Ana Menü

Engin'den transfer açıklaması

Başlatan akbaba71, Ağustos 06, 2007, 11:29:20

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

akbaba71

Beşiktaşımız'ın Genel Menajeri Sinan Engin, çekişmeli bir maç yaşadıklarını belirterek, "Zaman zaman üstün taraflarımız oldu. Yeni döneme kupaya başlamak isterdik, ama olmadı. Fenerbahçe'yi tebrik ederim" dedi. Transferlerle ilgili olarak da Engin şunları söyledi : "Transfer arayışlarımız sürüyor. Takıma katkı sağlayacak ve fiyatı uygun birini bulursak transfer edeceğiz. önceliğimiz forvet olacak."
Kaynak: Hürriyet
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

ugur24

Alıntı yapılan: akbaba71 - Ağustos 06, 2007, 11:29:20
fiyatı uygun birini bulursak transfer edeceğiz.

demekki transfer yapamıyoruz bu sene..yönetimin kendi kriterlerine uygun olan bir adam olduğunu sanmıyorum ben !

eyup1903

yanlış hatırlamıyorsan milan baroş u yılar önce bize teklif etmişti aynı şekilde ribery i de inşallah yine gelecek vadeden genç birini bulur ve transfer ederiz

Anarchy*

Bu adamın kaLması cok dogru bıLmıyorum ama acıkcası sınan engın'ı cok fazLa sevmıyorum!

sefaköyozan

ya bu adamın beşiktaşa gelmesi çok kötü olduu.Açılan pankartlarıda tebrik ediyorumm.İŞTE BEŞİKTAŞ ÇARŞI BUDURR. ALEM TARAFTARR GÖRSÜNN..

xxdoggyxx

ya burda sınan engını tartısmıyoruz transfer yapılmıycak denmıs ayrıca sınan engın ıcınde adam besıktası sevıyo bız onu sevsekte sevmesekte besıktasımıza yararı olan bı adam demekkı yararlı olcak tartısmak anlamsız
18.03.2007