Ana Menü

Beşiktaş -Konyaspor Maçın Yıldızı

Başlatan Forum Kurulu, Ağustos 12, 2007, 00:14:36

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

besiktask

bence de takımda kı yıldızı secmek zor olan bır mac..yanı herkes canla basla mucadele ettı.herkes elınden gelenı yaptı,kımse kaytarmayı dusunmedı..ama dıgerlerıne bır adam onde olan SERDAR KURTULUS.ınanılmaz gusel bır form yakaladı..allah nazardan korusun

mC_ç@RşI

bence serdar kurtuluş çok iyi oynadı.rıco da iyi paslar attı.bence beşiktaş takım olarak çok yani o iyi bu iyi dersek yanlışl olur.bu bir takım işidir.eğer serdar o yaptığı ortaya kadar kım o topu oraya kadar getirdi.takım getirdi.yani bu bir takım işi ve en iyi oynayan da beşiktaş oldu .herkese slmlar.mc_ç@RşI

keskinli

ben bobo diyorum
attigi gol icin degil takimi hirsiyla sürüklemesinden dolayi
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Pasha-MaN

Dün Serdar' ın performansını canlı olarak izlemek gerçekten çok keyifliydi.Savunmada olsun hücumda olsun çok iyiydi.Takım genel olarak da çok iyiydi helal olsun.

carsi52

Maçın yıLdızını seçemiyorum.Bence Hepsi hepsi süper oynadı.2 Serdar yine harika oynadı.
Bölünür senin için uykular!

MeLo

bJk'm hAyAt sEnsiN ! ...

burak_bjk

serdarlar mükemmel ama bobonunda hırsını ve azmini tebrik etmek gerekir..
Bu sevdadan vazgecersek ALLAH belamızı versin....

blackeagle_bjk54

Bence sağ kanat süperdi iki serdar hem hücuma hemde defansa yardım ettiler ve büyük bi uyum sergilediler aynı uyum sol kanatta tello ile ibrahim üzülmez arasında sağlanırsa bu sene beşiktasşı kimse tutamaz...ve koray kesinlikle hermac oynamalı....
вυ вιя ѕєω∂α∂ıя öℓüмℓє уαşαм αяαѕıη∂α вυ вιя αѕктıя ѕιуαнℓα вєуαz αяαѕıη∂α

BjKcArsi54

CeRkEz_ZiZuo

Etiket olmaya Gerek Yoq eskiler Tanır Bizi...!!!

Anarchy*

bekartal21

bence tello çok güzel oynadı defansdada iyi oldugunu gösterdi bnce
TRİBÜNCÜSÜN DEDİLER KIZ VERMEDİLER