Ana Menü

Tigana : Koray 2 cisse eder!

Başlatan NoPasaran, Temmuz 30, 2007, 16:50:13

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CHEm !

dünkü maça göre koray daha iyiydi
cisse çıktı koray girince orta saha toparlandı
Allah kitap Beşiktaş

erkann

Cisse nin kötü olduğunu söylemiyoruz koray dan iyi olmadığını söylüyoruz

2 dia 2 muerto

ArkadaşLar Cisse iyi oyuncu o yüzden eleştirmeye gerek yok
Sadece Koray varken gereksiz gibi biraz ...

.FŞ

Alıntı yapılan: CHEm ! - Ağustos 02, 2007, 13:34:53
dünkü maça göre koray daha iyiydi
cisse çıktı koray girince orta saha toparlandı

1 maça bakarak oyuncu yorumlamak çok yanlış.
Taraftarın önüne ilk kez çıkmış
Öyleki Kaptan bile açıklamalarında hala o stada çıkarken ayaklarının titrediğini söylüyor .
Bu yüzden Cisse fazla riske girmedi olay bu fakat fazla da sırıtmadı .

.FŞ

GuzelYALI

Birincisi Koray ile Cisse arasında en başta fiziki bi farklılık var :) Cisse fizik olarak çok üstün bir futbolcu, ikincisi tecrübe olarakta Koray'dan üstün olduğunu söyleyebiliriz, adam henüz 1 maç oynamış eletirinin haddi hesabı yok, Pascal Nouma gelmeden önce kaçınız tanıyordu Pascal'ı???? O yüzden acımasız olmayın, müsaade edin biraz yeni transferlere, ben iyi demiyorum ama kötü de demiyorum, izliyorum... Şunu da eklemek isterim dün koray girdi orta saha toparlandı denmiş :) allah aşkına koraya kaç kez top değdi ve kaçını olumlu kullandı? Orta sahayı Ricardinho çıktıktan sonra ortaya geçen Serdar Özkan toparladı, bence tekrar bi gözden geçirin derim...
GuzelYALI

psionic

Tigana gereksiz açıklamalarda bulunuyor başarısız oldu ya hazmedemiyor madem o kadar bilgiliydin burağı ibrahim akını neden körelttin serdar özkanı ıbrahım kaşı neden fark edemedin..
Okulumun Sırasında Gecenin Bi Yarısında, Ölüm Kalım Arasında Aklım, Beyazında Karasında..

NoPasaran

İlk maçı çok olumsuz oldu benim açımdan

Ancak ;

İnsanların ilk geldiği yerlere alışması zaman alır..3-4 möaç iinde belli eder kendini..

Umarım Tigana haklı çıkmaz
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ugur24

dünkü rakibin zayıflığını göz önüne alırsak cisse hiç umut vermedi bana..ama çok erken tabi biraz daha bekleyelim..

haznedar_carsi

Adam gitti hala konusuyor o zamn bir sağlam 3 tane tigana eder sende bunu git bağında dusun hatta fransız dostlarınla tartış :kart
şeklimiz tarzımız HaznedaR lıyızz

carlito1903

Tigana nın ne kadar haklı olduğunu Cisse yi izledikçe anlıyorum henüz alışma devresinde belki ama böyle oynamaya devam ederse Ertuğrul hoca Koray ı oynatır yerine....

levent1903

tigana altında futbol oynamayı u unuttuk yaaaa....
Ben İkiside de İyi diyorum ve hele hele İngilıiz haftalarda ikisine ihtiyacımız var.
gecen sene Bank ölü idi ama bu sene form da olan formayı kapar ve rekabet kaliteyi
yükseltir.
Dost vurulunca değil unutulunca kahrından ölürmüş.
Biz dostlarımızı kır çiçekleri gibi avucumuzda değil, kurşun yarası gibi yüreğimizde saklarız.

rommedahl

Doğru sölemiş Koray Avrupa'daki biçok oyuncudan daha iyi bir oyuncu...

Brestgerfich

koray 5 tane Cisse eder gibi duruyo.. inşallah Cisse daha ii olur
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

CeRkEz_ZiZuo

cisse bügün izledim cok beğendim bnce iş yapar...
Etiket olmaya Gerek Yoq eskiler Tanır Bizi...!!!

CHEm !

ikiside çok iyiydi bugün
cisse başlarda bocalasa da alıştı sonraki dakikalarda...
ikisi de eşit bence şuan
Allah kitap Beşiktaş

asil1903

bence de cisse dün iyiydi... ama gerçekten koray çok hoşuma gidiyor... çok çalışıyor....