Ana Menü

Batuhan'ın maaşına zam

Başlatan eRe, Ağustos 27, 2007, 11:42:53

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

eRe

Bobo'nun yerine son anda kadroya dahil edilen ve Beşiktaş'ı uzatmanın 5. dakikasında attığı golle adeta ipten alan genç futbolcu Batuhan'ın aylık bin 500 YTL'lik ücretine zam geleceği öğrenildi. Sezon öncesi Manchester City dahil birçok Avrupa kulübünün transfer teklifinde bulunduğu genç golcü, 2009'a kadar süresi olan sözleşmesi gereğince; yıllık 5 bin YTL peşin ve aylık bin 500 YTL maaş karşılığında Siyah-Beyazlı formayı giyiyor. Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören'in G.Antep maçında takımı kurtaran genç Batuhan'a zam yapılması için talimat verdiği öğrenildi.

Maç sonrası gözyaşlarını tutamayan Batuhan ise, "Ertuğrul hocama çok teşekkür ederim, bana güvendi. Ben de onun güvenini boşa çıkartmadım." dedi. Son dakikada attığı gol için topun kendisine geleceğini hissettiğini belirten Batuhan, "Golü atacağımı hissederek arka direğe doğru hareketlendim ve sonunda golü attım. Gerçekten mutluyum." diye konuştu.

Ertuğrul hoca şımarmasın diye övmüyor

Siyah-Beyazlı ekibin Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam takım disiplininden taviz vermiyor. Süper Lig'de forma giyen en genç futbolcu konumundaki Batuhan'ın Gaziantepspor'a attığı golü değerlendiren Ertuğrul Sağlam, "Batuhan'ın gol atması güzel ama önemli olan Beşiktaş'ın kazanması. Futbolcu kulübün önüne geçemez. Bu Beşiktaş'ın başarısıdır." diye konuştu. Gaziantepspor karşısında bekleneni veremeyen Arjantinli yıldız Delgado'yu maçın 63. dakikasında oyundan alıp yerine genç Batuhan'ı sahaya sürme cesareti gösteren Ertuğrul Sağlam, yaptığı bu yerinde değişikliğin karşılığını 3 puanla aldı. Ancak adeta üzerine titrediği genç futbolcunun ayağından gelen son saniye golü bile Sağlam'ın, 'Her şeyden önce disiplin' prensibini bozamadı. Beşiktaş'ın başına geldiği günden beri yedek-as ayrımı yapmayacağını defalarca dile getiren Ertuğrul Sağlam, Gaziantepspor galibiyetinin mimarı olan Batuhan'ın sadece görevini yaptığını söyledi. Maç sonrası basın mensuplarının Batuhan'a övgüler yağdırmasına kendi üslubuyla tepki veren Sağlam, "Batuhan golü attı ve Beşiktaş kazandı. Önemli olan da bu." şeklinde konuştu.

www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

ugur24

ilk golünde zam alması biraz saçma ama aldığı para hakikaten çok düşükmüş..inşallah bu zam ona doping yapar.. ;)

mdc

HAYATTA BEŞİKTAŞ

eRe

www.erdemeksi.com

Elerosse

Ertuğrul hoca güzel konuşuyor.Şımartmak istemediği belli.Batuhan'ın aldığı parada baya bi düşük.Umarım bu zam kaldırmaz biryerlerini ki hiç zannetmiyorum kaldıracağını.
Forever \m/ Metallica \m/ || Sinanı'da AL GİT

BeşiktAŞK

osi_bjk

En iyisini yapıyor Ertuğrul Hoca bu sekilde konusarak.Ama zam olayı biraz sacma bence.Cocuk sezon basından beri oyuna giriyor da zam yapılmıyor bi gol attığı için zam yapılması sacma
Şampiyon Ol Beşiktaş'ım Mesut Et Bizi

carlito1903

Ertuğrul hoca Batuhan için gerçekten büyük şans şımarmaması için elinden geleni yapıyo....

Delirdik

1maçı kazandırması güzeL ödüLüde eLbet oLmaLı
ama hemen aL sana zam demek yerinde değiL bence.

Başkan inse özeL oLarak kutLasa daha bi doping oLurdu diye düşünüyorum.
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

Simurg

batu çok tatlı yaşıyaşıma :D
evde alacakmış ailesine
bence normal o yaşta o başarısı ödüllendirilmesinin mozivasyonu açısından iyi olacağını düşünüyorum maç sonrası ağlaması falan çokta hoş

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

carsi52

İnşaallah şımarmaz gereği yoktu bence 1 gol attı diye hemen zam yapmak yanlış yani.Ama hakikaten aLdığı parada düşükmüş.
Bölünür senin için uykular!

keskinli

her gol atana zama yaparsak isimiz zor
isyerimde her gün isimi iyi yapiyorum,zamdan bahseden yok :D
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

akbaba71

aldığı maaşı düşünürsek yapılan zam normal diye düşünüyorum
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

dWyADE

Zam da normal ama, ben de bu şımarma olayının gerçekleşmesi korkusundan iyi bi prim daha güzel olurdu diyebilirim, ayrıca ev jestini çok beğendim, bu maç sonrası yorumlarını bilmiyorum ama daha önceki açıklamalarını duymuştum ben BEŞİKTAŞLIYIMlıyım derken o ifade ve kebndine güveni yeter işte...

eRe

mac sonundakı goz yasları bence sımarmayacagına daır bır gosterge gıbıydı
www.erdemeksi.com

2 dia 2 muerto

Herşey yeni başlıyor Batuhan için ..

.FŞ