala defans yapıyoruz buna çare bulması gereken Ertuğrul Sağlam
takım ileride basmalı, rakibe hepsi genç oyuncular bunu yapabilirler diye düşünüyorum. Ama gerçek anlamda baktığımız zaman
bizim takımda çok futbolcu kardeşimiz göstermelik baskı kuruyor, buda haliyle yemiyor bunlara çözüm bulmalı.
Tribünlerin ateşli görüntüsünü sahada da görmeliyiz.
Televizyondan maçı seyrederken KARTAL GOL GOL GOL
tezahuratı başladığında her zaman iç geçiriyorum bir kerede bu muhteşem koro bunu yaparken takım bir gol atsa ne güzel
olacak diye ama bir türlü olmadı İnşallah yakın zamanda olur.
Ha elimden geldiğince maçları seyrediyorum bu geri zakalılar ordusu yalaka basın ağzıyla hiç bir maça onlardan etkilenerek yorum yapmadım hatta Kayseri maçında berabere kaldık ama 2.yarıda kayserinin düştüğü zor durumu gördüm sonuç berabere ama futbol güzeldi.Akşam TRT yorumcularına baktım artık şundan eminim bu yorumcular maçları seyretmiyor sadece sonuca göre yorum yapıyorlar veya ben başka maçı seyrediyorum.ANLAYAMADIM. veya her zamanki gibi Beşiktaşa eyyam yapıyorlar.

Marsilya karşısındaki futbolu kartalıma yakıştıramadım.Olmadı herkes hatasını arayıp bulacak.Marsilya çok sert oynadı deniyor
sende sert oyna o zaman, onlar çok koştularsa sen onlardan daha fazla koş, onlar sana tekme attıysa sende onlara at.
90 dakika defans yaptık yine yenildik o zaman kendi atak futbolumuzu oynayalım yenilirsek yine yenilelim.
O zaman bu kadar üzülmeyiz bizi kahreden oynamadan yenilmek.

Ne yapıp etmeli tribündeki hırs ve ruhu yansıtacak bir futbol modelini takıma yerleştirmeli Ertuğrul Hoca
Birde o zaman görürüz tribünler ne oluyor....

Saygılarımla....

1903

keskinli

ofansif futbol oynamaya ne zaman baslayacagiz,merak ediyorum bende
sayin saglam lütfen oyun anlayisini degistir
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

erdinc1926

K A R A G Ü M R Ü K L Ü L E R

carsi52

Bölünür senin için uykular!

erdinc1926

bize gol lazım gerçekten kanatlar çalışsın orta alanda baskı
K A R A G Ü M R Ü K L Ü L E R

raymannn

sahaya gol yememek icin cikiliyor nasil bir futbol anlayisi bu ,adamlar saldiriyor biz defans yapiyoruz bir tane bile gol hazirligimiz yok,takm bu mantikla sahaya cikmaya devam ederse,SAGLAM gelemicez gibime geliyor

allen ıverson

Bence hocayla alakalı degil takımın yaslanması koray yerinde ricardinho ile çıktı takım piskolojikman yaslanıyo kardeşim çık diye bagırıyo devanlı geri pas yan paz ibrahim üzülmez başta olmak üzere sıkıntı burda bence önde oynamayı bilmiyolar..

Anarchy*

Harbiden cok defansif futboL oynuoruz..
Goze hos geLmiyo..
Umarim ofansif sisteme doneriz bi an once!

10.- Türkçe'mizi kullanırken cümle bütünlüğüne özen gösteriniz.

( Örnek : ' ii ' yerine ' iyi ' , ' tmm ' yerine ' tamam ' , ' gelioruz ' yerine ' GELİYORUZ ' )

- Diğer üyeler tarafından okunmasının güç olmaması için gereksiz kısaltmalardan kaçınınız.

- ' K ' Harfi yerine ' q ' , ' V ' Harfi yerine ' W ' , ' C ' Harfi yerine ' J ' , ' Z ' Harfi yerine ' S ' ve benzeri harf yanlışlıkları yapmayınız.
( Örnek : ' Artık ' yerine ' Artıq ' , ' ve ' yerine ' we ' , ' can ' yerine ' jan ' , ' bekliyoruz ' yerine ' bekliyorus ' )

Bu kurallara uymayanlar, forum kurulu ve adminler tarafindan sözlü uyari alacaktir, devaminda ilk UYARI verilecektir,
ayni hatadan 2.ci uyari alinirsa, 2 gün No Post cezasi verilecektir.. Cezalar minimum sekildedir..