Ana Menü

Delgado mevzusu ve yabancılar. .

Başlatan bjkclub, Ağustos 27, 2007, 01:36:46

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

eRe

en cok uzuldugumde nobre ye 3 mılyon euro verıldı alındı
MEHMET YILDIZ  2 mılyon degerınde cok goruldu !!!
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

erkann

Doğrudur bu sene Beşiktaş kanatlardan orta geliyor acaba hepsi adrese teslim mi
yada nobre bu sene her maçta oynadımı,neyse birilerine göre iyidir
birilerine göre kötüdür her şey Beşiktaş için

eRe

antep macında nobre bazı seylerı daha once sezebılseydı gol sov yapardı bence
dedıgın gıbı herkese gore ıyı kavramı degısır onemlı olan ınsallah hersey Besıktas ıcın ıyı olur
www.erdemeksi.com

bjkclub

antep macında nobreye laf atan futbolun f harfinden bile anlamıyor demektir..adam tek başına didinde durdu..bi top gelmedi dogru düzgün..suclu sadece delgado da degildir ama rico da etkisizdi ondan da daha cok sey bekliyorz

eRe

sohbetı sertlestırmeye basladın .nobre antep macında cok ıyı bı sut cektı dıye mukemmel mı oldu sımdı
o zaman antep macı dısında sureklı dıdınen delgado nıye kotu fulbolcu oluyor
sadece bır seyın dıkıne gıdıyorsunuz ve dusuncenızde sabıtlenmıssınız
delgado kotu
nobre ıyı
www.erdemeksi.com

allen ıverson

Nobre performansından bende memnun degilim gol atmayan adam golcü olmaz ama şçyle bişey var elinden geleni yapıyo mücadelel ediyo,koşu vuruyo terliyo ya bizim için en önemli şeyi yapıyo delgado devlet memuru gibi işimi yaparım gerisi beni baglamaz işinide yapamıyoya o da ayrı mevzu...

erkann

Evet arakadaşlar sonuçta iyisiyle kötüsüyle herkes bir şeyler yapmaya çalışıyor
sonuçta hepsi bizim futbolcumuz Hocamızın dediği gibi takıma destek olmalıyız.
Bazı maçlarda nobre yada delgado kötü olabilir.Önümüzde çok önemli maç var
sağ salim o maçı atlattıkmı gerisi gelir inancındayım

MeLo

Nobre rakip defansı yıpratıyor,hırsı var çabalıyor.
Delgado ise bir iyi bir kötü.
Bu sene konuşmak için çok erken biraz daha beklemek lazım.

Delgado: ''Hareketim için özür diledim''

Şampiyonlar Ligi 3. ön eleme rövanş maçı öncesi Beşiktaş Nevzat Demir Tesisleri'nde yapılan basın toplantısında konuşan Beşiktaş'ın Arjantinli futbolcusu Delgado Gaziantepspor maçı sonrası oyundan çıktıktan sonra yaptığı hareket için teknik direktör Ertuğrul Sağlam'dan özür dilediğini açıkladı.
Zürih karşılaşması öncesi düzenlenen yerli ve yabancı basın mensuplarının da katıldığı basın toplantısında Arjantinli oyuncu Matias Emilio Delgado, Gaziantepspor maçı sonrası oyundan çıktıktan sonra yaptığı hareketle ilgili soru üzerine, şöyle konuştu: ''Birçok oyuncu sahanın içinde benim de hissettiğim şeyleri hisseder. Bunlar kazanma hırsından kaynaklanan bir şeydir. Ben sahaya kazanma hırsıyla çıkıyorum. Dünyanın her tarafında bütün oyuncular, oyundan çıkarıldığında haksız da olsa kızarlar. Bana yakışmayan bir hareket yaptım. Hocamdan özür diledim. Bir daha böyle bir şeyin olmayacağını söyledim. Hocam da kabul etti. Bundan sonra böyle bir şey olmayacak. Bu olayı çok büyütmemek gerekiyor.''

RÖVANŞ OLARAK GÖRÜYOR MU?
İsviçreli gazetecilerin İsviçre'de oynarken, Zürih'in eski takımı Basel'den şampiyonluğu aldığını hatırlatmaları ve yarınki maçı bir rövanş olarak görüp görmediğini sormaları üzerine, ''Ben bunun zevkli bir rövanş olacağını düşünüyorum. Futbol açısından bir rövanş. O zaman kendimizi kötü hissetmiştik, ama futbolun içinde böyle şeyler var'' dedi.

Delgado, ilk maçta gol attığının hatırlatılması ve yarın da atacağının sorulması üzerine ''Umarım atarım'' derken, Ertuğrul Sağlam da espri yaparak, ''Durun daha kadroyu belirlemedim'' dedi.

bJk'm hAyAt sEnsiN ! ...

cinc

nobrenin alınmasını en basından beri hata olrk görüodum hala da öle! + muhtemelen bobo-higuain ikilisi oynck oyundan alındıgında bile hırcın hareketler yapan bi futbolcu yedek kaldıında neler yapar siz düşünün??? bence sadece huzursuzluk cıkarıck baska bişi diil!!!
gittin... bense sadece arkandan baktım! söleyecek o kadar çok şeyim wardı ki ama ben söyleyemedim..! sadece baktım...

carsibxl

Arkadaslar, Delgado gibi bi oyuncumuz var, ve konustugumuz konuya bakin. Bence Delgado cok kaliteli bi oyuncu, ve Besiktasimiza cok faydali olacagina inaniyorum.  :bayrak
Karanlık aydınlıktan yalan doğrudan kaçar, güneş yalnızda olsa etrafına ışık saçar, unutma doğruların kaderidir yalnızlık, kargalar sürüyle kartallar yalnız uçar

mfemek

Bence hala Delgado'yu eleştirmek için erken. Sanırım lincoln 28 yaşında ve alexte 30 yaşında. Bizim Matias sadece 24 yaşında. Evet geçen sene hiç denebilecek kadar oynadı. Ama bu sene kendi dilini konuşacağı insanlar var takımda(Tello ve Higuain). Bence bu sene yine sonuna kadar Delgado'yu destekleyelim.Eğer sene sonuna kadar yine bi'şey vermezse o zaman yeni bi topik açarız. İlklerin takımı olarak bi ilke daha imza atalım ve yabancılara verilen şansın Türklerede verileceğini gösterelim. Önce Ertuğrul HocaYla bu işe girelim sabır kazanalım...

SABRIN SONU SELAMET...
21 kalbimizde, Pascal adı gönlümüzde
Gelmez bir daha böyle, o gitse de bizimle...

allen ıverson

eRe

delgadonun mac kazandırmadıgını dusunen arkadaslar 3 golle turu getıren MACI DEGIL TURU getıren delgadonun degerını bıraz daha anlamıstır sanırım
www.erdemeksi.com

cinc

halaaaa aynı fikirde msnz zürih macından soraa bilmiorum       zürihiiii delgadoooooooo:D:D:D
gittin... bense sadece arkandan baktım! söleyecek o kadar çok şeyim wardı ki ama ben söyleyemedim..! sadece baktım...

ugur24

bu maç delgado adına dönüm maçı olsun.. :) şampiyonlar ligi maçlarında ona bütün takımın çok ihtiyacı olacak..