Ana Menü

Beşiktaş formalarına büyük ilgi

Başlatan CHEm !, Ağustos 17, 2007, 13:15:25

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CHEm !

Beşiktaş Kulübü'nden yapılan açıklamada, Kartal Yuvası mağazalarında satışa sunulan yeni sezon formalarına taraftarların büyük ilgi gösterdiği vurgulanarak, ilk parti formaların yoğun talep nedeniyle kısa sürede tükendiği bildirildi.

İlk parti siyah ve beyaz formaların tükendiği vurgulanan açıklamada, satışta bulunan siyah ve beyaz formalara, arma forma da eklenerek, bugünden itibaren İstanbul'da, hafta sonu ise tüm Kartal Yuvası mağazalarında satışa sunulacağı, çubuklu formaların ise en kısa sürede Kartal Yuvası mağazalarında olacağı duyuruldu.

hayret kimse beğenmedik dedi ama kapış kapış...
Allah kitap Beşiktaş

MeLo

O kadar da kötü değilKi formalarımız !
bJk'm hAyAt sEnsiN ! ...

AsA

LisansLi urunLeri aLmak takimiizia en guzeL koLay destek oLacagimiz seydir.. Lisanssiz urun aLma aLdirma..

gözzde_bjk

uzun zamandan sonra kartal yuvasından sevındırıcı bır acıklama sonunda yetkılılerde memnun olmustur satıstan basta baskanımız olmak uzre!
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

ugur24

bu formalardan değil ama hentbol takımımızın kappa formalarından almayı düşünüyorum.. ;)

cinc

bence herkes o formayı modeli için deil üstündeki ASİL reenkler için alıooo=)
gittin... bense sadece arkandan baktım! söleyecek o kadar çok şeyim wardı ki ama ben söyleyemedim..! sadece baktım...

gordu87

çizgililer 10 numara abi..;) siyaha beyaz ne olsun daha:D
nasıl geldik birgün öyle gideceğiz..
beşiktaşlı doğduk beşiktaşlı öleceğiz..

allen ıverson

Arkadaşlar bizim taraftarımızda bilinçlendi formasız maça gelen seyirci sayısı artmaya başladı,ama dün gittim bakırköy kartal yuvasına çubuklu forma hala yok antereman t_şort falan bakındım onlarda gelmedi dendi..Kartal yuvasının sayıları bide çeşiti artsa enfes olacak...

kara kalem

kalem sana akan, kara senin sevdan.

Anarchy*

Benım hosuma gıtmedı acıkcası..
Almayıda dusunmuyorum..
InsaLLah kısa gırmeden hırka mont vs aLacagım..

yuNuS1903

bencede garip acıkcası nesse alırıs biara oraya yolumus duserse

kofani

Alıntı yapılan: cinc - Ağustos 17, 2007, 22:53:28
bence herkes o formayı modeli için deil üstündeki ASİL reenkler için alıooo=)
doğru söze ne gerek,bide zonguldak'a da kartal yuvası yapsalar çok iyi olcak.,
Rengi Kaçtı Yaşamın...

krol

Formalarımız her zaman ki gibi çok güzel,siyah beyaz ;)

Fakat henüz daha Kayseri Kartal Yuvasına ulaşmamış! :(

Elerosse

Açıkçası takıma bir yardımım olsun die lisanslı ürün alıyorum.Yeni formalardanda aldım.Bence o kadarda kötü değil..
Forever \m/ Metallica \m/ || Sinanı'da AL GİT

BeşiktAŞK

chefree

öteki formalara baksanısa yhu turkuaz murkuaz,bize ters böle formalar kankıler,en iisi bisim delikanlı formalarımız yahu.