Ana Menü

Scocco Kartal'a

Başlatan TurkishTank, Temmuz 30, 2007, 09:26:18

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

TurkishTank

biliyom arkadaslar skildiniz bu transfer haberlerinden...ama bu oyuncunun vidyosunuda buldum paylasayim dedim...

Scocco pazarlığı

Kartal, Arjantinli'nin 3 milyon euro'luk bonservis bedelini düşürmeye çalışıyor.

Beşiktaş'ta transfer çalışmaları tüm hızıyla sürüyor. Siyah-beyazlılar, uzun zamandır aradığı forveti Meksika'da buldu. Yöneticiler, Pumas Unam'da forma giyen ve başarısıyla dikkat çeken Arjantinli futbolcu Scoco'nun transferini bitirmek için büyük uğraş veriyor. Kulübü Pumas Unam'ın 3 milyon euro bonservis bedeli istediği Scoco için Beşiktaş yönetiminin,
Pumas Unam ile sıkı bir pazarlığa giriştiği öğrenildi.

İMZAYA ÇOK YAKIN
1985 doğumlu olan golcü oyuncunun da Beşiktaş'a sıcak baktığı belirtilirken, Meksika kulübünün 3 milyon euro'nun altına düşebilme ihtimalinin yüksek olduğu ifade edildi. Beşiktaş, süren sıkı pazarlıkların ardından bonserviste indirim sağlarsa Scoco ile bir kaç gün içinde anlaşıp, bu futbolcuyu İstanbul'a getirmeyi planlıyor.

kaynak Fotomac (adamlar isimini yazmasini bile becerememisler..okadar dandik bi gaste)

[youtube=425,350]YXZa3SPHmlY[/youtube]
imza dedigin boyle olur...

Saygilar, @hmEt

2 dia 2 muerto

Scocco denilen futbolcuyu tanımamakla birlikte izlediğim videoda öyle çok klas bir golüne rastlamadım ama olypiakostaki Nery Castillo ' yu unutmamak lazım . Yönetim bu adamı alırsa iyi olur ama boşa yazıyoruz yine ...

.FŞ

carlito1903

yönetim Nerry Castillo yu alırsa yılın transferini yapmış olurlar ama adamlar Copa America yı izlemediler bile!!!!!

ugur24

youtube yönetim için bulunmaz bir nimet..yerinde izlemeye neden zahmet etsinler ? izle videosunu getir işte.. >:(

Pascal_NoUma13

yetenekli bi gölcüye benziyo yaşıda genç bence alsınlar artık daha iyisini bulabileceklerini sanmıyorum...
Esrarla başladı gece Alkolikmi sandın sadece şu çiftliden iki duman çekince dünya oluruz bütün gece...

carsi52

Her gün bir adam aLıyoruz zaten.
Bölünür senin için uykular!

cassa23

forvete bomba transfer yapılmalı ama bu yönetimle anca devre arasında yaparız