Ana Menü

Siyah Beyaz Cümleler İle Anlatırız Aşk Dedikleri'ni..

Başlatan kara kalem, Ağustos 10, 2007, 01:36:53

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kara kalem

Konuyu uzatmadan giriş yapmak lazım;

Asıl amacı gelirlerinin Beşiktaş Engelli Basketbol Takımı'na aktırılması düşünülen -Daha gerekli ve uygun görüldüğü durumda başka bi' kurum/şubeye de aktarılabilir- bi' kitap çıkarılması düşünülüyor. Bu vesile ile bu yazıların daha fazla renktaşımıza ulaşacağı da aşikar. Forza'da ki Siyah-Beyaz Cümleler ve bizim forumumuzda ki Aşk Dedikleri bölümünde ki tarzda Beşiktaş'ı, Beşiktaş aşkını ve Beşiktaşlılığı anlatan yazılardan oluşacak .

İlk olarak yazıların bi' araya toplanılması gerekiyor, akabinde bi' arkadaşımız tasarım işine el atacak. Son okuma halledildikten sonra en önemli sorun olan basım işi için hepimizin tanıdığı bi' abimiz yardımcı olacak.

Ben Forza'da ki ve bizim forumda ki yazıları yazan arkadaşlar ile irtibata geçerekten arşive katmaya başlıyorum.

Şayet sizlerinde köşede, kenarda bu tip yazıları varsa, başka forumlarda ya da tanıdığınız arkadaşlar içinde bu tip yazıları olan arkadaşlarınız varsa kendilerinden onay aldıktan sonra yazıları özel mesaj ya da msn yolu ile bana ulaştırırsanız sevinirim.

msn; theeaglesoul@msn.com
kalem sana akan, kara senin sevdan.

AsA

Cok guzeL bi proje benim yaziLara uLasmissindir sen eger oLmadiysa haber ver yardimci oLayim voLkan..

kara kalem

Onu konuşur hallederiz Cenk, sorun olmaz.

Beşiktaş aşkını anlatan farklı tarzlardan resimlerde kullanılabilir, meraklısına..

rebellious

Alıntı yapılan: kara kalem - Ağustos 10, 2007, 01:36:53msn; theeaglesoul@msn.com

ekledim arkadaşım msn'ini. bi kaç yazımı paylaşıcam seninle. beğenilir de basılacak yazılar arasına girerse ne mutlu bana.
[I]kara sevda adı...[/I]

kara kalem

@rebellious;

Sağ olasın kardeşim, ufak ayrıntılar var. Onları da msn üzerinden hallederiz.

Aşk Dedikleri bölümünde fazlaca Forza'dan alıntılar var, bu yüzden burada ki arkadaşlar yazdıkalarını direk msn ya da özel mesaj yolu ile ulaştırırlarsa sevinirim.