Ana Menü

#13-Deivson Rogerio Da Silva (BOBO)

Başlatan çArþý_ulan, Kasım 20, 2006, 21:19:15

0 Üyeler ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

rico_ pasa

sakatlanmasa istikrarı yakalasa cok iyi olacak ama nobre den fırsat kalırsa cunku sistemimiz tek forvet biliyorsunuz ama nobreden daha iyi onu soyleyebilirim iyi olacak
Adaletin Bittigi Yerde TÜRK'ÜN Kudreti Başlar.

bobo13

ADAM KALEYE SIRTI DONUK OYNAYABİLİYO İİ TOP SAKLİYO BİTİRİCİLİK FENA DİİL HAVA HAKİMİYETİ BERBAT.

Batuhan

ya bana biraz hırçın gibi geldi,tolga seyhan onu biçtiğinde direk atladı ama haklıydıda.çok faydalı oyuncu hepinize +999
Koca hestiy aya bedenem ?

berk1172

gol kralı bu sene demedi deneyin ;D
ezik p...ler yeter artık yeter kendi bestenizi yapın eziklikten çıkıp insanlığa sapın sözleri değiştirince yeni beste oldu sanmayın dolmabahçeye gelin biraz bizi örnek alıın...

canmert

takımın en skorer adamı bayılıyom bu adama
boboooooo
boboooooo

alper_1903

Ben kötü gündede her zaman BOBO nun iyi bir oyuncu oldugunu savundum ve bu böyle gelecekte cok para kazandirabilir besiktasa ama bundan önce bu sene Sampiyon yapacak bizi Fenerin önünde
Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...

carsi52

adam dehşet oldu deparıyla paslarıyla son vuruşlarıyla böyle devam ederse dünyanın gözü bu adamda olur demedi demeyin.

boboooooooooooooooooooooooo bobooooooooooooooooooooo
Bölünür senin için uykular!

carsiköln

cok gelismis kendine özgüveni gelmis, cok saglam oynuyor bu sene, allah bozmasin
Inadina Beşiktaş

alper_1903

biraz daha teketekde calismasi lazim yoksa süper oyuncu nerden bulduysa yönetim iyi is becermis

Spy radamantis

bobo gelcekte beşiktasla cok faydalı olcak daha yası genc şimdiden iyi işler yapıyor bobdan cok sey bekliyoruz
BaBalaR CorTLaMaZ

eyup1903

beşiktaşımıza uzun yıllar hizmet edecek kalitede bi futbolcu
bobo sayesinde uzun yıllar santrfor sıkıntısı çekmeyiz

2 dia 2 muerto

bobo sana bı tane adam gıbı partner bulduk mu tamam dır.Bu takımı sırtlarsınız sana sonuna kadar guvenıyorum.yüreğinle oynuyosun

alper_1903

hani kumasi iyi olur ya bi futbolcunun iste bobonun kumasi cok iyi bence bi partner bulalim tamam

Çarþý Ulan !

canmert

valla gayse maçında atıığı gol ve kaçırdığı bir kafa topu vardı ikiside mükemmel
valla bu adama bayılıyorum ulannn