Ana Menü

Süleyman Seba " Sinan Engin zarar verir"

Başlatan delgadoo_10_, Ağustos 18, 2007, 13:34:11

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

delgadoo_10_

Beşiktaş'ta Sinan Engin'in menajerliğe getirilmesi ve Konyaspor maçında Engin'in aleyhine açılan pankartlar Şampiyonlar Ligi'nde FC Zürih ile oynanan maçın da önüne geçti.

Zaman gazetesindeki habere göre Beşiktaş Onursal Başkanı Süleyman Seba, eski Başkan Serdar Bilgili, Fikret Orman ve Koray Büyükasar geçtiğimiz hafta Boğaz'da bir yemek yiyerek son günlerde meydana gelen olayları değerlendirdi. 

Sinan Engin'in menajerliğe getirilmesinin kulübe zarar verdiği düşüncesinde birleşilirken "Ertuğrul Sağlam doğru işler yapıyor. Genç ve yetenekli oyunculardan kurulu bir takım var. Aldığı sonuçlar da gelecek için ümit veriyor. Ama Engin'in menajer olarak geri dönmesi takıma nasıl bir katkı yapacak? Tribünlerde açılan pankartlar hiç hoş olmuyor. Dışarıdan bakanlar farklı algılıyor. Doğrusu Başkan Demirören'in neden böyle bir operasyon yaptığını anlayamadık." fikrinde buluştukları öğrenildi.

ugur24

günlerce sinan engin olayı tartışıldı..bu saatten sonra yapacak bir şey yok..artık uzatılmamalı diye düşünüyorum..

kara kalem

Kahramanısın sen bu aşk dolu yüreklerin. Ak Saçlı, Kara Sevdalı !
kalem sana akan, kara senin sevdan.

xxdoggyxx

bu tür demeclerle bız verıyoruz zararı kapatalım yeter artık yaa adam besıktasta artık gıtmıycekte basın bıle kapattı bız kapatamadık
18.03.2007

Anarchy*

OnursaL baskanımızın Bunu demesı ne derece dogru bıLmıyorum..
Ama ben sınan engın konusunda haLa kararsızım..

keskinli

Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin