Ana Menü

Gülnaz Arsel istifa ediyor

Başlatan NoPasaran, Temmuz 23, 2007, 20:38:20

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Gülnaz Arsel istifa ediyor!
Kulübümüzün basın sözcüsü Gülnaz Arsel yarın istifasını sunacak

Beşiktaş Yönetim Kurulu Toplantısı'nda istifa sesi. Bugün 16.00'da Akaretler'de yapılan yönetim kurulu toplantısı'nda Beşiktaş Basın Sözcüsü Gülnaz Arsel'in istifasını vereceği açıklandı. Toplantı sonrası Beşiktaş Genel Sekreteri Kenan Öner, basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Öner, Gülnaz Aysel'in Yıldırım Demirören'in isteği üzerine yönetimden istifa edeceğini belirterek,"Sayın Gülnaz Arsel, bugün yapılan toplantıda yer almadığı için istifasını veremedi. Ancak ilk fırsatta istifasını başkan Demirören'e verecek" dedi

Kaynak :DHA
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Non Mollare Mai

Neden istifa ediyormuş ki.
Saygın birisiydi. ::)
edit

Dem@

Gülnaz Aysel'in Yıldırım Demirören'in isteği üzerine vardır bi hayır  yakışmadı ama  ???

!_black_eagle_!

Sadece o Değil Hepsi İstifa etsin
|| 14 Şubat Hayal Ürünüdür...Tek Gerçek BEŞİKTAŞ Tribünüdür ||

Adriano

Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

kara kalem

kalem sana akan, kara senin sevdan.

1903bjk

Arsel: "Benden istifa istenmedi!"

Beşiktaş'ta Başkan Yıldırım Demirören'in istifasını istediği duyurulan Gülnaz Arsel, kendisinden kimsenin istifasını istemediğini böyle bir olayı ilk defa duyduğunu söyledi.

Arsel, kendisinden kimsenin istifasını istemediğini böyle bir olayı ilk defa duyduğunu söyledi. Gülnaz Arsel,"benden kimse istifamı istemedi. Kenan beyin bu açıklamasını şaşkınlıkla karşıladım. Bugün İstanbul'da olmadığım için yönetim kurulu toplantısına katılamadım. Bu konu hakkında da fazla yorum yapmak istemiyorum. Tek söyleyebileceğim istifamım istendiğinin ilk kez duyduğumdur."

bu basın harbi kolpaa :oklava
FORZA BEŞİKTAŞ

yuNuS1903

ben yönetimdennmemnunum ama istifa etmesi kötu eğer dogruysa gunumuzde kolpa basın VAR!

melankolizm

"İletişim Komitesi'nden Sorumlu Yönetim Kurulu üyemiz Sayın Gülnaz Arsel ile son zamanlarda ortaya çıkan bazı anlaşmazlıklar dolayısıyla bir görüşme yapıp, kendisiyle mevcut şartlarda çalışma imkanı kalmadığını belirterek istifasını istedim.

Sayın Arsel bunu olgunlukla karşılayıp, Kulübümüz için çok önemli bir projenin üzerinde çalıştığını, bir-iki gün içerisinde projeyi tamamlayarak istifasını sunacağını tarafıma bildirdi.

Sayın Arsel'e BJK Yönetim Kurulu'nda bulunduğu süre içerisinde yaptığı faydalı hizmetlerden dolayı teşekkür eder, bundan sonraki çalışma hayatında ve yaşantısında başarılar dilerim.

Kamuoyunun bilgilerine saygılarımla sunarım,"

Yıldırım Demirören
Beşiktaş JK Yönetim Kurulu Başkanı

alıntıdır / bjk.com.tr

noluyor ya

yuNuS1903

NoPasaran

Hemen basın kolpa dediniz be:)

Ne anlaşmazlığüı yaşanıyor ya :S
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ist.hatirasi/3-4

YÖNETİM İSTİFA !!!

Chalmeria

Doğru Söyleyeni dokuz köyden kovarlar.

1903bjk

bu sefer basın haklı cıktı ;D ;D
FORZA BEŞİKTAŞ

Doktor

İyide zaten dun LİG TV'de Kenan Oner kendi agzıyla acıkladı olayın yalanla ilgisi yok yani,ne diyelim bi faydası yoktu zaten benim gordugum...