Ana Menü

İnönü 7/24 açık...

Başlatan akbaba71, Eylül 06, 2007, 11:22:43

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

akbaba71

Beşiktaş Yönetimi, tarihi İnönü Stadı'nı modern bir hale getirmek için kolları sıvadı. Tesisler Komitesi Başkanı İlhan Durusoy'un uzun süredir sürdürdüğü çalışmaların son aşamasına gelindiği belirtildi.

Ellerinde çeşitli projelerin olduğunu belirten Durusoy, "Bu konuda titiz bir çalışma içindeyiz. Elimizde bir dizi proje var. Hangi projeyi uygulamaya koyacağımızı saptadıktan sonra çalışmalar için start vereceğiz" dedi.

Siyah-beyazlı yönetici, şöyle konuştu: "Elimizde önceden de hazırlanmış projeler var. Ancak stadı yıkıp, yeniden yapmanın zorluklarını da biliyoruz. İnönü'ye yepyeni bir çehre vereceğiz. 24 saat halka hizmet eden ve bu süreçte kulübe gelir sağlayacak bir projemiz var. Kafeler, restorantlar, alışveriş merkezleri, toplantı salonları, kültür merkezleri, ofisler. İnsanların eşleri ve çocuklarıyla gelebileceği eğlenebileceği bir ortamı yaratmanın hesapları içindeyiz."

06.09.2007   

Kaynak : Milliyet
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

Kartalizmatik

yıkılıp 50 bin kişilik stad yapılmasına karşıyım..35 bin kişilik olsun modern olsun 24 saat açık olsun.
{a,b,c,ç,d,e,f,g,ğ,h,ı,i,j,k,l,m,n,o,ö,p,r,s,ş,t,u,ü,v,y,z}

TÜRKÇE KONUŞ!

Çirkin kadın yoktur,boş tribün vardır!

Simurg

sıtadı yıkmadan nabiyolarsa yapsnlar

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

ist.hatirasi/3-4

YÖNETİM İSTİFA !!!

serseriii

ben inanmıyorum yapabileceklerine yıllardır dinliyoruz bunları

SercanBjk

45 bin kişilik stad yapılsın öncelikle sonra modernliği düşünsünler bence. Artık kapasite olarak stadlar büyük gelir getirmekte. Ama bize uygun olanı 45 bin dir. Ayrıca bu yapım aşamasında kesinlikle takımımız başka stadlar maç oynamamalı,yine İnönü stadında oynamalıdır.

erdibatmaz

bi kartal stadı projesi var ama olcağını zannetmiyorum

bende başka stadda oynanmasına karşıyım
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

gözzde_bjk

stadı yıkmadan bu soyledıklerını yapmaları ımkansız zaten yer yok nereye neyı sığdırmaya calısıyolar ayrıca bu gıbı faalıyetlerın sezon baslamısken yapılması ya da gundeme getırılmesı cok yanlıs.
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

kara kalem

Kaldırılmasının nedenini bilmiyorum ama Siyah-Beyaz Mc Donald's harikaydı.
kalem sana akan, kara senin sevdan.

allen ıverson

Stad işi nasıl olucak bilmiyorum ama biran evvel yapılmalı eski açıktaki arkadaşlar kör noktalar yüzünden stadı göremiyolar bile bu sebepten sayı iyiden iyiye düştü..Modern bi stad hepimizin hakkı