Ana Menü

#13-Deivson Rogerio Da Silva (BOBO)

Başlatan çArþý_ulan, Kasım 20, 2006, 21:19:15

0 Üyeler ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

RCA

yazın bobo yerine genç bir saviola tipinde bir golcü alsak.. kun agüero mesela
;D
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

NoPasaran

Brezilyalı golcü, transfer söylentilerine açıklık getirdi.

Bobo, sezon sonunda sözleşmesinin biteceğini, ancak bu konuda şu ana kadar kimseyle konuşmadığını söyledi.

Bobo, Gaziantep Büyükşehir Belediyespor maçı sonrası yaptığı açıklamada, sözleşmesinin sezon sonunda biteceğinin hatırlatılması üzerine, ''Kontratım sezon sonunda bitiyor. Şu ana kadar kimseyle bir görüşme yapmadım'' dedi.

"HERKESE GÖREV DÜŞECEKTİR"
Brezilyalı futbolcu, Almeida'nın gelişinden sonra ilk 11'de fazla forma şansı bulamaması ile ilgili bir soruya, ''Hocamızın verdiği kararlara saygı duymak zorundayız. 3 günde bir maç oynuyoruz. Burada her futbolcuya görev düşecektir. Önemli olan görev verildiğinde en iyisini yapmaktır'' diye konuştu
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Cem Goren

kötüydü bugün ama 2gol attı yine :D
altın kapılarımız kan oldu tayfun

beckyZWICKY

Bobodan tek isteğim; sahada gereğinden fazla bencil davranmaması.
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

BJK_Kübra

Seviyorum Bobo'yu :) Dünde fena değildi gerçi attı yine gollerini bide o kaçan pozisyonda pas verse gol olurdu ama işte kendi atmak istedi olmadı..
Elbet Bir Gün Toprak Olup Gideceğiz, BEŞİKTAŞLI Doğduk BEŞİKTAŞLI Öleceğiz...

www.bbskd.org

[KralKartal]

Almeida yedege cekilmeli, o kadar, Bobo oynamali...

Ki daha faydalidir, Besiktasin en golcu futbolcusudur...
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

IL Capitano

Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

NoPasaran

çift forvet denemek gerekiyor zaten deneme tahtası gibi olduk
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

IL Capitano

cift forvete dönersek kimi kesecegiz? Schuster dayinin yerinde olmak istemezdim  ;D

CR7

ben 11 koymuştum.

4-4-2

Hakan
Ekrem-Sivok-Toraman-İsmail
Quaresma-Aurelio-Guti-Simao
Bobo-Almeida

madem 4-2-4 oynanacak böyle oynansın.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

IL Capitano

bence Nobreyi cikarirsak , aurelio cok yalniz kalir, kaldiramaz sanki. nobre cikarsa necip/ernst girmesi lazim.

hakan
ekrem-sivok-toraman-ismail
aurelio - ernst
simao - guti - Q7
bobo

tabii bence

CR7

ben Ernst yerine Fernandes'i koyarım o sistemde.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

IL Capitano

tabii oda bi secenek, unutmusum onu valla. :)

NoPasaran

Ligin ilk yarısında, tedavi için ülkesine gitmek istemesi nedeniyle Beşiktaş Teknik Direktörü Bernd Schuster?in gözünden düşen Bobo?ya, Ankaragücü karşılaşmasında ilk 11?de yer alabilme şansı doğdu.

Beşiktaş?a transfer edildiğinden beri oynadığı 5 resmi maçta sadece bir golü bulunan Almeida?nın hem formsuz bulunması, hem de bu oyuncunun Portekiz Milli Takımı?ndan yorgun dönecek olması nedeniyle Bobo?nun kendisini ilk on birde bulabileceği bildirildi. Almeida?nın ilk idmanına cuma günü çıkacak olması ve bu zamana kadar yapılacak olan bütün çift kalelerde Brezilyalı futbolcunun oynayacak olması nedeniyle Teknik Direktör Schuster?in sambacıya şans tanıyabileceği belirtildi.

Performansına bakılacak

Alman teknik adamın, Brezilyalı?nın hafta içindeki idman performansına göre bu oyuncuya ilk on birde şans verebileceği öğrenildi. Bobo?nun Gaziantep Büyükşehir Belediyespor maçında iki gol atmasının yanı sıra, oynama isteği ve hırsını da göz önünde bulunduracak olan siyah-beyazlıların teknik patronunun, Brezilyalı futbolcu hakkında biraz daha yumuşama gösterebileceği iddia edildi. Böyle bir fırsatın ayağına kadar geldiğini gören Bobo?nun, Schuster ile görüşerek Ankaragücü maçında ilk on birde oynama isteğini bildireceği vurgulandı
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

Bu nasil basin nasil haber yahu, ne alaka , Biiiib diyorum sadece..

Ligin ilk yarısında, tedavi için ülkesine gitmek istemesi nedeniyle Beşiktaş Teknik Direktörü Bernd Schuster?in gözünden düşen Bobo?ya, Ankaragücü karşılaşmasında ilk 11?de yer alabilme şansı doğdu.

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi