Ana Menü

Kralcarsi.com olarak soruyoruz!!

Başlatan NoPasaran, Temmuz 26, 2007, 23:29:08

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2 dia 2 muerto

8-9 miLyon geLir mi ???
Nedense daha biRşey göRemedik
Ama ne oLursa oLsun kapaLı ' ya Loca yapıLması yanLıştır kanımca .
Bakınız o veriLen tepkiLerden doLayı ' kutu ' deniLen yer açıLmış ve önem kazanmıştır ...

.FŞ

NoPasaran

Localar bu şekilde planlanmamıştı o dönemler
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

2 dia 2 muerto

PLanLanışı hakkında bir biLgim yok VoLkan abi ...
Ama kapaLıda oLmamaLıydıLar .
Maddi geLir sağLıyacakLardı ama henüz birşey göremedik yani oLmasa da sorun yoktu ;)
.FŞ

kara kalem

Locayı savunanı geçtim, loca sahibi olan insan dahi Kapalı'nın bi' ruh olduğunu kabulleniyor. Yıldız futbolcu istemeyen, başarı dedikleri beklentiden kendini tamamen soyutlamış bi' taraftar olarak Kapalı'da loca istemiyorum !

Asıl konumuzda bu değildi zaten..
kalem sana akan, kara senin sevdan.

allen ıverson

Bunlar bana mantıklı gelmiyor kardeşim ne alakası var sosyete stadı mantıgıyla olmaz bu iş olay vizyon falan edebiyatı ise stadı büyütürsün modern yaparsın istedign yere loca yaparsın,Serdar Bilgili şanpiyon olmadan eli güçlü olmadıgı zaman niye böle şeylere kalkışmadı....biraz mantıklı olun

mfemek

gerçi konu geçti ama bence bizim BEFAM kariyerindeki takımlara bakıyor.Oynadığı maçlara bakmıyor ki...
21 kalbimizde, Pascal adı gönlümüzde
Gelmez bir daha böyle, o gitse de bizimle...

kofani

hep celal kolotun başının altından çıkan şeyler bunlar gidip nerden buluyosa buluyo ipe sapa gelmez adamları sonra ben bu adamla anlaştım dio ertuğrul hocada istemio tabi sen hocanın istediği oyuncularla anlaşmaya uğraşsana...
Rengi Kaçtı Yaşamın...

carsi-yunus-carsi

bobo su an en iyilerden satmaları kötü olur bunu görmüyolarmı.bide i.akının onnaması bni sevindirdi