Ana Menü

Kartal transfer çıkmazında!..

Başlatan KeePSaKe, Temmuz 26, 2007, 20:53:51

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

KeePSaKe

Beşiktaş, yabancı stoper transferinde çıkmaza girdi. Siyah beyazlı kulübün yetkilileri, son bir hafta içinde önce Racing Santander'de forma giyen Ruben Gonzalez ile anlaşmak için İspanya gitmiş, ancak son anda çıkan pürüzlerin ardından bu transferi gerçekleştirememişti.

Son olarak Juventus'ta oynayan Nicola Legrottaglie ile dün akşam saatlerinde kesin anlaşmaya vardıkları öğrenilen ve bu bilgiyi doğrulayan siyah beyazlı yöneticiler, bugün Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri'nde yapılan üçlü zirvenin ardından İtalyan oyuncunun transferini askıya almaya karar verdiler.

Başkan Yıldırım Demirören, Futbol Şube Sorumlusu Celal Kolot ve teknik dirkektör Ertuğrul Sağlam'ın bugün tesislerde yaptığı toplantıda, Nicola Legrottaglie'nin maliyetinin yüksek olduğuna karar verildi. Ayrıca Legrottaglie'nin 31 yaşında olması ve geçen sezon Juventus formasıyla Serie B'de 10 maçta forma giymesi, bu transferin askıya alınmasının diğer sebebleri olduğu kaydedildi.

Bu gelişme üzerine Beşiktaş yönetiminin tekrar arayışa girerek, transfer listesinde bulunan diğer oyuncular üzerine yöneleceği öğrenildi.

Kaynak: DHA
Since 1903

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

cassa23

bu sene başarısız olursak neler olur bilemiyorum böyle yönetim olmaz ya bu zamana kadar ne yaptınız kendine yönetim diyen insanlar

ugur24

legrottaglie gelmişti hani ! onuda alamadık yani öylemi ? ;D ağlanacak halimiz var ama gülüyorum gerçekten ! :-\

Non Mollare Mai

edit

Delirdik

ne ince eLer sık dokurmuşuz be
aceLe etme yönetim oLmadı ikinci yarı aLınır.
siz bize tarih verin bekLeriz biz ;)
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

allen ıverson

Ben böle işe ne gördüm ne duydum....Anlaşma imzalandı geliyo deniyo adam sonra maliyeti yüksek falan hikayesi yapılıyo anlaşmadıysan basına niye sızdırıyosun imzayı attırırsın sonra basına veririsin...Klup yönetmek babadan yadigar şirket yönetmeye benzemiyo yöneticilik yetenek istiyo......

ugur24

madem beceremeyeceksiniz hiç değilse carlos'un adını bile anmayacaklar diye söyleyip küçük duruma düşmeyin !

Elerosse

Forever \m/ Metallica \m/ || Sinanı'da AL GİT

BeşiktAŞK

!_black_eagle_!

|| 14 Şubat Hayal Ürünüdür...Tek Gerçek BEŞİKTAŞ Tribünüdür ||

erkann

Şimdide çıkıp bizim transfere ihtiyacımız yok takımımıza güveniyoruz derlemiş.
Bu kadar aciz bir yönetim görmedim ben

carabobo

Bıraksınlar bunları büyük takımlar daha Ocak ayından transferini bitiriyo ama bizim proflar çok iyi biliyolar ya lig bitiyo sonra adam aramaya başlıyolar ve sonuçtada bu oluyo.. rezalet....tek kelime ile rezalet.. Olmaz ya, ya olurda bu dandih Sherrif takımına elenirsek allah korusun sonra noolur ben bilmiyorum..
BİZ SENİ SEVİNMEK İÇİN SEVMEDİK....ALAYINA İSYAN B J K

ist.hatirasi/3-4

transfer yatar.hiç kimseyi almıyacaklar del bosquee para ödeyecekler 6.7 milyon
YÖNETİM İSTİFA !!!

maverick

napcaz bu adamlarla bu sezon biz yaa.
toplayalım bunların ellerini ağızlarını bağlıyalım bence.. sezon bitene kadar..
sonra da  afrika da bir yerlerde bırakalım
SİYAH BEYAZ.. ÖLÜM YAŞAM

Onurluyum Gururluyum. TÜRK'üm.
Ne Mutlu TÜRK'üm Diyene

mfemek

Bence Del Bosque olayından sonra transfer falan yapmamaya karar verdiler...
21 kalbimizde, Pascal adı gönlümüzde
Gelmez bir daha böyle, o gitse de bizimle...