Ana Menü

Beşiktaş -Konyaspor Maçın Yıldızı

Başlatan Forum Kurulu, Ağustos 12, 2007, 00:14:36

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Forum Kurulu

mdc

İbrahim Akın, Ricardinho ve Toraman dışındakiler çok az hata ile oynadılar diyebiliriz.

Delgado'ya laf söyleyenleri şimdi görmek istiyorum.Bu düşüncem bu maça endeksli değildir.Geçen sene de aynı şeyleri söylüyordum ama pek verim alamadık.

Oyunda bulunan bütün futbolcular hepsi çok güzel oynadı...
Teşekkürler...

Güzel Günler Göreceğiz Güneşli Günler
HAYATTA BEŞİKTAŞ

cassa23

rico mükemmel oynadı  aynı şekilde bobo da iyiydi ama çok markaj yapıldı

Adriano

Serdar Kurtuluş bence ! Savunmada neredeyse hatasız oynadı çok güzel müdahaleler de bulundu ayrıca atağa çıktığı zaman etkili ortalar yapıp gol şansları yakaladık ve Bobo'nun golünde güzel bir asist yaptı..
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

yuNuS1903

!..BOBO..!

Helal aldıgın Para sana uLan !!!

TurkishTank

koray benim adamim...savasji..gizli kahraman... butun takim guzel oynadi..ozellikle sag kanat cok guzel calisti...son paslar, ortalar falan daha calismalari lazim..ama bunlar cozulujek isler..ilk maci kayipsiz atlattikya...gerisi gelir ihsallah :)
imza dedigin boyle olur...

Saygilar, @hmEt

erkann

Serdar Kurtuluş süper oynadı performansını düşürmeden oynamaya devam ediyor
böyle gider inşallah genele bakarsak takım hepsi iyiydi

ugur24

bu akşam gerçekten maçın yıldızını seçmek çok zor..birini seçsek diğerlerine haksızlık olur..
hakan arıkan'dan bobo'ya kadar hepsi mükemmel oynadı..aman nazar değmesin diyelim..
eğer aralarında en sivrileni kim diye sorarsanız ben ricardinho derim..
araya attığı paslar ve hücumdaki etkili oyunu ile onu çok beğendim..
bu arada serdar kurtuluş ve serdar özkan ile sağ kanadımız emin ellerde..
delgado topla fazla oynama huyundan vazgeçerse çok daha güzel olacak..
aylar sonra ibrahim akın'ın ayakta alkışlanarak oyundan çıkması ona büyük moral olmuştur..
kısacası bu takım bu sene bizim yüzümüzü güldürecek gibi..inşallah hep böyle devam eder..

noumAyberk

Bence nobre çok çalıştı ve savaştı

maverick

kötü adam yoktu bence .. bir diğerine göre kötü denebilir enfazla
SİYAH BEYAZ.. ÖLÜM YAŞAM

Onurluyum Gururluyum. TÜRK'üm.
Ne Mutlu TÜRK'üm Diyene

CHEm !

Allah kitap Beşiktaş

one by one

takım oyunu oynadık İnşallah daha iyi olucaz ama benim adayım serdar kurtuluş tur.Hem defansta hem ofansta çok iyi oynadı çok güzel ortalar yaptı asist de ondan geldi zaten ...

byz03

Serdar Kurtuluş bence.. savunmada hatasız denilebilecek kadr güzeldi.etkil pozisonlarda gol şansı aradı..

kofani

Rengi Kaçtı Yaşamın...

astbjk1903

Tabikide basta butun takım cok ii di ama gercekten bobo yu unutmamak gerek BESİKTAS da DOGDU DUNYA YILDIZI OLDU HELAL OLSUN SANA BOBO BOBO OOOOOOOOOOOO OOOOOOOOOOO
Her Zaman Her Yerde En Buyuk KARTAL