Ana Menü

Ruben Beşiktaş'ta

Başlatan ist.hatirasi/3-4, Temmuz 24, 2007, 01:31:18

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dj n@kr3s_sT

bjk için hayırlısı olsun...
bu alemde kral ÇaR$ı.....

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

yuNuS1903

astbjk1903

yaw televizyonda gormeden inanmam ben cikmadi bole bir haber de
Her Zaman Her Yerde En Buyuk KARTAL

maverick

20:00 ligtv haberlerinde atakan kurt a telefonla bağlandılar.
atakan 5 dakika önce ali gültiken le konuştuğunu, pazarlığın devam ettiğini, epey mesafe kateddiklerini, ispanya dan ruben le birlikte dönmek istediklerini söylemiş..
ne kadar doğru bilmiyorum.. ben atakan kurt un yalancısıyım..
SİYAH BEYAZ.. ÖLÜM YAŞAM

Onurluyum Gururluyum. TÜRK'üm.
Ne Mutlu TÜRK'üm Diyene

Non Mollare Mai

Beşiktaş Dış İlişkiler Sorumlusu Mario Berk ile idari menajer Ali Gültiken, bu sabah gittikleri İspanya'da Racing Santander kulübü ve defans oyuncusu Ruben Gonzalez ile bir araya geldiler. Berk ve Gültiken, yaklaşık 4 saat süren görüşme sonrası 25 yaşındaki İspanyol futbolcu ve kulübü ile anlaşamadılar. Son olarak 1.5 milyon Euro teklif eden siyah beyazlı ekip, Racing Santander'in 2.5 milyon Euro istemesi üzerine, yarın tekrar görüşme kararı aldı.

İspanyol kulübün bu bedelde ısrar etmesi durumunda ise Beşiktaş heyeti, Juventus'ta oynayan Nicola Legrottaglie'ye yönelecek.

Ertuğrul Sağlam'ın, her iki futbolcuya da olumlu yaklaşması ve Gonzalez'in transferinde maddi problem olması nedeniyle, İtalyan futbolcu Legrottaglie'nin transferinin siyah beyazlı takıma daha yakın olduğu ifade edildi.

Bu arada Beşiktaş Futbol Şube Sorumlusu Celalettin Kolot'un da 30 yaşındaki tecrübeli futbolcu Nicola Legrottaglie'yi ısrarlar istediği öğrenildi.

--------------------

Bir işide halledin be !
edit

maverick

yine bana hüsran.. yine bana bekleyiş düştü desene
SİYAH BEYAZ.. ÖLÜM YAŞAM

Onurluyum Gururluyum. TÜRK'üm.
Ne Mutlu TÜRK'üm Diyene

ist.hatirasi/3-4

Ve Ruben resmen Beşiktaş'ta
Beşiktaş, İspanya'nın Racing Santander takımında forma giyen Ruben Gonzalez Rocha'nın transferinde son noktayı koydu
Bir süredir yabancı stoper arayışını sürdüren siyah beyazlı kulüpte, teknik direktör Ertuğrul Sağlam'ın Gonzalez'de ısrarcı olması üzerine dış ilişkiler sorumlusu Mario Berk ile Menajer Ali Gültiken dün transferi gerçekleştirmek üzere İspanya'ya gitti. Berk ve Gültiken, 3 saat süren pazarlıklarda önce 25 yaşındaki İspanyol futbolcunun Racing Santander ile olan bonservis sorununu çözdü. Ardından da Gonzalez ile son detayları görüşüp, anlaşma sağladı.

Önceki gün futbol şube sorumlusu Celal Kolot, Sağlam'a Juventus'ta forma giyen defans oyuncusu Nicola Legrottaglie'yi önerdi. Legrottaglie ile her konuda anlaşma sağlandığı belirtildi, ancak Sağlam, "Beşiktaş için İspanyol Ruben Gonzalez daha önemli" yorumunu yapınca, Başkan Yıldırım Demirören emir vererek İspanyol oyuncunun işinin bitirilmesini istedi.

Bunun üzerine Berk ile Gültiken, dün sabah Madrid'de önce Racing yöneticilerine ile bonservis konusunda tekliflerini verdi. İspanyol kulübü, önce önerilen 1 milyon Euro'yu kabul etmedi. Ardından fiyat arttıran siyah beyazlı kulübün yöneticisi Mario Berk, 1 milyon 250 bin Euro teklif etti. Racing Santander yetkilileri bu rakamı kabul edince bu kez Gonzalez ile masaya oturuldu.

Beşiktaş Kulübü'nün teklifini önce Villarreal'deki Nihat Kahveci ile paylaştığına değinen Ruben Gonzalez ile menajeri, Mario Berk ve Ali Gültiken ile 5 dakikalık bir görüşme yaptı. İspanyol futbolcu Beşiktaş'ın yıllık 700 bin Euro'luk teklifine "evet" yanıtı verdi. Ruben Gonzalez Türkiye'yi merak ettiğini ve Türk Milli Takımı'nın maçlarını izlediğini belirterek, Şampiyonlar Ligi'nde mücadele edecek takımda oynamaktan gurur duyacağını söyledi.

Kartalhaber.com
YÖNETİM İSTİFA !!!

!_black_eagle_!

eet arkadaslar bende okudum umarım dogrudur hayırlı olsun dielim artık
|| 14 Şubat Hayal Ürünüdür...Tek Gerçek BEŞİKTAŞ Tribünüdür ||

Kartalizmatik

hayırlı olsunda..forvet daha önemliydi:S:S
{a,b,c,ç,d,e,f,g,ğ,h,ı,i,j,k,l,m,n,o,ö,p,r,s,ş,t,u,ü,v,y,z}

TÜRKÇE KONUŞ!

Çirkin kadın yoktur,boş tribün vardır!

Non Mollare Mai

Forvette Gelecek hayırlısıyla..
edit

NoPasaran

Yabancı oyuncu transferinde sona yaklaşan Beşiktaş, Ruben için Racing Santander'le her konuda anlaşmaya vardı ama bu defa da İspanyol futbolcunun kararına takıldı.

Lig Tv'nin haberine göre dün öğle saatlerinden bu yana Racing Santander kulübüyle masaya oturan ve bu sabah 1.6 milyon euro 'ya el sıkışan Siyah-Beyazlı yöneticilerin görüşme sonrası tatilde bulunan Ruben'i Madrid'e çağırdıkları ancak İspanyol futbolcunun, "Türkiye'ye gelmeye sıcak bakmıyorum" sözlerinden sonra adeta şoke oldukları belirtildi. Ruben'e garanti 750 bin euro öneren yönetici Mario Berk'in bu futbolcuya yanıt olarak " Seni kulüpte bekliyoruz gel ve masaya oturalım. Bizimle konuştuktan sonra kafanda hiç bir soru işareti kalmayacak marek etme. Sen bize geldiğine bizde seni aldığımıza pişman olmayacağız " karşılığını verdiği öğrenildi. Ruben'in akşam saatlerinde Madrid'te olacağı ve pazarlıkların devam edeceği kaydedildi.

Bu transferle ilgili konuşan Mari Berk " Ne pahasına olursa olsun Ruben'i alacağız.Kimse merak etmesin.Onu ikna erdip Türkiye'ye getireceğiz " dedi
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

cmcpgc

Bu vatan askiyla büyüdük biz anam
Sahip olamaz ki topragima düsman !
Binlercemiz öldük, yine de ölürüz
Yildiramaz kimse iste son sözümüz !

NoPasaran

KIZ ALAMADIK NASI HAYIRLI OLSUN..OKUMUYON MU mesajları :oklava
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

cmcpgc