Ana Menü

Delgado mevzusu ve yabancılar. .

Başlatan bjkclub, Ağustos 27, 2007, 01:36:46

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

erkann

İş yabancı futbolcuya gelince sabredelim yerli oyuncuya gelince hemen küfürler
yuhlamalar delgado iyi futbolcu olabilir tutmadı işte kardeşim 1 yılı geçti
bir tane maçını hatırlamıyorum bazen yararından fazla zararı oluyor
hücuma çıkarken kaptırdığı toplar kalemizde tehlike oluyor bende bu sene çok güveniyordum
sezon başından beri 10 tane maç yaptık güzel bir oyununu göremedim.
Artık gerisi Ertuğrul hocada en iyisini o bilir 

eRe

Alıntı yapılan: FaTaL_eRe - Ağustos 27, 2007, 02:21:34
ya gecen sene delgadoyu nasıl elestırebılırız kı adam ılkkez sag acık oynadı ve etkılı olamadı bu sene hazırlık maclarında ılk resmı maclarımızda forvet arkası oynadı ve BENCE IYIYDI
sımdı forvet sıkıntımız oldugundan mecburen forvette oynadı YINE ILLKEZ FORVETTE OYNUYOR ve bu yuzden dolayı elestırıyoruz

eger yabancı sempatımız o kadar agır olsaydı bugun rıco nun yedek kalması gerektıgını gokhanla toraman varken dıattanın ılk 11 de oynayamayacagını ve batuhan nobreden daha uzun sure oynaması gerektıgını dusunmezdık

haklısın verım alamıyoruz hala delgadodan ama adamı daha yerınde oynatamadık bıle

forvetımızde geldı artık forvette oynamayacak sag kanadımızda saglam serdarlar sayesınde ordada oynamayacak artık yer kaldı GERCEK GOREV YERI artık orada ızledıkten sonra nasıl bı futbolcu olduguna karar verelım.unutmayalım ne lıncoln ne alex uefada gol kralı olabıldı

ben kendı gorev yerınde ızleme taraftarıyım
turk futbolculardan cok yabancılara guvenıyoruz dıyoruz bugun yedek kulubemızde yabancı kaynıyor bu gozukenle dedıklerınız arasında celıskı var
tumer metın bjk deyken 10 numara oldugu ıcın sadece arasıra oynamamasına ragmen her mac guvenmedık mı
neyse ben sureklı aynı dedıklerımı tekrarlıyo gıbıyım baska msj atmasam daha ıyı olacak
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

cinc

yaa burak ı delgadoyla nası kıyaslayablrz ki adam sanki 20 görününmlü 35 lik gecen kasımpasa macında 45 dk boyunca eli belinde gezdi yaptıgı tek olumlu hareket tello nun içeri doldurdugu topa kafa wurdu.yaptıgı artistlikleri hiç katmıorum bile alıo topu rakp gelio dokunuoo burak yerde böle futbol oynanmaz. sonucta delgadoyla buragı kıyaslamak cok yanlış  olur!!!
gittin... bense sadece arkandan baktım! söleyecek o kadar çok şeyim wardı ki ama ben söyleyemedim..! sadece baktım...

allen ıverson

Halı saha topçucu başka bişey degil??

husoeagle

arkadaşlar bu taraftar klebersonu da yuhladı unutmayalım ailtonu da
yani bu tepki sadece burağa veya türk futbolculara değil ruhunu sahaya yansıtmayanlara
baki o kadar kötü olmasına rağmen hala demiyormuyuz ne bir lokma ekmek diye
yada bu taraftar serdar kurtuluşu neden yuhlamıyor o hepsindende genç
aradaki farkı anlamak lazım
delgado bugun bizim beklediğimiz ölçüde takıma faydalı olamamış olabilir ama iyi niyetli ve takım için bi şeyler yapmaya çalışan bi futbolcu ve henüz 25 yaşında
son antep maçında kendiside durumun farkında ve kendi kendine verdiği tepkiyi hepimiz gördük
biraz sabredelim ve olumlu tarafından bakalım olaya

husoeagle

Alıntı yapılan: allen ıverson - Ağustos 27, 2007, 13:53:25
Halı saha topçucu başka bişey degil??

avrupa halı saha turnuvasındamı gol kralı oldu bu adam

CHEm !

bekleneni verememiş olması doğru
ama rico da o da heran maçın kaderini değiştirebilecek kapasiteye sahip
ki ben bu sene delgado ve ricoyu da beğendim attıkları pasları görmezden gelmek olmaz.çok iyi işler yapıyolar sadece gol atamıyolar

şuan delgadonun takımdan gittiğini düşünürsek bu takımın lideri kim olacak
orta saha çöker ve eski günlere geri döneriz
Allah kitap Beşiktaş

bjkclub

farklı maçlar mı izliyoruz bilmiyorum delgado mu bjknin lideri ?

carsi52

Delgado forvette bekleneni veremiyo.Ama attığı paslar görmemek yanlış oLur.Delgadonun kaLmasından yanayım bu oyuncuyu kaybetmemeliyiz.
Bölünür senin için uykular!

allen ıverson

Devamlı avrupada şunu yaptı diye bi hikaye anlatılıyo dedemde bigün 20 yaşındaydı,ben bize ne yaraı oldu bana onu söyleyin bazı arakadaşların yorumuna saygı duyorum ama hangi lider..15 metrede top oynuyo sırtı dönükken defans oyuncuları basınca ürküyo öldürücü bi ara topunu söylermisiniz bana şut falan nere sergen yalçın nere delgado kimlere lider demeye başladık.......

CHEm !

belki de lider demeye mecburuz çünkü ondan başka dayanacak futbolcumuz varmı
kim peki liderimiz
Allah kitap Beşiktaş

allen ıverson

husoeagle

delgadoyu önyargısız ve biraz daha dikkatli izlemeni tavsiye ediyorum
liderlik konusunda bi şey diyemem ama top tekniği ve attığı paslara laf yok

allen ıverson

Gol attıktan sonra yüzünün ifadesine dikkat et (HIRSI)yeter,kazanma istegi...

CHEm !

ben geçen sene ilk geldiği haftalar hiç beğenmiyodum ama top tekniği ve hareketlerine hayran kalıyorum maçta
ibrahim toraman oyun kurucuydu dimi pardon
Allah kitap Beşiktaş