Ana Menü

şampiyonlar liginde ne yaparız bu kadroyla??

Başlatan sabri/bhtr, Ağustos 29, 2007, 14:06:07

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

bjkclub

kadromuz cok yeterli degil ve tecrübesiz..bence uefa'ya kalmak bizim içn daha iyi bir secenek olur

blackwhite--Pelin

bence süperiz
yani SAGLAM gelioruz hahaha
pesimist olmialim

asikartalonur

millet bence şuan ki kadromuz türkiye süperlig için çok iyi ama daha çok çalışmamız lazım önce şunu belirlememiz gerekir biz şampiyonluk mu istiyoruz yoksa avrupada başarımı istiyoruz bunu belirlememeiz gerekio bence ertuğrul hoca bu ikisini aynı anda yapmak istio kadronun o zaman yetersiz olduğunu kendide bilio
ikisinide isterken bari en azından birini alalım süperlige konsantre olursak kesin alırız şampiyonluğu ama avrupa bitmeyen bir istektir inanmalıyız sadece biz değil tüm herkes futbolcusundan sağlıkcısına malzemeciseine herkesin inanması gerekir

eRe

beyler kacıncı torbadayız bılen var mı?
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

akbaba71

http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

maverick

kadrodan yana sıkıntı yok bence..
belirleyici olan, uluslararası maçlarda hatalar..
az hata yapan ve yakaldığı hatayı affetmeyen bir takım olmamız lazım..
nedir mi hatalar??
ilk zürih maçının son dakikalarında koray ın yaptığı fauldür..
i üzülmez golded yerini kaybetmesidir
SİYAH BEYAZ.. ÖLÜM YAŞAM

Onurluyum Gururluyum. TÜRK'üm.
Ne Mutlu TÜRK'üm Diyene

erkann

Barcelona-benfica-Stuttgart- gelirse güzel olur bakıyorumda çok
zor takımlar var yinede takıma güveniyoruz

TurkishTank

Alıntı yapılan: TurkishTank - Ağustos 29, 2007, 14:45:54
ben sahsen gruplar'dan cikijagimiza inaniyom..kim cikarsa ciksin..bu zurich'i oyle yada boyle yencez...

sozumun arkasinda duruyom... takimda yardimlasma cok guzel...her topa uc kisi basiyor... savasiyolar... beni gs'nin uefa zamanini hatirlatti, onlarda blok halinde oynuyolardi... top'u kaptiginda firliyolardi... ozellikle ikinci yari basladiginda gol gelene kadar tek hakimiydik...hucum rebound'lar'i yapiyoduk...zurich'in hic sansi yok... zurich'in gol pozisyonu icin futbol bu olur boyle seyler..onlar o gol'u atsalardi bile farketmezdi..ben gene guveniyodum besiktasima...fenerbahce icin "ihsallah tur'u gecer diyodum" agzim soyluyodu..kalbimden inan hic soyleyesim gelmiyodu..onlardi ammada balliymis...
imza dedigin boyle olur...

Saygilar, @hmEt

sabri/bhtr

dün geceden sonra bende ümitlendim baya ama yinede zor işimiz diyorum

gopbjkik