Ana Menü

Yeni Formalar Tanıtıldı.Formalar Hakkındaki Görüşler

Başlatan 2 dia 2 muerto, Temmuz 27, 2007, 15:56:40

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Simurg

y atkı demiken güzel bi atkı çıkarsalar ince biraz :) tam süper olucak

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

kofani

bu formaları kim tasarlıyo merak ediyorum böyle iğrenç biforma tasarımı olamaz 100.yılımızdan sonra hiç adam gibi forma tasarımı yapmadılar zaten en son formamıda ozaman aldım.,siyah formayla beyaz forma aynı t-shirte benziyo hiç yapmasalardı daha iyiydi halbuki ben bu sene çok ümitliydim ama yine hayl kırıklığı...
Rengi Kaçtı Yaşamın...

Doktor

Formalar cok guzel olmus bana gore sizde hiçbirşeyi begenmiyorsunuz yahu :) siz bide fbnin formalarına bakın ;D

CHEm !

şimdi fenerinkilere baktım ve bizimkilere şükrettim
3 forma çıkarmışlar çubuklu olan zaten klasik formaları
diğer 2 sini görmeyin
biri uçuk mavi çingene gibi diğeri civciv rengi :koptum :koptum :koptum
Allah kitap Beşiktaş

KeePSaKe

abi bende pek beğenmedim beyaz formanın üstünde hafif kırmızı çizgi filan var güzel olmamış aralarında çubuklu güzeldi.Böyle simsiyah bir forma çıkarsalardı üstüne daha güzel olurdu
Since 1903

carsi52

Alıntı yapılan: CHEm ! - Temmuz 31, 2007, 14:51:10
şimdi fenerinkilere baktım ve bizimkilere şükrettim
3 forma çıkarmışlar çubuklu olan zaten klasik formaları
diğer 2 sini görmeyin
biri uçuk mavi çingene gibi diğeri civciv rengi :koptum :koptum :koptum

Ben 2 tane gördüm 1 tanesi değişik bi renk mavi gibi bişey diğeri çubuklu iğrenç bir forma ;D ;D diğerini görmedim.
Bölünür senin için uykular!

Brestgerfich

o formaları demirören kendisi giysin.. bi çok Beşiktaşlı tasarımcı wardır,kendi formalarımızı kendimiz yapalım
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

DIABLO

1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea

onur can

siyah forma güzel bence çubuklu da güzel beyaz forma çok sıradan. en sonuncu çok berbat bişe onun yerine farklı bir tasarımda güzel bir forma yapılabilirdi. bu sene forma alcam. büyük olasılıkla siyah formayı alırım.

ist.hatirasi/3-4

YÖNETİM İSTİFA !!!

black034

formalar gecen senenın aynısı hıc gerek yok
iki tane kırmızı cızgı var ya
hemde kalıtesız...
zaten

ugur24

fenerbahçe'nin formalarını gördüm bugün..iki takımda ' hangimizin formaları daha kötü ? ' diye yarışmışlar sanki.. ;D

Çarşı

Formalar kötünün iyisi beğenen alır beğenmeyen almaz forma almak takıma destek olmak değildir.

pesi

çubuklu formayı hapishane kaçkınları gibi yapmıslar :'(

hayret bişey  :boks

carabobo

Çubuklu forma çok kötü olmuş yaw, en güzeli beyaz olan forma olmuş ama yeni formalar bende hayal kırıklığı yarattı...Yazık
BİZ SENİ SEVİNMEK İÇİN SEVMEDİK....ALAYINA İSYAN B J K