Ana Menü

Kralcarsi.com olarak soruyoruz!!

Başlatan NoPasaran, Temmuz 26, 2007, 23:29:08

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

bjkclub

ben bu kadar aciz transferden anlamayan yönetim görmedim..her sene ögrendik ders aldık diyorlar hala aynı hala aynı..transferlerden sadece tello işe yarar.onda da sayın kolot son anda 500.000 € fazla verdiklerini kabul etti..kendi paraları olsa bu kadar rahat transfer yaparlar mı acaba ? alınan fbli topculara hic girmiyorum bile..bence de artık muhalefetin devreye girmesi lazım

astbjk1903

besıktas sahıpsız deıldır arkasında koskoca 12 numara var bız varız herkese hesabını sorarız bunu unutma celallettin beyfendi
Her Zaman Her Yerde En Buyuk KARTAL

maverick

sorsan , bırak sormayı sormaya kalksan anında gidecek.. adam yaptı reklamını tanıyan tanıdı artık..
bir elinde cımbız bir elinde ayna .. umurunda mı beşiktaş..
bir de çıkmış utanmadan ben beşiktaş askeriyim diyor...
yaptığı gafın  haddi hesabı yok kendini savunuyo

askerim demekle asker olunmaz abdi efendi.....
asker gibi yatmalı, asker gibi kalkmalı asker gibi yaşamalısın..,
kofti asker..
acabe askerlik yaptın mı sen merak ettim şimdi?
SİYAH BEYAZ.. ÖLÜM YAŞAM

Onurluyum Gururluyum. TÜRK'üm.
Ne Mutlu TÜRK'üm Diyene

mC_ç@RşI

bence bırakın transferi hıc olmasa eldekılerı vermesınler.bu yonetım çok acız bır yonetım ne yaptıklarını kendılerıde bılmıorlar.sırf del bosqe ye odenecek para ıcın bobo yu satmak zorundalar mı?yonetım istifa

eRe

yonetım kendı kuyusunu kazıyor ıste
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

ist.hatirasi/3-4

yaş bahane beyler genç istiyorsa ibrahim kaş var.Gökhan zan ibrahim toraman baki yetmiyorr mu?Genç stoper zor alırsın!!!
YÖNETİM İSTİFA !!!

Simurg

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

Doktor

Gayet iyi gidiyorlar bana gore adamlar alıp onune geleni gelseler suc olur,cok iyi arastırıp gec alsalar suc olur.Hem Ertugrul Saglam sunu dedi işe yaramayan adamı erkenden almaktansa işer yarayanı gec almayı tercih ederim daha soze gerek yok heralde...

2 dia 2 muerto

İyiki gündemden düştü o adamın adı neyse söyleyemiyorum :)
Ama genel olarak başarısızlık ön planda .
104 yıllık bir klup 1 aydır bir stoper alamıyorsa biraz düşünmek lazım hatta dusunmeye gerek yok .
Celal Bey ! İstifa Edin ...

.FŞ

cassa23

Alıntı yapılan: Doktor - Temmuz 27, 2007, 13:28:07
Gayet iyi gidiyorlar bana gore adamlar alıp onune geleni gelseler suc olur,cok iyi arastırıp gec alsalar suc olur.Hem Ertugrul Saglam sunu dedi işe yaramayan adamı erkenden almaktansa işer yarayanı gec almayı tercih ederim daha soze gerek yok heralde...

nasıl oluyorda savunabiliyorsun bu adamı... ilginç  kolot ne yaptığını bilmiyor orda burda başka takımlar hakkında yorum yapacağına işine baksın nerde transfer sezon başlayacak kaç ay oldu transfer yapamadı ve şunu bilsin beşiktaşımızın bu tip adamlar veya şahıslara ihtiyacı yoktur

cassa23

seni istemiyoruz celal kolot lütfen  istifanızı verin taraftarın sabrı kalmadı yeter artık

Anarchy*

Doktor

Alıntı yapılan: cassa23 - Temmuz 28, 2007, 11:23:40
seni istemiyoruz celal kolot lütfen  istifanızı verin taraftarın sabrı kalmadı yeter artık
Sende haklısın ama Celal Abi turk,avrupa ve dunya futbolunu yakından takip eden birisi bu bir şans bizim için ama başka sepebler olabilir transferlerin gercekleşmemesi için...

MeLo

Bunlar alamazlar ya !
Celal Kolot-Mario Berk !
Dünyayı gezdiniz !
Yuh be !
Sizden iyi tatil yapan olmadı !
Yazıklar olsun !
bJk'm hAyAt sEnsiN ! ...

ismailcem

işte çıkıp birisi sormazsa neden (3 yıllık 4,500,000 euro garanti paraya) 34 yasında kaleci alırken kriter olarak neye baktınız diye sormazsa bu işlerin böyle olması normaldir ben o zaman tepki verince provakatör oldum ama şimdi dogruların ortaya çıkması beni mutlu etmiyor sadece üzüyor