Ana Menü

Sinan Engin Beşiktaş'ta

Başlatan NoPasaran, Ağustos 01, 2007, 23:39:40

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2 dia 2 muerto

Alıntı yapılan: Alex10 - Ağustos 02, 2007, 14:44:03
Yalnız şunu beLirtmekte fayda var
Sinan Engin hakkında yapılan iddiaların hiçbiri kanıtlanamamıştır .
Kanıtlansa şu anda hapiste olurdu .

.FŞ

Koskoca Türk yargısı adamı suçsuz buldu , daha neden üzerine gidiyorsunuz .
Sonuçta bu adamı getirdiler ve sahip çıkmamız lazım .

.FŞ

erkann

Yaw zati menejerimiz vardı ne gerek vardı ki başka menejere neyse
hayırlısı bakalım

CHEm !

Siyah-beyazlı kulübün resmi internet sitesinden yapılan açıklamada, Sinan Engin'in, futbol takımı genel menajerliği görevine getirildiği açıklandı.

Açıklamada, ''Kulübümüze daha önceki yıllarda futbolcu ve menajer olarak başarılı hizmetlerde bulunan Sayın Sinan Engin, bugün itibariyle futbol takımımızda genel menajerlik görevine başlamış olup, kendisine başarılı çalışmalar dileriz'' denildi.

Sinan Engin'in menajerliğe getirilmesi İstanbul Menkul Kıymetler Borsası'na da (İMKB) bildirildi.

AA
Allah kitap Beşiktaş

NoPasaran

Hayırlı olsun ;)

Ben bir kaç senedir dağılmış takımımızın biraz toparlanacağını düşünüyorum..

Ancak sinan enginin trasnferler ile ilgili çokj enteresan açıklmaları vardı şimdi ne olacak onu merak etmiyor değilim
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

kara kalem

Alıntı yapılan: ugur24 - Ağustos 03, 2007, 01:40:26
o gittikten sonra oyuncuları kontrol edebilecek kimse gelmedi..bu işi daha iyi yapacak birisi varsa o gelsin o zaman..

Ondan daha iyisi yok diye iki tane bilmem n'aptıgım kupasına aday olmak için tutupta Beşiktaşımız'ı kullanmış birisini mi getirmek zorundayız ?
kalem sana akan, kara senin sevdan.

allen ıverson

Çok komik şeyler oluyo bazı arkadaşlar diyoki beşiktaşı kullanıyo falan senin yönetiminde,gazetecinde,trübünlerde kullanmayan var mı?Herşeyede karşı çıkılmaz kardeşim yönetim neler yapıyo neden ses çıkmıyo o zaman 4 yıl oldu demekki başka yerlerdede beşiktaşı kullananlar var....

allen ıverson

Niye insanlara ikinci bi şans vermiyosunuz anlam veremiyorum...Bu takımın başına uçucu madde kullanmış bi teknik direktör geldiginde neden bu kadar ses çıkmadı ikinci bi şans verdik...Ezikbahçenin başın hoca oldu kendi evletlerınızı bu kadar çabuk harcamayın...

IL Capitano

Ertugrul hoca kendini Sinan Engine ezdırecegini veya işine karıştıracağını  kesinlikle zannetmiyorum...
zaten Ertuğrul hoca duruşuyla bunu belli ediyor.Habire ağızlarına sakız ettikleri
Beşiktas duruşunu çok görmek istıyorlarsa işte budur..

Sinan Engini ne kadar sevmesemde
hayırlı olsun demekten baska bir sey kalmadı.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

delgadoo_10_

BENCE DE SİNAN ENGİN DEN DAHA İYİSİ GELMEZ BU TAKIMI KARIŞTIRIRSA O KARIŞTIRIRDI GÖREVEDE GELDİ HAYIRLI UĞURLU OLSUN LUCENİN AÇIKLAMASI HALA AKLIMDA ONUN  EN İYİ BİLDİGİ ŞEY FASHİON  TV SEYRET DEMİŞTİ BU ADAM ERTUĞRULUN BAŞINI DA YER HİÇ İYİ OLMADI BENCE ARTIK DEMİRÖRENİNDE SUYU ISINDI YENİ BAŞKAN LAZIM BİZEEE

allen ıverson

Başkan konusu yaklaşıyo artık yavaş yavaş......

Brestgerfich

Kesin Beşiktaş'ta mı şimdi Sinan Engin ?
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

erkann

Brestgerfich

Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

mfemek

şike-şaibe her türlü Beşiktaşımızı kirletecek olaylarla heran karşılaşabiliriz. Allah sonumuzu hayır etsin. İnşallah Ertuğrul Hocamızın işine karışmaz...
21 kalbimizde, Pascal adı gönlümüzde
Gelmez bir daha böyle, o gitse de bizimle...

tcenk

birde soyle dusunun bu adam yine hata yapar ve yine besiktas cokus yasarsa
o zaman ne olacak bence besiktasa gelmemeliydi.Besiktas yillarca sampiyon olmasa ne olur
yeterki durusumuzu kaybetmeyelim .  Ali icin gercekten uzuldum ortada adamin basarisizligi
felanda yok durup dururken bunlar neden oldu ki. Gercekten bu yonetim saglam durmayi bilmiyor
ayakta durmayi bilmiyor besiktas durusunu bilmiyor
O ZAMAN NEDEN YONETIMSINIZ KI!!!!
SAYGILARIMLA
1903