Ana Menü

Liverpool'un kura cekilisine yorum'u

Başlatan AsA, Ağustos 31, 2007, 23:44:28

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

AsA

2005'te Şampiyonlar Ligi Kupası'nı İstanbul'da kaldıran Liverpool, kuradan çok memnun... Bir açıklama yapan Başkan Yardımcısı Rick Parry, "Çok mutluyuz. İstanbul'da güzel hatıralarımız var. Beşiktaş gibi bir takımla oynamak ilginç olacak. Tribünlerinin tıpkı bizim taraftarlarımız gibi ateşli olduklarını biliyoruz. Umarım tıpkı geçen sene olduğu gibi finale yükseliriz. Hedefimiz kupayı kaldırmak'' dedi.
      Avrupa Şampiyonlar Ligi (A) grubunda Beşiktaş ile aynı gruba düşen Liverpool'un teknik direktörü Rafael Benitez, Türk ekibiyle ilgili olarak, "Taraftarın takımına verdiği mükemmel destek herkes tarafından biliniyor" dedi.
      Takımının bulunduğu grubu değerlendiren İspanyol teknik direktör, Liverpool'in internet sitesinde yayımlanan açıklamasında, bazı gruplara göre daha zorlu bir kura çektiklerini söyledi.
      Rafael Benitez, Porto'nun Şampiyonlar Ligi'nde iyi bir tecrübeye sahip olduğunu ve geçmiş sezonlarda başarıları bulunduğunu, zorlu bir rakip olacağını belirtti.
      Marsilya'nın da Fransa liginde iyi bir durumda olduğunu kaydeden Benitez, "Gruptan çıkabileceğimize her zaman emin oldum. Ancak önemli nokta, evimizdeki maçları kazanmak ve dışarıdaki maçlardan da puanla dönmek" diye konuştu.
      Öte yandan Yönetim Kurulu Başkanı Rick Parry, iyi bir kura çektiklerini söyledi.
      Parry, İstanbul'da iyi hatıraları olduğunu, iyi oynadıkları bir günde yenemeyecekleri hiçbir takım bulunmadığını kanıtladıklarını ve bu yıl daha iyi bir kadroya sahip olduklarını belirtti.

mdc

HAYATTA BEŞİKTAŞ

ugur24

istanbul'da sizlere tekrar güzel ve unutamayacağınız hatıralar yaşatacağımızı umut ediyorum.. ;)

mfemek

Hayatta herkes 2 defa zor güler başkan. dikkat et bi güldün ikincisi olmayacak...
21 kalbimizde, Pascal adı gönlümüzde
Gelmez bir daha böyle, o gitse de bizimle...

RCA

inönüde liverpool flana dinlemeyeceğimiz kesin adam gibi oynarsak türk futbol mantelitesinden uzaklaşırsak bu maçı ve diğer gruptaki maçları berabere kalıp gecebiliriz ben beşiktastan çok ümitliiylm açıkcası
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

Rammos

Liverpool la yapacağımız maçlar çok ilginç olaak ingilizleri pek sevmesemde Liverpool taraftarını bize çok benzetiyorum bu üzdende ep sempati duymuşumdur.
FANATİK GAZETESİ ALMA ALDIRMA!!   Black/white

carsi52

Liverpool taraftarları istanbuldaki taraftarları görünce çok şaşıracak.
Bölünür senin için uykular!

osi_bjk

Alıntı yapılan: carsi52 - Eylül 01, 2007, 13:52:56
Liverpool taraftarları istanbuldaki taraftarları görünce çok şaşıracak.

katılıyorum..
Şampiyon Ol Beşiktaş'ım Mesut Et Bizi

erdibatmaz

Alıntı yapılan: Rammos - Eylül 01, 2007, 11:46:38
Liverpool la yapacağımız maçlar çok ilginç olaak ingilizleri pek sevmesemde Liverpool taraftarını bize çok benzetiyorum bu üzdende ep sempati duymuşumdur.

evet iidir liverpool taraftarı öyle zengin bir kulübe rağmen taraftar biraz daha fedakar takılıyor diğer taraftarlara göre

"asla yalnız yürümeyeceksin en ünlü tezahüratları"

az çok severim liverpoolu ama acımayacaz:D
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

freedom forever

sevdiğim iki güzel takımın maçı süper olucak herhalde
Paris'te 72 gün boyunca fabrikalar çalıştı, atölyeler üretti, fırınlar yiğit Parislilere ekmek yetiştirdi. Paris'te 72 gün boyunca ücretin, sermayenin, karın, paranın olmadığı bir dünya kuruldu.

keskinli

liverpool taraftariyla misafirperver bi sekilde ilgilenirsek gesenin ingilizlere verdigi kötü imaji silebiliriz
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

asil1903

zaten liverpoolun ilk satıldığı günlerde taraftarı durumdan oldukça üzgündü... çünkü gerçekten anlamlı bi kuruşuş hikayeleri var... ama gene de ben beşiktaş taraftarı kadar takımını benimseyen başka bi taraftar kitlesi tanımıyorum... onlarda gelecekler ve maçın sonucu ne olursa olsun bunu görecekler...

chefree

onlarda taraftar mı yaw neyse inönüde görurler,unutmayın ki dunyanın en ateşli taraftar grubuyuz,,,,,,

cinc

yaa hadlerini bilsinler yaa ses rekoru bisde diil mi daha ne  :) :sigara
gittin... bense sadece arkandan baktım! söleyecek o kadar çok şeyim wardı ki ama ben söyleyemedim..! sadece baktım...

Elerosse

Bizim kadar bağlı olmasalarda onlardada var birşeyler.Çikolata çocukları onlar.
Forever \m/ Metallica \m/ || Sinanı'da AL GİT

BeşiktAŞK