Ana Menü

Soru Cevap | Ne-Nedir-Nerededir-Nasıldır?

Başlatan hAlil21, Ağustos 25, 2007, 19:35:26

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

IL Capitano

Bende hic yakamam valla. 10-15 liraya burda da yikiyorlar. Resmen eziyet ugrasmak.

Un cavaliere non lascia mai una Signora !
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

RCA

Ayni şehirlerde olsaydik cekerdik arabalari yikardik :D
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

Batuhan

kırmızı leon'a cila falan da atardık,ama sonra senin arabayla dolaşırdık abi :D benimkinin arkası çirkin biraz :)
Koca hestiy aya bedenem ?

RCA

babamin bir lafi vardir batu der ki;
oglum dunyanin en iyi arabasi giden arabadir diye :D
o yuzden seninki benimki farketmez :D
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

keskinli

insanin ilk arabasi en güzelidir,özgürlüktür
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

[KralKartal]

Araban hayirli olsun batu, begendim...

Yikamaya gelince, zaman ister, arabayla ugrasmayi severim, yikamayida sevmen lazim.
Ben kendim yikarim mesela(kis aylari haric)burda otomatik arac yikama yerleri coktur, ona sokmam, cok cizik yapiyor..
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

beckyZWICKY

şu resimdeki aracın markası modeli nedir bilen varmı? yardım pls. :D

tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

RCA

That's me.

ERHUN

beckyZWICKY

cok teşekkür ederim :)))

piyasasına bi bakayım fiyatı nasıl acaba uçukmudur ki

unutmam gereken..

RCA

sıfırları 55 bin euro ikinci elleri 120bin tl falan yani piyasası sağlam değil türkiye'de

Değer kaybediyor anlayacağın. Ayrıca sadece benzinli otomatik ve manuel iki seeneği var

Alınabilecek en ucuz spor araba diye geçer. spordan kastım aks diferansiyel şanzıman ve motorundan dolayı.

That's me.

keskinli

Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

RCA

That's me.

beckyZWICKY

diziyi izlerken gözüme çarptı cok beğendim bende ;D ;D

vazgeçiyorum direkt.. resulun verdiği bilgiler ve sahibinden.com a baktımda 120bin lira dan başlıyo fiyatları.. yani benim için imkansız durduk yere zengin olmadığım taktirde ;D ;D zaten 120-150bin lirayı bi araca vercek durumum olsada bu araca vermem.. kafamda 150bin liraya cok daha iyileri var..

benim arabayı satsam(40bin lira civarları eder şuan) bu fiyatta yada üstüne 10bin falan ekleyip bu tarz güzel bi spor araba bildiğiniz varmı

unutmam gereken..

Batuhan

Clio 2 HB verelim sana abi, 73.000 olduk.

Ruhu spor onun  :rock
Koca hestiy aya bedenem ?