Ana Menü

'Beşiktaş'tan istifa etmem'

Başlatan CHEm !, Eylül 04, 2007, 23:47:44

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CHEm !

Beşiktaş Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Mario Berk, görevinden istifa edeceği iddialarının doğru olmadığını açıkladı.

Berk, kulübün resmi internet sitesinde yaptığı açıklamada, yönetim kurulu üyeliğinden istifa etmeyi düşünmediği gibi, böyle açıklamada da bulunmadığını belirtti.

Berk, ''Hakkımdaki istifa haberleri tamamen gerçek dışıdır. Beni bu onurlu göreve getiren Sayın Yıldırım Demirören'in başkanlığındaki yönetim kurulundan istifa etmem hiçbir şekilde mümkün değildir'' dedi.
Allah kitap Beşiktaş

kara kalem

Kör ile yatan şaşı kalkarmış, hiç eder misiniz.
kalem sana akan, kara senin sevdan.

yuNuS1903

hımm bu yönetimin ömrü azaldı artıkın

allen ıverson

Şaçma saoan şeyler oluyo bizi yıkmaya çalışıyolar bir huzura kavuşamadık...

SercanBjk

Basın üstümüze oynamaya devam ediyor. Mario Berk kimsenin etlisine sütlüsüne karışmaz,kimseyle sorunu olmaz bu şekilde bir yönetici görev adamı sadece görevini yapan bir adam. Yönetimin şu anda arkasında durmalıyız başkann son açıklamalarından sonra camia olarak bunu yapmazsak bu takımında bu yönetimle beraber sonu gelir. Onun için medyada çıkan her türlü aleyhte habere bizler her yerde büyük tepkiler göstermeli takımımıza zarar gelmesine müsade etmemeliyiz.

carsi52

Bi huzurLu bırak bizi huzurLu bırak.
Bölünür senin için uykular!

keskinli

benim gözümde yönetim sinan engini getirdikten sonra topluca istifa etmistir zaten
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin