Ana Menü

Vali Güler'den sorusturma ile ilgili önemli aciklama

Başlatan [KralKartal], Eylül 07, 2007, 22:44:31

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

aykuttse

Alıntı yapılan: KRaL'KaRTaL - Eylül 07, 2007, 22:44:31
İstanbul Valisi Muammer Güler, Ferdi Arslan'ın neden öldürüldüğünü açıkladı.7 Eylül 2007 22:31İstanbul Valisi Muammer Güler, Beşiktaş-Kayserispor maçının ardından çıkan kavgada Çarşı grubu mensubu Ferdi Arslan'ın ölümü ile ilgili olarak, "Mesele bazı gruplara bedava bilet verilmesi" dedi ve ekledi: "Olayın failleri ile ilgili elimizde kimlik bilgileri var"..

12 ciltlik Türk Dünyası Kültür Atlası'nın Caferağa Medresesi'ndeki tanıtım toplantısına katılan Vali Güler, toplantının ardından soruları yanıtladı.

Beşiktaş - Kayserispor maçının ardından çıkan kavgada Çarşı mensubu Ferdi Arslan'ın ölümünden duydukları üzüntüyü dile getiren Güler, "Olay adli bir olay şekilde bize intikal etmiştir. Olaylar ile ilgili ortaya atılan iddialar resmileştirilmiş ve belgeye dayandırılmış şeyler değil. İstanbul polisi bu olaya karışan kişileri yakalayacak. En kısa zamanda da yakalanacağını umuyorum çünkü olayın failleri ile ilgili elimizde olaya karışanların kimlik bilgileri var. Adli mercilerin yapacakları çalışma sonucunda bu iddiaların doğru olup olmayacağı ortaya çıkacak" diye konuştu.

BEDAVA BİLET MESELESİ

Sporda şiddetin önlenmesi ile ilgili bir yasanın varlığına dikkat çeken Güler, olayla ilgili olarak bedava bilet meselesine değindi. Güler, "Bu rant başka şiddet olaylarını körükleyen bir olgu yaratıyor. Ve orada bir gruplaşma yaratılıyor ve şiddet ile düzensizlik sağlanabiliyor. Ben kulüplerinizin böyle bir yalnış yapmayacağını umuyorum. Rant kapılarının kesilmesi lazım. Cebinden para vererek, sorumluluk içinde oraya girmek başka, rant elde ederek organize suç şebekesine dönüşmesi başka" şeklinde konuştu.

Valinin ağzından bu olay bilet meselesidir diye bir şey çıkmamış,sadece klüpler bedava bilete izin vermemeli bunun onune geçmeli demiş,şu an polislerimiz cinayetin ne amaçlı olduğunu inceliyor elimizde kesin bir sonuç yok demiş.Ancak basınımız yine açıklamayı istediği gibi yorumlamış ve olayı "Olay bedava bilet meselesi" diye manşet geçmiş...

yapmayalım bir kelime oyunuyla nasıl çarşıyı RANTÇI YAPIYORLAR görün

yedirmeyin kapalınızı yedirmeyin çarşınızı

saygılar sevgiler

ismailcem

ben tv de seyrettim kesin bilet mevzusu diye birşey söz konusu değildir dedi basında çıkan haberlerin hiç birisi dogru değildir dedi o yüzden lütfen konuyu kilitleyin

santor

ama sayin valimiz her nedense hep carsi alyehinde hareket ediyor ve carsidan nefret ediyor..istanbulda her sorunu cozdu masallah bir carsi kaldi ...carsiyla reklam yapmiyan yok....

aquilas

arkadaşlar bende tvde izledim bedava bilet ile ilgili bi söylemim olmadı gibisinden bişiler dedi kolpa basın tabi kafasına göre yazıyo

ulukartal

Alıntı yapılan: SIFO-MEHMET - Eylül 08, 2007, 16:47:36
Alıntı yapılan: SercanBjk - Eylül 08, 2007, 01:15:54
Vali makamına sahip diye dün Alen abinin yaptığı açıklamanın zıttını yapmamalıdır. Madem suçlular belli kimlikleri ortada bulunsun o zaman. He kaçıyorlar demesinler dün bu iç hesaplaşma bilet olayında adı geçen herkes Beşiktaş meydanındaydı.! İnönü'ye münferit giren Fenerbahçeli'leri unutmadık Vali Bey!!!

ÇARŞI ULAN !!!

Vali makamına sahip dediğin Devletin ve Cumhurbaşkanın İstanbuldaki temsilcisi renktaşım, koskoca vali
Alenin söylediklerine göremi hareket edecek? Vali Emniyetten gelen bilgilere göre konuşmuştur.
Ne yanlış yaparsa yapsın Vali Devlet demektir. Devletemi kafa tutacağız hemde ortada çok
sevdiğimiz bir Beşiktaşlının öldürülmesi varken. Önce insan canı gelir.

Lütfen burda konuşurken tutarlı konuşalım. Unutmayınki bu siteleri poliste,basında takip ediyor.

şu bodura kockoca vali falan deme...

Dem@

Alıntı yapılan: matias_emilio - Eylül 08, 2007, 08:45:55
siteye ilk mesajımdır

siteye dün kayıt oldum sağa sola eski yeni topiclere bir göz gezdireyim dedim ne ayaktır anlıyamadım ADMİN BEYFENDİ ASLI ASTARI BULUNMUYAN ÇARŞI KARALAMA HABERLERİNİ BİLE BİRİNCİ AĞIZDAN BURAYA AKTARMIŞ bu konuda bayağı bi yetenekli gibi gözüküyo hazır kaos ortamı birde forza kapandıya vurun bakalım tokadı suratımıza doğru mu desem yoksa arkadan mı desem?

kusura bakmayın ama o kadar laf ettiniz ki adminin yani ihsanın demek istediğini hala anlamadınız bide utanmadan diyeceksiniz ki karalamayı bırak ihsan çarşıyı bitirdi bırakın bunları ya yazılanları tam anlamıyorsunuz yada işinize geldiği gibi pm atıyorsunuz.önce dikkatli okumanı sana şiddetle tavsiye ederim.Amacım kavga çıkarmak yada tartışmak değil anlamadan atılan pmleredir.Kimsenin ÇARŞIYI karaladığı yok şideetle tekrar tekrar oku derim sana

Alıntı yapılan: DeHSeT - Eylül 08, 2007, 13:16:04
Forza kapalı forzadan sonra beşiktaşın ve çarşının internetteki en büyük kalesi kralçarşıda biz yokuz diyor hadi hayırlısı bakalım :(

arkadaşım kralcarsi sitesinin topicleri ne kadar takip ediyorsun bilmiyorum ama anlamadığın kesin , sadece isim değişikliğine gidiyor.BEŞİKTAŞ  varolduğu sürece bu sitede dimdik ayakda kapanma söz konusu değildir.