Ana Menü

Delgado mevzusu ve yabancılar. .

Başlatan bjkclub, Ağustos 27, 2007, 01:36:46

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

allen ıverson

Küçük laf oyunları yapıyosun chem liderlik oyun kuruculukla ne alaksı var şimdi liderlikle...

CHEm !

ben liderlik derken oyun kurucu demek istemiştim
takımı idare eden sergen misali demek istemiştim
şuan elimizde rico ve delgado gibi 2 lider var ama delgadoyu herzaman tercih ederim

toramana gelince takımın 1 numaralı isimlerinden biri benim için de öyle ama konu toraman değil
Allah kitap Beşiktaş

allen ıverson

Delgado genç daha diri ama 15 metrede top oynuyo,ricardiinho daha öldürücü toplar atabiliyo daha kaliteli geçen yıl 3 tane deplasmana gittti ne oynadıki çıkarken orayı burayı yumrukluyo geçen sene yerinde oynamadıgı için başarsız olmuş bu sene serbest oynuyo serdar özkan 2 kat daha kaliteli...

CHEm !

peki kaliteli diyosun delgadoyu oynatma yerin serdar özkanı koy,serdar o ağırlığı kaldırabilecek tecrübeye ve kapasiteye sahipmi
serdarla delgadoyu kıyaslıyoruz olaya bak :)
Allah kitap Beşiktaş

2 dia 2 muerto

BaseL 118 maç 73 goL
BaseL ' de oynadığı zaman da ilk sezon çok iyi işler yapmadı sonradan açıLdı
Uefa kupas goL kraLı 8 goL
Daha neyi tartışıyorsunuz !..
Suç varsa ortada MatigoL ' u sağ kanatta oynatan Tigana iLe forvette oynatan Ertugrul SağLam ' da dır ..

.FŞ

allen ıverson

Serdar la delgadoyu kıyaslamıyorum yetenek diyosunya serdar özkan daha yetenekli diyorum...Delgado sanki çok kaldırdıya agırlıgını derbi maçları kazandırdı firikik golleri attı bunları sadece ben görmedim gibi konuşuyosun....bana yaptıgı şeyleri anlat

allen ıverson

Çıldıracam ya kardeşlerim geçmişi beni baglamaz ben beşiktaş'ne yaptı ona bakarım...Bobo nun geçmişine bakalım ama bize yaptıgı katkıya bakın bide..

2 dia 2 muerto

Allah aşkına geçen sene takımda kim iyi oynadı da MatigoL ' u eleştiriyorsun .
Bu sene forvet arkası oynasın Ligi koparır .

.FŞ

CHEm !

kıyaslamıyorum diyosun serdar özkan daha yetenekli diyosun bu kıyas değilmi :)
ben de çıldırcam daha yeni çıkan serdarı delgadodan iyi tutuyosun koskoca delgado diyoruz ya
daha önce de yazmıştım yukarda az gol atmış olabilir ama hareketleri ve pasları beni büyülüyo
illa maç kazandırması gerekmez maç kazanmak için 11 futbolcunun birden çalışması lazım ;)
bi futbolcu istediği kadar çalışsın tek başına maç kazandıramaz
Allah kitap Beşiktaş

allen ıverson

Benim hiç ümidim yok alışır dedim başka ülkeden geldi dedim yok bi türlü alıp sürüklüyemiyo maçı kopartamıyo bak telloya 3 hafta oldu adam varını yogunu ortaya koyuyo....Başarılı olmasını bende isterim bende en az sizin kadar iyi BEŞİKTAŞ'lıyım...

allen ıverson

2 Yıldır kapalıda maç seyrediyorum bi türlü büyülenemedim çogu insanda benim gibi düşünüyo gs nin 10 numarasına bak bide ayagının tozuyla iyi işler yapıyo..

husoeagle

ya bende anlamıyorum
adam iyi oynuyor iyi
bu sene elinden geleni yapıyor çalışıyor daha ne yapsın
sherif maçında bobo ya asist yaptı
zurich maçında gol attı
bu sene daha topu 6-7 maç oynadı bi antep maçında kötüydü
hazırlık maçlarının yıldızıydı
lütfen bunlarıda gör

CHEm !

maçı sürükleyip götürdüğü kesin ama maçı koparıp koparmama konusunda tereddütler var
tello da varını yoğunu ortaya koyuyo doğru ama senin futbol anlayışına göre tello da kötü..çünkü gol atamadı maçı koparıcak bişey yapmadı maç kazandırmadı

ayrıca arkadaşım kimse kimseden daha iyi beşiktaşlı değildir yanlış anlamayasın kimse kimsenin beşiktaşlılığına laf edemez

bizim taraftarımız gol atana tapıyo gol atanı seviyo nedense
lincoln o golleri atmasa kim sevicekti
Allah kitap Beşiktaş

allen ıverson

Ben gol atmasından bahsetmiyorum delgado ne oynuyo 10 numara ne yapar 10 numara ara pası,şut,duran top falan ben bunları göremiyorumda,onlardan bahsediyorum..Tello gelince yerinde nefis oynuyo zaten gol atması ne alaka onu anlamadım....

allen ıverson

Nobre 'yi herkez seviyo çok mu goll atıyo yanlış bakıyosun olaya..