Ana Menü

#PitbuLL# (O bir efsane) [Tüm Köpek Cinsleri]

Başlatan CooLDumaN, Eylül 16, 2007, 14:33:54

0 Üyeler ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

RCA

İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

[KralKartal]

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

RCA

Ben ilgileniyorum abi. 3 aylık olduğu için doğal olarak tek isteği mama ve ilgi

Ayrıca yolda görenler kaçıyor dokunmuyorlar yok pitbull öldürür zarar verir ısırır gibi yaklaşıyorlar ama hep diyorum sahibi nasıl eğitirse o da öyle şekil alır ve gelişir.

projeler ve tasarım dersleri yoğun olduğundan bu aralar sürekli ilgilenemiyorum. Ev arkadaşım da olmadığından evde beni bekliyor genelde.

İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

[KralKartal]

SIKILMIYOR mu?

Aynen, sahibi nasil egitirse o sekilde olurlar, saldirgan yetistirmeyi seviyorlar bazilari, pitbull olunca,
zaten kaninda var,ama ne kadar iyi yetistirsende pitbull bu, genlerinde var ve bazen ummadigin sekilde
saldirabiliyorlar
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

RCA

Alıntı yapılan: [KralKartal] - Aralık 28, 2013, 00:23:28
SIKILMIYOR mu?

Aynen, sahibi nasil egitirse o sekilde olurlar, saldirgan yetistirmeyi seviyorlar bazilari, pitbull olunca,
zaten kaninda var,ama ne kadar iyi yetistirsende pitbull bu, genlerinde var ve bazen ummadigin sekilde
saldirabiliyorlar

Yavruyken insanlarla kaynaşmasını sağlarsan olmaz abi. Üstünlüğünü ortaya koyarsan şımartmazsan herşey yolunda gider.

That's me.