Ana Menü

İşte bİZ Böle Bir Takımız !!!

Başlatan yuNuS1903, Eylül 01, 2007, 00:39:01

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

yuNuS1903

Kulübümüz, Avrupa kupalarında kendileri ile birlikte yollarına devam eden Fenerbahçe, Galatasaray ve Kayseri Erciyesspor'u kutlayarak, bundan sonraki maçlarda başarı dileğinde bulundu.

Yapılan açıklamada, şu görüşlere yer verildi:
''Şampiyonlar Ligi'nde mücadele edecek olan Beşiktaşımız ile birlikte, ülkemizi Avrupa'da temsil etme hakkını kazanan ezeli rakiplerimiz ve ebedi dostlarımız Fenerbahçe ile Galatasaray'ı ve Kayseri Erciyespor'u kutlarız. Fenerbahçe'ye Şampiyonlar Ligi'nde, Galatasaray ve Kayseri Erciyespor'a UEFA Kupası'nda başarılar dilerken, tüm Türk takımlarının Avrupa'da en iyi neticeleri elde etmesini temenni ederiz
     :alkis :alkis :alkis :alkis

fadile

örnek davranışlarından dolayı camiamıza tşk.ediyorum... :alkis

ugur24

galatasaray ve fenerbahçe'nin yıllar boyunca yapamayacağı bir şeyi yapmışız..diğerlerine örnek olur inşallah..

mfemek

21 kalbimizde, Pascal adı gönlümüzde
Gelmez bir daha böyle, o gitse de bizimle...

Delirdik

ben etmiyorum vaLLa
adamLar kaLdı grupLara para girdi kasaLarına, oyuncuLarını pazarLayacakLar, maçtan onca geLir eLde etkcekLer.

evet benciLim
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

mdc

Alıntı yapılan: bLack - Eylül 01, 2007, 01:20:47
ben etmiyorum vaLLa
adamLar kaLdı grupLara para girdi kasaLarına, oyuncuLarını pazarLayacakLar, maçtan onca geLir eLde etkcekLer.

evet benciLim
böyle düşünmenin sonucu nereye varır biliyormusun ?

1-2 sene sonra şampiyon olan takım,
Şampiyonlar ligine katılabilmek için 2 tane ön eleme maçı yapıcak.
HAYATTA BEŞİKTAŞ

RCA

ben oldum olası fenerden nefret ediyorum .. ama türkiyenin durumu için kazanmaları gerekmekte nede olsa o da bi TÜRK takımı
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

Timurlenk

bütün takımlara başarılar.
lig ayrı avrupa ayrı.

Delirdik

öyLe düşünmesekte 1 eLeme oynanıyor.
büyük bir başarı geLmedikçe zaten pek bir artısı oLmuyor üLkeye.

KuLübün bu mesajı yerindedir. gerekLi bir mesajtır.
ama ben şahsi oLarak kutLamıyor ve sevinmiyorum
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

cinc

Alıntı yapılan: delgadoO92 - Eylül 01, 2007, 01:25:25
ben oldum olası fenerden nefret ediyorum .. ama türkiyenin durumu için kazanmaları gerekmekte nede olsa o da bi TÜRK takımı
neee fener türk takımı mı? adamlarda neydeyse istiklal marsımızı okuyan yok!:D:D bende bencilim we bende fenerin kazanmasını istemiorum!!!
gittin... bense sadece arkandan baktım! söleyecek o kadar çok şeyim wardı ki ama ben söyleyemedim..! sadece baktım...

KeePSaKe

yapmayın arkadaşlar kusura bakmayın ama bu kafayla şampiyonlar liginde 1 takımla giricez neredeyse.lig ayrı şampiyonlar ligi ayrı ben her takımada başarılar diliyorum ve inşallah her Türk takımıda bu zorlukları aşacaktır özellikle k.erciyes i tebrik etmek lazım.İnşallah her sene devamı gelir ve ülkemiz puan kazanır böylece Avrupa da gücümüz daha çok yükselir
Since 1903

cinc

yaa bide fenerin getirecegi puandan nolurrr kiii sürekli 6 tane yiyip geliolar  :muhaha ;D
gittin... bense sadece arkandan baktım! söleyecek o kadar çok şeyim wardı ki ama ben söyleyemedim..! sadece baktım...

hAlil21

Fenerbahçeyi de Galatasarayı da Kayseriyi de bi başka Türk takımını da Avrupa'da izlemek büyük keyif verir bana..

Başarılar Hepsine.
http://happygrasshopper.blogspot.com ' behind this mask there is an idea and ideas are bulletproof.

eRe

bu sene sıralamada ılk 10 a gırebılmek ıcın buyuk avantaj yakaladık ınsallah puanlar alıp ılk 10a gırerız
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

Non Mollare Mai

Avrupada isimlerimizlede anılsak genel olarak Türk takımı diye hitap ediliyor.
Bu nedenle fenerbahçe'de galatasaray'da erciyes'te başarılı olurlar umarım.
edit