Ana Menü

teke tek

Başlatan acu, Aralık 08, 2006, 01:32:13

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

acu

şu anda teke tek programını izliyorum ve burdaki sunucu bozuntusu şuanda kafamı acayip bozdu fenevin yaptığı şikeleri konuşurken türkiyede iki büyük takım olduğunu söledi fenev le gayseymiş belki bu topiğimim kitlenicek ama olsun şu saatte kafamı bozdu bunu burda yazmak istedim
bir gün herkes Beşiktaşlı olmasın o ayrıcalık bize kalsın

Ozytaurus

Fatih Altaylıyı kastediyorsun heralde, Boşver bizim birilerinin bize büyük demesine ihtiyacımız yok. Bizim büyüklüğümüzü zaten onların akıları almaz.
______KaRaKaRTAL____

Delirdik

zaten amaçLarı da o değiLmi iki büyük oLsun geLir bu iki kuLübe dağıLsın sporumuz kaLkınsın(!)
açıkca beLLi etmiş işte ama bizLer beşiktaşın arkasında oLduğumuz sürece o pLanLarı hiç bir zaman sonuca eremez..

o prgramı izLeyemedim ben yaa önemLi konuLar oLdu mu acaba
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

ismailcem

Alıntı yapılan: CradLeStoNe - Aralık 08, 2006, 11:13:22
zaten amaçLarı da o değiLmi iki büyük oLsun geLir bu iki kuLübe dağıLsın sporumuz kaLkınsın(!)
açıkca beLLi etmiş işte ama bizLer beşiktaşın arkasında oLduğumuz sürece o pLanLarı hiç bir zaman sonuca eremez..

o prgramı izLeyemedim ben yaa önemLi konuLar oLdu mu acaba

ya varya hiç birşey olmadı yok adamı konuşturmadı bile adama sen sahtekarsın sen düzenbazsın hep adamı karaladı yani adam tam sikeyi anlatcak salak salak bir soru soruyor sen dolandırıcıymıssın diyor adam geri dönüyor kendni aklıyor yine tam konuya giriyor yine başkası çıkıyor bizden para istedi diyor ya basından sonuna kadar adamı kötülemek içindi ama helal olsun gelene gidene kapak yaptı bir ara adam besiktas tribünlerine takılıyor sandım gelene gidene ahmet çakarından gürcan bilginçine gelene gidene yapıştırdı ama adamı karakteri bozuk konuşturmadı sende yalansın eyyy turgay ciner

salvador

yaw bırak bu adamları ızlemeyı
www.cansuyu.biz/forum/index.php

sizleride bekleriz...

xxdoggyxx

Alıntı yapılan: Ozytaurus - Aralık 08, 2006, 06:25:38
Fatih Altaylıyı kastediyorsun heralde, Boşver bizim birilerinin bize büyük demesine ihtiyacımız yok. Bizim büyüklüğümüzü zaten onların akıları almaz.
süper süper haklisin kardes
18.03.2007

carsi52

bedava reyting wermeyin yaff.boşwerin onları.
Bölünür senin için uykular!

yuNuS1903

dünyada bir buyuk vardır o da beşiktaş kafalarına soksunlar

Delirdik

saoL ismailcem
ben baya ümitLiydim walla konuşturcakLar baya oLay oLur feLan diyordum desene adamı ezmek için çıkarmışLar  :-\
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

bjkolik@19

şu adi medyada zaten Fatih altaylı kadar adi adam yoktur
GEÇSEDE GENÇLİĞİM KAYBOLSA YILLAR...

Kartalizmatik

hiçbiri yokken biz vardık..ne büyüğü
{a,b,c,ç,d,e,f,g,ğ,h,ı,i,j,k,l,m,n,o,ö,p,r,s,ş,t,u,ü,v,y,z}

TÜRKÇE KONUŞ!

Çirkin kadın yoktur,boş tribün vardır!

burak_bjk

fatih altaylı gibi bi adamdan başka ne beklersin..bizim klubümüzün hiç bir zaman lobisi olmadı ki şimdi olsun...
Bu sevdadan vazgecersek ALLAH belamızı versin....

ist.hatirasi/3-4

NE ZAMAN BİZİ 2. PLANA ATSALAR ONLARA KAPAK YAPIORUZ:D YAA BASIN SATILMIS İLK MACTA BU SATILMIS BASININ USTUNE GİTMELİYİZ..

SABAHTAN KAYSERİ MACINI OKUODUM...ADAMLAR KEZBANIN HAKKEME KUFUR ETMESİNİ OVUOLAR BURAKIDA ARTİST OLARAK YORUMLUOLAR

İLK MACTAKİ PANKARTIM: SATILMIS BASIN!!!!!
YÖNETİM İSTİFA !!!

keskinli

birakin onlar büyük olsun!
bizim büyüklügümüzle degil,durusumuzla övünelim!
fatih altayli zaten sapigin tekidir!sampiyonluga oynadiklari zamanlar bile stadlarini dolduramayan civboklar hangi büyüklükten bahsediyorlar?
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

eRe

gese ve febe nın buyukluklerı bellı bızım buyuklugumuz bellı.bırakın otsun lavuklar.ARMAMIZDA AY YILDIZ TRIBUNLERDE REKORLAR KIRMIS CARSI VARKEN KIMIN BUYUK OLDUGUNU DUNYA ZATEN BILIR
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi