Ana Menü

Delgado mevzusu ve yabancılar. .

Başlatan bjkclub, Ağustos 27, 2007, 01:36:46

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CeRkEz_ZiZuo

ya hocam adama zaman verin her futbolcu hep gol atamaz carew beşiktaşta 8 gol attı ama ne kadar sevildi adam kalitesini gösterdi gitti...
bnce biraz daha vakit vermemiz gerektiğini düşünüorum...
telloyu tartışmayalım bile adamın sol ayagı raket gibi mubarekkk
Etiket olmaya Gerek Yoq eskiler Tanır Bizi...!!!

allen ıverson

Ben eleştiri hakkımı kullanıyorum hakaret etmiyorum...Bu Benim en dogal hakkım oynadıgı futbolu begenmiyorum

CHEm !

nobreyi ben sevmiyorum hiç bi katkısı yok takıma
ama dedin ya delgado hangi maçı kazandırdı kaçtane frikik attı kaçtane maç kopardı diye
tello hangisini yaptı da onu sevdin :)
bence telloyle delgado aynı performansı gösteriyo

delgado duran top şut ara pası yapmıyomu ???
matias delgado dan bahsediyoruz dimi
Allah kitap Beşiktaş

husoeagle

neyse beyler boş yere tartışmayın zaman herşeyin ilacı
zaman içinde göreceğiz

allen ıverson

Hayır telloo sol kanat oyuncusu yerinin de süperi neler mi yapıyo tello geri geliyo kademeye giriyo soldan bindirip orta yapıyo bi sol kanat oyuncusu bunları yapar zaten...DELGADO bi firikik golü söylesene bana hangi maç

cinc

yaa bu delgado ya kesin bi önyargı war artık buna inanıyorum!!!!!
gittin... bense sadece arkandan baktım! söleyecek o kadar çok şeyim wardı ki ama ben söyleyemedim..! sadece baktım...

CHEm !

sol kanat oyuncusu tabi onları yapacak
delgado onların hiç birini yapamaz yapmamalı zaten

geçen sene buca maçında attı frikik golü ;)
Allah kitap Beşiktaş

ugur24

geçen sene türkiye kupası gruplarında 5-1 kazandığımız buca maçında bir frikik golü atmıştı.. ;D

allen ıverson

buca maçı yeterli diyosan problemim yok..Zaten ondan kademeye girmesini top kesmesini yapmasını bekleyen yok..10 numaranın ne yapması gerekiyosa onu yapsın onları yapmadıgı için eleştiriyorum zaten :sigara

CeRkEz_ZiZuo

Delgado bnce iiyi oynuor  takıma katkısı var bazen az ama bnce iyi bir futbolcu....
ben bir şey hatırlıorum bir muhabir lucescuya pancu hiç oynıyamıyor neden oynatıyosunuz die
lucescunun cewap pancuyu top ayagındayken değil topsuz alanda izleyin die bir söyleşiydi...
bnce aynı şeyi delgadoya yapın beyler bayanlar...
Etiket olmaya Gerek Yoq eskiler Tanır Bizi...!!!

CHEm !

ölüsü yeter bu adamın bu sene
sevseniz de sevmeseniz de çok ihtiyacımız var ona
Allah kitap Beşiktaş

allen ıverson

Lucesku yopsuz oyuna bakın diyodu çünkü panku adam kovalıyodu arkadaşım defansa yardım ediyodu..Delgado bunları yapıyo mu?diyosun anlamadım..

allen ıverson

Bende size karşı mahçup olup be seneki şanpiyonlugumuzda katkısının olmasını bende çok isterim....Bir beşiktaşlıyım..

CHEm !

arkadaşım ikide bi beşiktaşlıyım diyip durma
beşiktaşlılığına laf söylemiş gibi hissediyorum kendimi :)
Allah kitap Beşiktaş

allen ıverson

Ben kötü oynamasını istiyomuşum gibi bi hava esiiyoda ondan...