Ana Menü

#13-Deivson Rogerio Da Silva (BOBO)

Başlatan çArþý_ulan, Kasım 20, 2006, 21:19:15

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

**19.aSLı.03**

ailton gol falan atamazdı bence bizim sorunumuz kanatlar isabetli orta yapan oyuncu yok ne olcak ailton alıcak 80 metre top sürüyüp mi gol atcak???
bobo ise cabalıyor top çalıyo orta sahaya yardıma gelyor öyle anca yanii..
there are two things in my life
1.BEŞİKTAŞ
2.MORE BEŞİKTAŞ

ShizopReni

Bizim bu sene şampion olmamızda buyuk payı olucak .. İnancım var
Doğmamış çocuğuna Beşiktaş marşını dinletmek, doğar doğmaz siyah beyaz forma almak ve şampiyonlar ligi final maçına 6 aylıkken götürme düşüyle yaşamaktır Beşiktaşlı olmak...

eRe

bu adama guvenemıorum ancak ınanılmaz gol kokluyo.fazla bı artısı yok ancak bu gol kokusunu alarak attıgı gollerle zaten suan en golcu futbolcumuz
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

husoeagle

bence takımda bileklerini kullanabilen ayaklarına hakim teknik tek forvetimiz (i.akını forvet olarak saymadım)

b_eagle_24

geçen seneki bobodan çok daha iyi tekniğini çok geliştirdi..takımın en iyi golcüsü..keşke sakatlanmasaydı ama sağlık olsun napalım..
The GOD excuses,ÇARŞI don't excuses!!!

black-eagle

bizde formu yukselen adam sakatlanıo bakın delgado super kupada gol attı snr manisa maçında oynayamadı snr ibrahim toraman formu yukseldi sakatlandı keza kleberson,koray snr nobre erciyese gol attı maç içinde sakatlandıı delgado tamam kendini gosterdi dedik gene sakatlandı bobo antalya ya 3 attı snr sivas maçına da ii başladı sakatlandı çok sanssızız boboya gelince bence çok yetenekli bi oyuncu ilerde ii iş yapar tekniği super son vurusları ii
bu sevda bitmez hasret bitmez isteyen gider hiç farketmez bu alemde cArsi  herşeye karşı allah affeder cArsi affetmez!!!

SiyahBeyaz_BJK

takımın en golcü oyuncusu ve takımın yapısına en uygun forveti.

Ozytaurus

Çok genç ve yetenekli gelecek vaad ediyor. Zaten takıma da bu yüzden alındı. Üzerinde ısrarla durulması lazım çok faydalı olacağına inanıyorum.
______KaRaKaRTAL____

Çarşı10-ur

www.carsi10ur.picz[edit]om
http://www5.yonja.com/ruhumuzburda

boss

Ben hala ısınamadım bobo ya o kadar gol atmasına rağmen

salvador

www.cansuyu.biz/forum/index.php

sizleride bekleriz...

BjKcArsi54

BerkAy1903

bu sene gol kralı bu nah buraya yazıyom
19o3

çArþý_ulan

gelecek senelerde elimizde tutmamız şart

GöKHaN

Gelecegi cidden cok Parlak Birgün bu bizim Golcümüzdü degerini bilmedik diyecegimiz Real yada Barcelona Golcüsü olarak, bizde Misafir Gözüyle bakiyorum acikcasi..!

Simdiden Özür diliyorum degerini bilmedik ve bilmemeye devam ettigimiz icin BOBO

Brazilya Milli Takimina Cagirilcagin Günü Iple cekiyorum..!
BESIKTAS   Kartallar Yüksek Ucar..!   BESIKTAS