Ana Menü

Cole için gün sayıyorlar

Başlatan bulentdm, Temmuz 20, 2007, 10:55:19

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

bulentdm

Cole için gün sayıyorlar 
West Ham, Nijerya asıllı santrforu bonservissiz vereceğini bildirdi. Ertuğrul Sağlam da onay verince transfer sona yaklaştı

YABANCI santrfor arayışlarını sürdüren Beşiktaş, Carlton Cole konusunda sona yaklaştı. İngiltere doğumlu olan ve şu anda West Ham United Kulübü'nde forma giyen 24 yaşındaki Nijerya asıllı futbolcunun transferi tamamlanmak üzere. Transfer arayışlarını sürdüren Beşiktaş Futbol Şube Sorumlusu Celal Kolot ve yönetici Mario Berk'in bir süre önce görüşme yaptığı ve genel şartlarda anlaşma sağladıkları Carlton Cole için teknik direktör Ertuğrul Sağlam vize vermemişti. Ancak son günlerde Cole'un maç videolarını izleyen ve hakkında daha fazla bilgi edinen Sağlam bu transfere sıcak bakmaya başladı.

YILLIK 1.5 MİLYON
COLE konusunda bir başka önemli gelişme de West Ham cephesinde yaşandı. Yeni sezon için transferler yapan İngiliz kulübü, bir süredir görüştüğü Beşiktaş yönetimine, sözleşmesi sürmesine rağmen Cole'u bonservissiz olarak verebileceğini bildirdi. Bunun üzerine Celal Kolot ve Mario Berk, Nijerya asıllı santrforun menajerleri ile tekrar masaya oturdu. Yapılan görüşmeler sonunda Cole ile yıllık 1.5 milyon Euro karşılığında anlaşma sağlandığı ve transferin kısa bir süre içinde resmileşeceği öğrenildi. Ertuğrul Sağlam'ın da onay vermesi ile 3 yıllık anlaşma sağlanan Cole'un Beşiktaş'a gelmesi neredeyse kesinleşti.

Haber: EFE ERDOĞDU

******www.asikartal.somee.com*******
Sizin Portalınız aramızda sizi de Görmek İstarim

Saygılar: Bay_AsiKartal

Kartalizmatik

{a,b,c,ç,d,e,f,g,ğ,h,ı,i,j,k,l,m,n,o,ö,p,r,s,ş,t,u,ü,v,y,z}

TÜRKÇE KONUŞ!

Çirkin kadın yoktur,boş tribün vardır!

eRe

www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

ist.hatirasi/3-4

yıllık 1.5 :S ne yapmaya çalışıyorlar:S
YÖNETİM İSTİFA !!!

cassa23

ben tanımıyorum ve hiç maçını izlemedim bizede faydalı olmaz batuhan daha iyidir ondan
şu transferleri biran önce yapın artık yine büyük hatalar yapıyoruz bu yönetim akıllanmıyor zaten dinamo bile yendi bizi