Ana Menü

Necati Kartal oluyor

Başlatan CHEm !, Ağustos 04, 2007, 11:27:01

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CHEm !

Resmen göreve başlayan Sinan Engin, ayağının tozuyla ilk bombayı patlattı: Necati Ateş... Galatasaray'a İbrahim Akın takası önerilecek...

Sheriff ve FC Zürih'i eleyerek Devler Ligi'nde gruplara kalması beklenen Beşiktaş'ta olağanüstü hâl ilan edildi. Dün Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri'ne gelerek resmen göreve başlayan Genel Menacer Sinan Engin, ilk görüşmesinde teknik direktör Ertuğrul Sağlam'a büyük bir sürpriz yaptı. Hücum organizasyonlarındaki sorunun özellikle Avrupa'da sıkıntı doğurabileceğine dikkat çeken Engin, Galatasaray Teknik Direktörü Feldkamp'ın kadrodışı bıraktığı Necati Ateş'in iyi bir tercih olacağını ifade etti.

Aslan'ın kapısı çalınacak

Diatta ve Cisse transferleriyle takım savunmasını güçlendiren Ertuğrul Sağlam da gol bölgesindeki sorunların Necati ile aşılabileceğini belirtti ancak şartları tam olarak bilmediğini de sözlerine ekledi. Sağlam ile Engin'in Necati Ateş isminde birleşmesi sonrasında yönetim devreye girdi. Galatasaray Yönetimi'ne resmi teklifin en kısa süre içinde yapılacağı, ayrıca takasta İbrahim Akın'ın önerileceği öğrenildi. Transferin kısa süre içinde bitmesi bekleniyor.

fanatik
Allah kitap Beşiktaş

NoPasaran

:D

Farukta transfer bölümünde yazmıştı :)

Herneyse

Gelirse ben çok memnun olurum..Necati Ateş iyi futbolcu ancak sorunları var bilmem ama Bizde Sinan Engin faktörü var çok ses çıkaramaz futbolcular ;D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CHEm !

olsun

sorunlu bi adam ama volkan abinin dediği gibi sinan engin adam etmesini bilir
gelirse de çok iyi bi transfer olur
Allah kitap Beşiktaş

2 dia 2 muerto

Türkiye Liginde oynayan sınırlı forvetlerden bi tanesi
GS de 3 sezon ' da en fazla gol atan oyuncu ki geçen sene sakattı .
Sinan Engin bu işi başarırsa kendi açımdan kazançtır kanısındayım .

.FŞ

jay-z

ii transfer olur sinan engin hakkında aklımda halenda soru işaretleri war

ugur24

yönetimin yabancı forvet alacağı yok ! hiç değilse necati'yi alalım..benim gönlüm hasan kabze'den yana ama neyse..

burak_bjk

necati yerine hasan kabze daha yararlı olur bize bu birinci düşüncem ikinciside necati transferinde i.akının kullanılması bence doğru bi hareket değil
Bu sevdadan vazgecersek ALLAH belamızı versin....

carsi52

Alsınlar ama İbrahim Akını vermesinler !
Bölünür senin için uykular!

one by one

şu forvet yokluğunda iyi olacağını düşünüyorum tabii 2 sene önceki necati formunda olacaksa yoksa bize 2.bi İ.Akın lazım değill !!!!!

Adriano

Ya ne Necati'si bırakın Allah aşkına.. Yabancı golcü istiyoruz yönetim dalga mı geçiyorsun bizimle !
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

Brestgerfich

goL atıcak forvet aranıyor...
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

delgadoo_10_

ya bırakın allah aşkına nasıl beşiktaşlısınız ya necati kim beşiktaş kim yapmayın böle ya bu forma bu kadar ucuz mu ya

2 dia 2 muerto

#delgadoo_10_
Herkes kendi şahsi fikirlerini beyan etmekte özgürdür ama senin yaptığın gibi kırıcı kelimelerle değil .
Bak üstte arkadaşımız ne güzel yazdı .
Bu yönetim yabancı transferi yapamıyacak bari Necati ' yi alalım .
Biz de keyfimizden istemiyoruz ...

.FŞ

keskinli

ibrahim akin niye veriliyor?
nasil bi anlayis bu?
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

BjKcArsi54