Ana Menü

sheriff 2-0 fc rangers

Başlatan 1903bjk, Temmuz 18, 2007, 22:50:13

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

1903bjk

beşiktaşımızın rakibi %99 sheriff olcak  rangers da iki oyuncu kırmızı kart gördü
FORZA BEŞİKTAŞ

ugur24

daha maç oynanmadan teknik heyetten birileri o takımı izlemeye gitti zaten..turu onların geçeceği belliydi yani.. :)

alper_1903

o macta inönüdeyim arkadaslar bilet durumu nasil olur o macta ben almanyadan geliyorum izin yapmaya maca ugramadan da olmaz bulurmuyum bilet 4 tane acik veya kapali
Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...

MeLo

Sheriff'in geleceği belliydi.
Hoş gelsin sefa geLsin.:)
bJk'm hAyAt sEnsiN ! ...

mdc

Beşiktaş Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, şampiyonlar Ligi ön eleme turundaki muhtemel rakiplerinden Sherif ile oynayacaklarının 'artık garanti gibi' olduğunu söyledi. Genç teknik adam, şöyle konuştu: "Mutlu hoca iki takımın arasındaki karşılaşmayı izledi. Daha maçın 15. dakikasında kalecileri, daha sonra ise başka bir oyuncuları kırmızı kart gören Andorra temsilcisi, fazla direnemeyip mücadeleyi 2-0 kaybetti. Tam da bizim düşündüğümüz gibi oldu, yani eleme maçımızın ilkini Moldova temsilcisi ile yapacağız."

'Rahat bir tur olur'

"İnönü Stadı'ndaki ilk karşılaşmada, turu garantiye alacak skoru yakalama düşüncesinden hareketle mücadele edeceğiz. Normal şartlar altında rahat bir turdan başka aklımıza gelen bir şey yok. Ama yine de rakip küçük ve zayıf diye hafife alma gibi bir hatalı düşünce içinde kesinlikle olmayacağız. Avrupa'nın büyük takımlarına karşı oynuyor gibi, skor ne olursa olsun hakemin son düdüğüne kadar oyun disiplininden kopmadan sahada savaşacağız. Taraftarımızın da desteği ile şampiyonlar Ligi'ne mutlaka kalacağız."

Kaynak: Fanatik
HAYATTA BEŞİKTAŞ

TurkishTank

sheriff'i rahat yenmemiz lazim... 10 kisilik rakibi kac saat sonra cozuyolar... bizimkiler ilk macta bitirmesi lazim bu oyunu..trabzon nasil yapti 6-0...bizde ayni :)
imza dedigin boyle olur...

Saygilar, @hmEt

akbaba71

Kartal'ın rakibi belli oldu
Şampiyonlar Ligi 1. ön eleme turunda oynanan maçta Moldova ekibi Sheriff, Andorra temsilcisi Ranger's'ı deplasmanda 3-0 yenerek Beşiktaş'ın 2. ön eleme turundaki rakibi oldu. Sheriff'in gollerini 68. dakikada Balima, 72. dakikada Kaykut ve 84. dakikada Suvorov kaydetti.

İlk maçta da rakibini 2-0'la geçen Moldova temsilcisi, 31 Temmuz ya da 1 Ağustos tarihinde İnönü Stadı'nda oynanacak maçta Beşiktaş'ın rakibi oldu.

http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

carsi52

Bölünür senin için uykular!

asil1903

böle takımların bize rakip olabileceğini sanmıyorum... ama benim korkum bizim takımlarımız avrupa da büyüklüğünü ortaya koyacak futbol oynamakta zorlanıyolar... inşallah böle bi sorun yaşamayız ve ş.liginde boy gösteririz...