Ana Menü

Şampiyon Olacağımıza İnanmıyorum.

Başlatan hAlil21, Ağustos 29, 2007, 22:33:31

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

apache

Alıntı yapılan: hAlil21 - Ağustos 29, 2007, 22:33:31
Bu gün evden çıktım bi hevesle maça gittim kahveye.

Dedim ki; ''Yenecez bu Zurih'i,silecez sahadan..''

Hani demişlerdi ya ''Wait us monkey of the İstanbul'' bekledik,bekledik ve
aids'in çıkış sebebi misali ''Nasıl maymun edilir bir takım?'' işte onu gösterdik.

89. Dakika'da Durum:2-0'ken Tello'nun kaptırdığı top sonrası defansa attığı depardaki surat ifadesindeki hırsı izledik.

Serdar Özkan'ın o muhteşem ortalarını,bileklerini izledik.

Hakan'ın kalede verdiği güveni izledik...

Delgado'nun nefis 2 golünü izledik..

Maçın son anına kadar atak yapan,savaşan,saldıran,parçalayan bir karakartal izledik..

ve kapalıyı dinledik,hissettik..!

Hem Tribunde, Hem Sahada Ders Verdik uLan Ders Verdik..!

Ben Bu Gidişle Bu Lig'de Şampiyon Olacağımıza İnanmıyorum..

Ben Bu Sene Şampiyon Olacağımızı Adım gibi biliyorum

Adım Gibi..!

raşit ben kardeşim imza atıyorum yazının altına artı bıseyler eklemek istiyorum malum gundemdeki konuların aşılması gerekiyor.patlayan yaralar var bunları gormezden  gelmeyelim korkum takımın oyununa etki yapması cerrahi mudahele gerekıyor bıyerlere....

kofani

manisa maçında verilen haksız penaltı oftaş maçında verilmeyen buuuzz gibi bir gol hakemler ne kadar diğerlerini yukarıya doğru itmeye çalışşalarda asla bunu başaramayacaklar biz her zaman en üstte olup sezon sonunda şampiyonluk ipini göğüsliycez.,
Rengi Kaçtı Yaşamın...

freedom forever

Geçen sene ümidim yoqtu ama bu sene ümitliyim ,çünkü 4 haftadır top oynamayan bir fener ,dengesiz bir trabzon var .
Galatasaray'ın hakkını yemem sağlam top oynuyorlar.Bu sene gs ile kafa kafaya gideriz gibi gelio zaten gidemezsek galatasaray alır başını gider
Paris'te 72 gün boyunca fabrikalar çalıştı, atölyeler üretti, fırınlar yiğit Parislilere ekmek yetiştirdi. Paris'te 72 gün boyunca ücretin, sermayenin, karın, paranın olmadığı bir dünya kuruldu.

Çarşı

İnanmak başarmanın yarısıdır derler ama inanmayan bazı futbolculara rağmen Beşiktaş bu sene şampiyonluğun en büyük adayı.

SercanBjk

Başlığı görünce bir anda şoke olduk ama daha sonra anladık güzel bi ironi. İnşallah şampiyon olup alayına maymuna döndüreceğiz.

SAĞLAM GELİYORUZ !!!