Ana Menü

Beşiktaş'ta 3 yolcu

Başlatan akbaba71, Ağustos 09, 2007, 20:30:10

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

akbaba71

Beşiktaş'tan Kocaelispor'a
Beşiktaşlı 20 yaşındaki futbolcusu Can Erdem, Kocaelisporla 1 yıllık kiralık olarak sözleşme imzaladı. Can Erdem, Kocaelispor'a geldiği için çok mutlu olduğunu söyledi.

Kocaelispor Tesisleri'ne menejeri Ahmet Bulut ile gelen Can Erdem, Paf liginde 27 maçta 19 gol attı. 2006-2007 sezonunun devre arasında Beşiktaş'ın Antalya kampına da getirilen Can Erdem Kocaelispor'da olmaktan mutluluk duyduğunu söyledi. Şampiyon olmak ümidiyle Kocaelispor'a geldiğini söyleyen Can Erdem, "Burada fazla konuşmayacağım. Asıl sahada konuşacağım. Buraya geldiğim için öncelikle mutluyum. Kocaelispor Teknik Direktörü Fuat Hoca beni çok istedi. İstendiğim yerde olmaktan mutluluk duyuyorum. Bu sene işallah şampiyon olacağız. O ümitle buraya geldim. Takım arkadaşlarımla iyi bir şekilde motive olacağım" dedi.

hayırlı olsun
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

2 dia 2 muerto

Hoca istemiş Can 'ı umarım oynatır o zaman .

.FŞ

2 dia 2 muerto

"Sözleşmem sürüyor"
Beşiktaş'ta gönderilme kararı alınan ve kendilerine kulüp bulmaları istenen futbolculardan Mustafa Doğan, dün bu kararın kendilerine iletildiğini, ancak kendisinin de bir yıllık sözleşmesini kullanma hakkı olduğunu söyledi.

Mustafa, yaptığı açıklamada, daha önce Beşiktaş'ta kalmak istediğini açıkladığını ve bu düşüncesinin değişmediğini belirterek, ''Kulübüm bana kulüp bulmamı söyledi. Ama benim, sözleşmemin bir yıl daha sürdüğünü söyleme hakkım var. Kulübüm bana 'Kendine kulüp bul' diyebilir. Ama benim de 'Daha bir yıllık sözleşmem var' deme hakkım bulunuyor. Bana iletilen karar sözleşmemin devam ettiğini değiştirmez'' dedi.

Deneyimli oyuncu, kararın kendisine iletilmesinin ardından, menajeriyle durum değerlendirmesi yaptıklarını ifade ederek, ''Yurt dışı ve içinden transfer teklifleri var. Kulübümden birkaç gün izin istedim. Menajerimle durum değerlendirmesi yapıp, en sağlıklı kararı alacağım. Transferde maddiyatın yanında başka önceliklerim de bulunuyor. Kendime göre iyi olacağını düşündüğüm bir kulüp olursa giderim. Transferde ailemi de düşünüyorum. Çocuklarımın okulları var. Bu kıstaslara göre durumu değerlendireceğiz'' diye konuştu.

Mustafa Doğan, şu aşamada PAF takımında çalışmaları yönünde bir durumun söz konusu olmadığını sözlerine ekledi.

.FŞ

tigana34

mustafa doğanın gidişine üzüldüm

tam bir profesyoneldi...

hayırlısı...

freedom forever

gökhan gitsin mustafa kalsın
Paris'te 72 gün boyunca fabrikalar çalıştı, atölyeler üretti, fırınlar yiğit Parislilere ekmek yetiştirdi. Paris'te 72 gün boyunca ücretin, sermayenin, karın, paranın olmadığı bir dünya kuruldu.

AsA

bence gokhan kiraLanmaLi baki gidip mustafa kaLmaLiydi ama demekki yonetiminde teknik heyetinde biLdikLeri bisey var hayirLi oLsun.. EmekLeri icin tesekkurLer..

yigit_izmitli

can erdem bugün kocaeliyle resmi sözleşmeyi imzaladı ,  yeşil-siyahlı forma içinde gördüm onu

hem sevindim hem üzüldüm

umarım seneye daha faydalı bir şekilde takıma döner , kocaeliyi de lige çıkarır belki belli olmaz  ;)

başarılar . . .

gordu87

gökhan ın gitmesine üzülmedim desem yalan olur :D

baki yide gönderseler de artık huzurlu maç izlesek
nasıl geldik birgün öyle gideceğiz..
beşiktaşlı doğduk beşiktaşlı öleceğiz..

carsi-yunus-carsi

bncede gökhan kira olarak verilmeliydi

Anarchy*

Mustafa kaLsaydı keske ya..
Ztn Can kıraya verıLdı..
Gokhan'ın gıtmesı ıyı oLdu bence..

2 dia 2 muerto

İspanya'ya gidiyor
Beşiktaş'ın, yeni sezonda kadrosunda düşünmediği futbolcu Mustafa Doğan, İspanya Ligi takımlarından Levante'ye transfer oluyor.
Deneyimli futbolcunun menajeri Ahmet Bulut, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Levante Kulübü yetkilileriyle yaptıkları ilk görüşmenin olumlu geçtiğini vurgulayarak, anlaşmanın sağlanmak üzere olduğunu söyledi.

Bulut, yarın Mustafa Doğan ile birlikte İspanya'ya giderek, Levante Kulübü yetkilileriyle masaya oturacak.

.FŞ

Adriano

Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

carsibxl

Bence Gôkhan Gûleçi satmamaliyiz, kiralama daha iyi bi opsiyon olur diye dusunuyorum.
Genc arkadaslarimiza sahib cikmaliyiz.
Karanlık aydınlıktan yalan doğrudan kaçar, güneş yalnızda olsa etrafına ışık saçar, unutma doğruların kaderidir yalnızlık, kargalar sürüyle kartallar yalnız uçar

KeePSaKe

mustafa doğan kalmalıydı en azından yedek olarak kalırdı gökhan güleç ise kiralık gitse daha iyi olurdu oda genç futbolculardan biri
Since 1903

banumansiz

mercimek gitsin dokunmasınlar mustafa doğana!!

ve gülümse şimdi... ;)