Ana Menü

Kolot "Cole ile anlaştık"

Başlatan NoPasaran, Temmuz 21, 2007, 10:55:11

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Futbol Şube Sorumlusu Celal Kolot, yıldız oyuncu transferi ile ilgili sıcak gelişmeler olduğunu belirtti ve taraftarlardan iki gün daha beklemelerini istedi.

Beşiktaş Futbol Şube Sorumlusu Celal Kolot, Avrupa'dan üç yıldız oyuncu ile görüştüklerini belirterek, "Şu anda West Ham'dan Carlton Cole ile her konuda anlaştık. Oyuncu gelmek istiyor. Bu futbolcunun dışında başka isimlerle de görüşme halindeyiz. Pazartesi gününe kadar transferlerimiz netlik kazanacak" dedi.

Taraftarların gurur duyacakları bir ismi takıma kazandıracaklarını vurgulayan Kolot, şunları söyledi:
"Birçok menajer ve kulüp yöneticisi futbolcularını satmak için kapımızı aşındırıyor. Bunlardan 35 yaşındaki Jimmy Floyd Hasselbaink ve Fas Milli Takımı'nın 31 yaşındaki kaptanı Talal El Karkouri bize menajer Hasan Çolak tarafından önerildi. Fakat teknik direktörümüz, bu isimlere yaşları ve transferlerin parasal yönü nedeniyle sıcak bakmadı. Bu sezon transferde çok titiz davranıyoruz."

HÜRRİYET
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

robinho

Keşke gelmeseydi....

Onada Nouma Yada Carew gibi YAZIK edicekler..

Adriano

Hayırlı olsun.. İnşallah en kısa zamanda imzayı atar.. Çabucak Bobo ile uyum yakalarsa gol sorunu diye birşey olmaz.. Şimdi yabancı 1 stoper kaldı. Hadi hayırlısı
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

carlito1903

adamı Atatürk havalimanında görmedikten sonra inanmam hiçbir transfere ama gelmesini çok istediğim bi futbolcu umarım doğrudur........

Doktor

Çok kalite veya bir isim olmasada bu adam iş yapar bence ;)

ugur24

tello , cisse , eğer olursa cole vs. bu sene tombaladan çeker gibi oyuncu aldık..inşallah elimizde patlamazlar.. :-\

mdc

HAYATTA BEŞİKTAŞ

NoPasaran

Uğur aynen öle..

hepsi tombala :D

AmA dün tellonun bir ortasını gördüm :) bazen tek hareket yetiyor gibi geldi :)
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Delirdik

| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

ilteris

Bencede gelirse iyi olacak .Hadi gelsin ama artık ya.Nasıl olsa bundan iyisi gelmeyecek
BİR GÜN HERKES BEŞİKTAŞLI OLMASIN,BIRAKIN O AYRICALIK BİZDE KALSIN

alper_1903

Cole ile anlasildigi dogru haber
Ertugrul Hoca da bu futbolcuyu isterse, ki istemiyor, ozaman gelmesi kesin
Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...

bjksaid

gerçekten  çok  kaliteli  bir  oyuncu  gelirse  çok  sevinirim
Siyahın Zindan Olsun Beyaz Aydınlık,Herkese Nasip Olmaz BEŞİKTAŞLILIK

eyup1903

geliyorsa 2. pascalımız hayırlı olsun

cassa23

adını ilk defa duydum gelmesini şahsen istemiyorum golcu mu kalmadı bunu aldılar hem ingiliz futbolundan farklı bizim futbolumuz alışamaz patlayacak bu adam elimizde

!_black_eagle_!

orası belli olmaz ama alsınlar derim ben bu adamı bence iş yapar turkiyede
|| 14 Şubat Hayal Ürünüdür...Tek Gerçek BEŞİKTAŞ Tribünüdür ||