Ana Menü

Beşiktaş ın acı günü

Başlatan 1903bjk, Eylül 02, 2007, 10:01:20

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Delirdik

Allah rahmet eylesin.
Ailesi ve yakınlarının başı sağ olsun.
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

CHEm !

basın gerçekten çok kolpa
yok rant kavgası bedava bilet savdasıymış yok devre arası maçtan çıkıp yapmışlar maça geri gelmişler yok bilmem ne bisürü saçma şey
Allah kitap Beşiktaş

kadir1903

allah rahmet eylesin,mekanı cennet olsun :(
allah taksiratını affetsin..

melankolizm

Allah rahmet eylesin

Başımız Sağolsun .

Non Mollare Mai

Eğer kanal d'de anlatılan hikaye gerçekte yani iş rant kavgasıysa bu ölüme üzülemicem.
edit

+SteNt

Bune 4. oldu bu ya :S Allah Rahmet eylesin..

alperen

herkes bıldıgını konusmayacak herkes klavyeden carsı olmayacak mekanda degıl deplasmanda konusamayanlar hıc konusmayacak uzulecegız hepımız ancak fazlasını ıstemıyoruz bu konulara bılıp bılmeden gırıp gereksız sonuclara varmayın sonra olumsuzluklar olabılır
Yücedaglar gibi başım kar idi
Bir incecik yel vurduda eridi
Dilim dönse bir kelamım var idi
Yüreğime bastı YOL ETTİ BENİ ....

ugur24

arka arkaya gelen ölüm haberleri bir an önce sonlanır umarım..bütün beşiktaş taraftarlarının başı sağolsun..

CHEm !

şimdi 28 yaşındaki fenerli kuzenimle konuştum
onlar da semtte oturuyodu gençliği semtte geçti
ferdi diye bi arkadaşımı kaybettim diyince şaşırdım kaldım
bu işin içinde başka şeyler var dedi
Allah kitap Beşiktaş

sero

cinc

yaa ben 16 yasındayım we eminim ki bu olaydan tribüne en erken 18 de gelicem gene eminim ki benm gibi bi sürü arkadasım olacak!! peky bunun hesabını  kim werecek? yasım biraz kçk olsa da içmdeki aşk o kadar büük ki beni ewimden sora kendimi en raat hissettgiim yerden beni ayırmanın hesabını km werecek yaaa??? annem babam odamn her yernde, t-shırtlerm de yasan ÇARŞI yı grnce senn ÇARŞIN bu mu derse ben ne dicem ?? bazı şeyleri yapmadan önce biraz düşünelim LÜTFEN !!!
gittin... bense sadece arkandan baktım! söleyecek o kadar çok şeyim wardı ki ama ben söyleyemedim..! sadece baktım...

KaaN Ates

YineDe DeLikanLIyIz En AzIndan Kendi AdIma kOnuşuyOrum.. iSter KüfRedin iSter AtIn Fark Yapmaz Ama iNsan OLduğu iÇin En OnmLiSi Tribün Den BiriSi OLduğu iÇin(Tribün FeLsefeSiyLe) YazIyOrum.. DeLiKanLI Bi BuRSaSpOrLu OLaraK BaşInIz SağOLsun FerDi ArsLanIn aiLeSine ALLAH SabIr VerSin.ALLAH MekanInI Cennet EyLeSin... sIrf Bu Yüzden KayIt OLdum YazacağImIda YazdIm SeLametLe HerKeSe.. Her Nekadar DüşManDa OLsak iNsanLIk Görevimiz..

allen ıverson

cinc%
Kardeşim çok dogru konuşuyosun bende 'çarşı'ruhunu taşıdıgıma inandıgım için kapalıda maç seyrediyorum..Şimdiden benim ailemde başladı dikkat et falan gibilerinden aslında böle imaj yok orda dışardan yanlış anlaşılmasını saglıyor böle olaylar....Allah rahmet eylesin...

cinc

yaa ben beşiktas yusnden sınıfta kalıodum yaa grmeyp derslere maca kactm:( zar zor sınıfı gectm kombne aldırdım şimdi olan olaya bak!! diorum bana güwenmio musnz  sana güwenioruz ama ordakilere güwenmioruz diolar!! ben diorum kesnlkle bu böle diil kapalı ÇARŞI bu diil yok anlatamıorum we sonucta geldiim noktaa!!!
gittin... bense sadece arkandan baktım! söleyecek o kadar çok şeyim wardı ki ama ben söyleyemedim..! sadece baktım...

mdc

@ cinc  ve diğer arkadaşlar
Lütfen yorum yazarken güzel Türkçe kullanarak yorum yazalım.
Kimsenin yazılan yorumu anlamak için iki defa okuma zorunluluğu
olmadığı gibi yorumunuzada bir karşılık vermekte güçlük çekeceklerdir.

Biraz daha dikkat etmeniz dileği ile ..
HAYATTA BEŞİKTAŞ