Ana Menü

#13-Deivson Rogerio Da Silva (BOBO)

Başlatan çArþý_ulan, Kasım 20, 2006, 21:19:15

0 Üyeler ve 10 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

ERHUN

Bobô'yu bende çok severim ama defterini kapadılar. Gönderdikleri adamı geri almazlar.

ERHUN

Brestgerfich

Biraz da kendi başını yaktı bu adam.
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

unicorn

Esinin de etkisi oldu.
Light erkek Bobo ;D
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

ERHUN

beckyZWICKY

adını duyunca,görünce bile seni sevdiğimi özlediğimi hissediyorum be babacan bobo!
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Ersin Develi

Bobo'nun bizden gitmesinin tek nedeni PARA
Gerisini yazmaya gerek yok :)

ERHUN

Menajeri sağolsun anlaşamadık ta, anladım bu mesajın yazılma nedenini. Quaresma'ya öyle buna niye böyle demek isteniyor " :) "

Bobô'yu çok seviyordum, hâlâda severim. 19 yaşındayken gelmişti bize, bir nevi altyapıdan çıkmış gibiydi. Beşiktaş'ın çocuğu gözüyle baktığım futbolculardandı. Figer efendinin gazına gelip gitti, yamuk yaptı. Ama asla bir Quaresma olmayacak gözümde. Her zaman çok babasın Bobô.

Ersin Develi

Mesajımı doğru algılamışsın :)

Bobo'yu severdim hala da severim.
Quaresma ile ortak yönü maddi anlamda anlaşılmaması.
Objektif bakarsak olaya ikisi de aynı kefede

İki aynı olayda Bobo senin için farklı bir parantez açtırıyorsa bu Bobo ya olan sevginden kaynaklanır ki buna da saygı duyarım
Fakat burda Quaresma'ya ayrı parantez açanlara saygı duyulmadı,genelleme yapmıyorum isimde belirtmiyorum.

ERHUN

Hepimiz biliyoruz ben dahil kimlerin saygı duymadığını.

Birinin sözleşmesi bitti, aldığı maaşı az buldu istediği rakamı alamayınca gitti. Ama ondan önce 4-5 yıl bu takıma hizmet etti, çok faydalı oldu.
Diğerinin sözleşmesi vardı ama maaşı çoktu, in denildi inmedi. Zaman zaman iyi oynasa da özellikle son zamanlarda fazla laubali ve saygısızdı, saha içi tavırlarından ben bunu anlıyordum.

Doğru tabii herkesin kendi görüşü. Ben bu şekilde yorumluyorum bu 2 olayı.

Ersin Develi

Hepimiz biliyorsak sorun yok

Bana ya da herhangi birine Quaresmasporlu denmiş şahsen umrumda değil ama çokta görmüyorum kimseye bunu ilk dillendiren Beşiktaş kulübü başkanı Fikret Orman'dır

Fikret Orman Kimdir (Futbolculara olan yaklaşımınından dolayı)
Beşiktaş kulübünün televizyonunda Fernandes'i sahtekarlıkla maç seçmekle suçlayıp daha sonra ben bu adamı satmam diyen kişidir.
Ernst,Rüştü vs olayı da var onunda detayına inmeye gerek yok.

ERHUN

Bugün golü attın hiç sevinmedin ya, bir kez daha anladım özlediğimi. 100'ncü yıldan sonra gelen bu kadar çok sevdiğim sayılı yabancılardan biriydi.

NoPasaran

Bu Bobo neden gitti ben halen anlamadım..

Şimdi yerlide olurdu..

Bobo Pektemek Almeida ile rahat 2-3 sene giderdi.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net